مشاهده خبر

تعداد بازدید:16

دنیای ماهی ها در قاب تلویزیونی پایتخت

مجموعه مهییج و تماشایی "دنیای ماهی ها" کاری از تولیدات مستند 5 شبکه تهران ساعت 21:30 تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران، این مجموعه مستند در ژانر حیات وحش محصول 2009 انگلیس است که در 5 قسمت 25دقیقه ای تماشایی می شود. 

این مجموعه به زیست و حیات وحش ماهیان در اقیانوس ها می پردازد. ماهیان متنوع ترین گروه مهره داران هستند که در رودخانه ها، دریاچه ها، دریاها و اقیانوس های جهان زندگی می کنند.
در این مجموعه با کمک تکنولوژی بروز و دوربین های پیشرفته، حرکات و رفتار ماهی های بسیار سریع از جمله شمشیر ماهی و ماهی پرنده به صورت آهسته نمایش داده می شود. 
همچنین به تصویر کشیدن زندگی دلقک ماهی در شقایق دریایی از دیگر جذابیت های این مستند ویژه به شمار می رود. 
دلقک ‌ماهی که یکی از گونه‌های آبزیان به شمار می رود. در این مستند خواهید دید که در حدود بیست و هشت گونه از آن ‌ها شناسایی شده‌ اند که در آب های شور زندگی می‌کنند.
مستند تماشایی "دنیای ماهی ها" هر شب ساعت 21:30 از شبکه تهران پخش می شود.

آخرین اخبار

ستاره  محبوب هالیوود در "کمدین" تماشای "مهمونی غدیر" از قاب شبکه تهران روایتی از تولید و پرورش پسته در تهران نماینده سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امشب مهمان تهران 20 می شود روایت زندگی و مدیریت "آقاي وزير" روایت دو برادر در سینمایی "یک در میلیون" نماینده سعید جلیلی امشب در تهران ۲۰ "بهشت محافظت شده" دیدنی می شود بازپخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرواز «بادبادک» در آسمان پایتخت آنتن تماشایی شبکه تهران در عید قربان سفرهای دکتر دولیتل در کمدین نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری مهمان برنامه «تهران ۲۰» می شوند سفر تهرانگرد به شهرستان پردیس " شب شکار" در شبکه تهران روایت زندگی بزرگان دین در مستند «صحوری» دکترجبلی در آیین قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی نامزدهای ریاست‌جمهوری: هرگونه تخطی از اخلاق انتخاباتی می‌تواند شیرینی حضور و شور انتخاباتی را به تلخی بدل کند «خدمتکار برای انتقام» به شبکه تهران می‌رود دوستان آتش نشان در شبکه تهران چه می کند؟/ ماجراهای دوستان آتش نشان در شبکه تهران تماشای زمین در شب به صورت رنگی از شبکه تهران رئیس رسانه ملی در نخستین نشست‌خبری‌اش با اصحاب رسانه اعلام کرد بررسی چالش‌های ازدواج جوانان روی میز تهران ۲۰ به نام عشق" در شبکه تهران جشن پیوند و عقد زوج تهرانی در استودیو سلام تهران تدارک شبکه تهران برای شهادت امام جواد (ع) پخش فیلم های ضد استعماری از شبکه تهران مستندهای شبکه تهران در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد زیبایی به وسعت یک دشت سرخ استخاره برای شبکه تهران تماشای اپیزود ضامن از قصه های تبیان

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها