مشاهده خبر

تعداد بازدید:32

پاس‌داشت ترویج کتاب‌خوانی

پاس‌داشت ترویج کتاب‌خوانی با تولید برنامه‌های ویژه نمایشگاه بین‌المللی کتاب در شبکه پنج/ مروری بر ویژه‌ برنامه‌های شبکه پنج هم‌زمان با سی‌ و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

شبکه پنج سیما همزمان با برگزاری سی و چهارمین  نمایشگاه کتابِ تهران با ویژه‌های متعددی همراه بینندگان این شبکه سیما است.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج،  پخش یک ویژه‌برنامه اختصاصی از مصلی تهران محل برگزاری نمایشگاه کتابِ سی و چهارم، تهیه گزارش‌های ویژه در برنامه‌های "سلام تهران"، "به خانه بر می گردیم"، "تهران ۲۰"، "تا نیایش" و "در شهر "از جمله تدارکات این شبکه در همراهی با این رویداد بزرگ فرهنگی است.

ویژه‌برنامه نمایشگاه کتاب هر روز از ساعت ۱۵:۴۰ تا ۱۶ به صورت مستقیم و زنده روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. این برنامه ضمن گفت‌وگو با مسئولان نمایشگاه کتاب میزبان مسئولان فرهنگی، هنری،  سیاسی و... است و پیرامون مهمترین رویداد فرهنگی و هنری این‌روزها بحث و تبادل نظر می‌کند.

برنامه "سلام تهران" نیز هر روز صبح حوالی ساعت ۷:۳۰ گزارش‌هایی از نمایشگاه کتاب به مخاطبان ارائه می‌دهد و آخرین اخبار و رویدادهای مهم نمایشگاه را مرور می‌کند.

گزارش‌های ویژه‌برنامه "در شهر" از نمایشگاه کتاب که به گفت‌وگو با اهالی فرهنگ و هنر  اختصاص دارد، یکی دیگر از برنامه‌های شبکه پنج سیما در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب است.

گفتنی است در طول زمان برگزاری نمایشگاه آیتم‌هایی ویژه با موضوع گفت‌وگو با نویسندگان و ناشران با هدف معرفی کتاب‌های مختلف تولید شده  که در خلال برنامه‌های "تا نیایش" و "به خانه بر‌می‌گردیم"  پخش می‌شود. 

برنامه "تهران ۲۰" نیز در گفت‌و‌گوهایی چالشی به موضوعات مرتبط با کتاب، کتابخوانی، چاپ و نشر کتاب می پردازد.

گفتنی است برنامه‌های ویژه شبکه پنج همزمان با سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که با مشارکت ۲ هزار و ۸۰۰ ناشر از بیستم اردیبهشت در مصلی امام خمینی (ره) آغاز شده است تا سی‌ام اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار

امنیت انتخابات روی میز تهران 20 با بهترین بابا به مهمونی غدیر می رویم تدارک یک مهمانی بزرگ در شبکه پایتخت نماینده پزشکیان در تهران امشب مهمان تهران 20 می‌شود «سرقت» از شبکه تهران روایت چالش های زندگی مادران جوان موفق در قاب مهربانو ستاره  محبوب هالیوود در "کمدین" تماشای "مهمونی غدیر" از قاب شبکه تهران روایتی از تولید و پرورش پسته در تهران نماینده سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امشب مهمان تهران 20 می شود روایت زندگی و مدیریت "آقاي وزير" روایت دو برادر در سینمایی "یک در میلیون" نماینده سعید جلیلی امشب در تهران ۲۰ "بهشت محافظت شده" دیدنی می شود بازپخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرواز «بادبادک» در آسمان پایتخت آنتن تماشایی شبکه تهران در عید قربان سفرهای دکتر دولیتل در کمدین نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری مهمان برنامه «تهران ۲۰» می شوند سفر تهرانگرد به شهرستان پردیس " شب شکار" در شبکه تهران روایت زندگی بزرگان دین در مستند «صحوری» دکترجبلی در آیین قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی نامزدهای ریاست‌جمهوری: هرگونه تخطی از اخلاق انتخاباتی می‌تواند شیرینی حضور و شور انتخاباتی را به تلخی بدل کند «خدمتکار برای انتقام» به شبکه تهران می‌رود دوستان آتش نشان در شبکه تهران چه می کند؟/ ماجراهای دوستان آتش نشان در شبکه تهران تماشای زمین در شب به صورت رنگی از شبکه تهران رئیس رسانه ملی در نخستین نشست‌خبری‌اش با اصحاب رسانه اعلام کرد بررسی چالش‌های ازدواج جوانان روی میز تهران ۲۰ به نام عشق" در شبکه تهران جشن پیوند و عقد زوج تهرانی در استودیو سلام تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها