مشاهده خبر

تعداد بازدید:34

جشن بزرگ امام رضایی ها از قاب شبکه تهران

شبکه تهران سیما جشن بزرگ امام ‌رضایی‌ها (ع) را که به مناسبت میلاد با سرسعادت و فرخنده امام هشتم شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) روز جمعه، (۲۸ اردیبهشت‌ ماه) در تهران برگزار می شود، بصورت زنده و مستقیم پوشش تصویری می دهد.


به گزارش روابط عمومی شبکه تهران، این جشن خانوادگی روز جمعه از میدان هفت ‌تیر تا میدان ولیعصر (عج) از ساعت ۱۶ تا ۲۲ برپا می شود و شبکه تهران سیما با استقرار واحد های سیار در دورتادور میدان ولیعصر (عج) و همچنین برپایی استیج تلویزیونی در شمال غربی میدان، پایین دیوار نگاره، تصاویر این جشن را بصورت زنده و مستقیم تقدیم نگاه عاشقان قائم ثامن می نماید. همچنین با استقرار چند دستگاه واحد سیار در طول مسیر، از میدان هفت تیر تا میدان ولیعصر (عج) مسیر راهپیمایی شهروندان دلداده به ضامن آهو نیز تصویر می شود. 
گفتنی است ویژه برنامه جشن بزرگ امام رضایی ها (ع) در چند نوبت از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از قاب تصویر شبکه پایتخت تماشایی می شود و در هر بخش آیتم های جذاب، شاد و متنوعی را تقدیم نگاه عاشقان عالم آل محمد (ص) خواهد کرد.
حضور گروههای سرود اسراء، احسان و زهرائیون، کارشناسان مذهبی، گروه های نمایشی و استند آپ کمدی، گروه های هنری ویژه کودکان و نوجوانان و تنی چند از هنرمندان و خوانندگان در این برنامه تدارک و پیش بینی شده است. 
همچنین بعد از اذان و نماز مغرب و عشاء، جشن بزرگ امام رضایی ها (ع) با اجرای صابر خراسانی در قاب تصویر شبکه تهران سیما از پیروان نور الهدی، دلبری می کند. 
در این بخش از برنامه شاهد اجرای گروه نقاره زنی، پخش صلوات خاصه امام رضا (ع)، مدیحه سرایی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و... خواهیم بود.

آخرین اخبار

سلام تهرانی ها به مهمانی غدیر امنیت انتخابات روی میز تهران 20 با بهترین بابا به مهمونی غدیر می رویم تدارک یک مهمانی بزرگ در شبکه پایتخت نماینده پزشکیان در تهران امشب مهمان تهران 20 می‌شود «سرقت» از شبکه تهران روایت چالش های زندگی مادران جوان موفق در قاب مهربانو ستاره  محبوب هالیوود در "کمدین" تماشای "مهمونی غدیر" از قاب شبکه تهران روایتی از تولید و پرورش پسته در تهران نماینده سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امشب مهمان تهران 20 می شود روایت زندگی و مدیریت "آقاي وزير" روایت دو برادر در سینمایی "یک در میلیون" نماینده سعید جلیلی امشب در تهران ۲۰ "بهشت محافظت شده" دیدنی می شود بازپخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرواز «بادبادک» در آسمان پایتخت آنتن تماشایی شبکه تهران در عید قربان سفرهای دکتر دولیتل در کمدین نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری مهمان برنامه «تهران ۲۰» می شوند سفر تهرانگرد به شهرستان پردیس " شب شکار" در شبکه تهران روایت زندگی بزرگان دین در مستند «صحوری» دکترجبلی در آیین قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی نامزدهای ریاست‌جمهوری: هرگونه تخطی از اخلاق انتخاباتی می‌تواند شیرینی حضور و شور انتخاباتی را به تلخی بدل کند «خدمتکار برای انتقام» به شبکه تهران می‌رود دوستان آتش نشان در شبکه تهران چه می کند؟/ ماجراهای دوستان آتش نشان در شبکه تهران تماشای زمین در شب به صورت رنگی از شبکه تهران رئیس رسانه ملی در نخستین نشست‌خبری‌اش با اصحاب رسانه اعلام کرد بررسی چالش‌های ازدواج جوانان روی میز تهران ۲۰ به نام عشق" در شبکه تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها