مشاهده خبر

تعداد بازدید:30

پاس‌داشت ترویج کتاب‌خوانی

پاس‌داشت ترویج کتاب‌خوانی با تولید برنامه‌های ویژه نمایشگاه بین‌المللی کتاب در شبکه پنج/ مروری بر ویژه‌ برنامه‌های شبکه پنج هم‌زمان با سی‌ و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

شبکه پنج سیما همزمان با برگزاری سی و چهارمین  نمایشگاه کتابِ تهران با ویژه‌های متعددی همراه بینندگان این شبکه سیما است.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج،  پخش یک ویژه‌برنامه اختصاصی از مصلی تهران محل برگزاری نمایشگاه کتابِ سی و چهارم، تهیه گزارش‌های ویژه در برنامه‌های "سلام تهران"، "به خانه بر می گردیم"، "تهران ۲۰"، "تا نیایش" و "در شهر "از جمله تدارکات این شبکه در همراهی با این رویداد بزرگ فرهنگی است.

ویژه‌برنامه نمایشگاه کتاب هر روز از ساعت ۱۵:۴۰ تا ۱۶ به صورت مستقیم و زنده روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. این برنامه ضمن گفت‌وگو با مسئولان نمایشگاه کتاب میزبان مسئولان فرهنگی، هنری،  سیاسی و... است و پیرامون مهمترین رویداد فرهنگی و هنری این‌روزها بحث و تبادل نظر می‌کند.

برنامه "سلام تهران" نیز هر روز صبح حوالی ساعت ۷:۳۰ گزارش‌هایی از نمایشگاه کتاب به مخاطبان ارائه می‌دهد و آخرین اخبار و رویدادهای مهم نمایشگاه را مرور می‌کند.

گزارش‌های ویژه‌برنامه "در شهر" از نمایشگاه کتاب که به گفت‌وگو با اهالی فرهنگ و هنر  اختصاص دارد، یکی دیگر از برنامه‌های شبکه پنج سیما در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب است.

گفتنی است در طول زمان برگزاری نمایشگاه آیتم‌هایی ویژه با موضوع گفت‌وگو با نویسندگان و ناشران با هدف معرفی کتاب‌های مختلف تولید شده  که در خلال برنامه‌های "تا نیایش" و "به خانه بر‌می‌گردیم"  پخش می‌شود. 

برنامه "تهران ۲۰" نیز در گفت‌و‌گوهایی چالشی به موضوعات مرتبط با کتاب، کتابخوانی، چاپ و نشر کتاب می پردازد.

گفتنی است برنامه‌های ویژه شبکه پنج همزمان با سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که با مشارکت ۲ هزار و ۸۰۰ ناشر از بیستم اردیبهشت در مصلی امام خمینی (ره) آغاز شده است تا سی‌ام اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار

خاطرات ناب فرماندهان دفاع مقدس در مجموعه "ل ۲۷" پخش زنده ویژه‌ برنامه "سدره" به مناسبت شهادت امام حسن عسگری(ع) از سامرا نگاهی به تلاش‌های مرزبانان در «زمین سنگ» «رنگ دفاع» در هفته دفاع مقدس "تنها" اما واقعی واکاوی تاکتیک‌های جنگ ترکیبی با محوریت اتفاقات 1401 در «عبور از غبار» آغاز فعالیت کاراگاه «هری وایلد» در شبکه پنج سفر به هندوستان سرزمین عجایب «مرگ تدریجی یک رویا» در شبکه تهران «مهاجر» حاتمی‌کیا به شبکه پنج می‌آید ویژه برنامه سلام تهران به مناسبت آغاز ماه ربیع‌الاول «قهرمان اکشن» در شبکه پنج بررسی نگاه داعیه‌دارانِ شعار زن، زندگی، آزادی به «زن» در شبکه پنج پخش زنده «سفرنامه تا نیایش» از حرم امام رضا (ع) تماشایی سینمایی " از نظر پلیس" دفتر کارآگاهی هنکا و کیویموتکا ماجراجویی «لونی تونز» در شبکه پنج تحلیل اغتشاشات 1401 در «مثبت سلام تهران» + تیزر با صدای شروین حاجی پور ترانه برای پشت پرده شکل‌گیری اغتشاشات 1401 در مستند «اختاپوس» "آفت" در شبکه پنج مستندهایی از طبیعت و حیات وحش در شبکه پنج سیما «عصر همایونی» در شبکه پنج آماده شدن ماشین جهنمی برای شبکه پنج از پولاد کیمیایی تا سام درخشانی در فیلم‌های این هفته شبکه پنج جاذبه‌های دماوند در قاب شبکه پنج انتظار داریم شهید پژوهی یکی از برنامه‌های رایج در مدارس متوسطه شود ارتباط تصویری پیاده‌روی اربعین « دلدادگان حسینی» در ویژه‌برنامه شبکه پنج تماشای « در اعماق قلب تگزاس» از قاب شبکه پنج مستندهای شبکه پنج سیما در اربعین حسینی(ع) تماشای «ابر زیر سقف»از قاب شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها