مشاهده خبر

تعداد بازدید:88

نشست صمیمی مدیر شبکه پنج سیما با مدیران، تهیه کنندگان و مجریان

در دیدار مدیران، مجریان و تهیه کنندگان شبکه پنج با مدیر این شبکه تاکید شد در فتنه اخیر دشمن با تمام امکانات وارد عمل شد/ بار اصلی رسالت رسانه ملی بر دوش شما برنامه سازان است.

ظهر امروز سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما به بهانه تلاش صادقانه و بی دریغ برنامه سازان، دیداری صمیمی با مدیران، مجریان و تهیه کنندگان این شبکه دشات. اشناب ضمن اشاره به حوادث اخیر در کشور، به ماموریت خطیر برنامه سازان شبکه تهران تاکید کرد و افزود: در چند ماه گذشته دشمن سعی کرد زخم هایی به ملت شریف ایران، نظام و رسانه وارد کند که به لطف و مدد الهی همه ی سناریو های آنها نقش بر آب شد. به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مدیر شبکه تهران سیما تاکید کرد: دشمن سناریو های متعددی علیه نظام و جمهوری اسلامی ایران طراحی و ترسیم کرده بود و از شرورترین احزاب، گروه ها و اشخاص برای پیاده سازی اهداف خود مدد گرفته بود. آنها دشمنی های چندین ساله ی خود را کنار گذاشتند و با یکدیگر بیعت کردند تا عملیات های روانی و اجتماعی خود را برای مردم عزیز ایران طراحی و اجرا کنند. اشناب افزود: در این هجمه سنگین رسانه ای علیه هنرمندان کشور، با وجود همه سختی ها، تهدید ها، ارعاب و ... اقدامات شما روی آنتن رسانه ملی مایه مباهات و سربلندی ایران، مردم و رسانه ملی است. وی افزود: ما باید مراقب امنیت اجتماعی و آرامش خاطر مردم کشورمان باشیم و با صدای بلند و با افتخار، این امنیت و آرامش ایران را که مدیون شهدای دفاع مقدس، شهدای امنیت و مدافعین حرم و همچنین شهدای سلامت هستیم را از قاب رسانه ملی بلند و بلندتر فریاد بزنیم. وی به مهمترین ویژگی نا آرامی‌های اخیر که همانا عملیات رسانه‌ای دشمن بود تاکید کرد و افزود: در اغتشاشات اخیر عملیات رسانه ای دشمن بسیار پرحجم و پیچیده بود که با واقعیت‌های صحنه بسیار مغایرت داشت. در این زمان نقش ما به عنوان رسانه پررنگ تر از قبل می شود و ما هستیم که باید قد علم کنیم و مقابل هجوم دشمن ایستادگی کنیم و واقعیت های کشور را در برای مردم به تصویر بکشیم. در پایان مدیر شبکه پنج سیما ضمن تبریک میلاد حضرت حجت (عج) برای همه همکارانش در رسانه ملی و شبکه پنج سیما در سال جدید پیش رو آرزوی موفقیت، بهروزی و سربلندی کرد.

آخرین اخبار

روایت چالش های زندگی مادران جوان موفق در قاب مهربانو ستاره  محبوب هالیوود در "کمدین" تماشای "مهمونی غدیر" از قاب شبکه تهران روایتی از تولید و پرورش پسته در تهران نماینده سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امشب مهمان تهران 20 می شود روایت زندگی و مدیریت "آقاي وزير" روایت دو برادر در سینمایی "یک در میلیون" نماینده سعید جلیلی امشب در تهران ۲۰ "بهشت محافظت شده" دیدنی می شود بازپخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرواز «بادبادک» در آسمان پایتخت آنتن تماشایی شبکه تهران در عید قربان سفرهای دکتر دولیتل در کمدین نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری مهمان برنامه «تهران ۲۰» می شوند سفر تهرانگرد به شهرستان پردیس " شب شکار" در شبکه تهران روایت زندگی بزرگان دین در مستند «صحوری» دکترجبلی در آیین قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی نامزدهای ریاست‌جمهوری: هرگونه تخطی از اخلاق انتخاباتی می‌تواند شیرینی حضور و شور انتخاباتی را به تلخی بدل کند «خدمتکار برای انتقام» به شبکه تهران می‌رود دوستان آتش نشان در شبکه تهران چه می کند؟/ ماجراهای دوستان آتش نشان در شبکه تهران تماشای زمین در شب به صورت رنگی از شبکه تهران رئیس رسانه ملی در نخستین نشست‌خبری‌اش با اصحاب رسانه اعلام کرد بررسی چالش‌های ازدواج جوانان روی میز تهران ۲۰ به نام عشق" در شبکه تهران جشن پیوند و عقد زوج تهرانی در استودیو سلام تهران تدارک شبکه تهران برای شهادت امام جواد (ع) پخش فیلم های ضد استعماری از شبکه تهران مستندهای شبکه تهران در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد زیبایی به وسعت یک دشت سرخ استخاره برای شبکه تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها