مشاهده خبر

تعداد بازدید:47

رنگین کمانی ها به باغ کتاب می روند/ دورهمی رنگین کمانی ها در باغ کتاب

برنامه رنگین کمان همزمان با آغاز دهه فجر و جشن انقلاب از مجموعه فرهنگی باغ کتاب روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، عوامل برنامه رنگین کمان از چهارشنبه 12بهمن به مدت 4 روز به مجموعه فرهنگی باغ کتاب می روند تا برنامه ای شاد و جذاب برای حاضران و بینندگان اجرا نمایند.
این ویژه برنامه با بخش های متنوعی همچون: بازی برای کودکان با حضور محمد خوارزمی، مسابقه، شعر، گروه سرود و ... فضای شادی را برای حاضران و بینندگان تدارک دیده است. 
رنگین کمان همچنین روز شنبه 15بهمن ماه در روز ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر نیز به صورت ویژه تقدیم کودکان و نوجوانان می شود. 
برنامه قدیمی و پرمخاطب "رنگین کمان" کاری از گروه خانواده و کودک است که روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه حوالی ساعت ۱۵ به تهیه کنندگی فاطمه شیرازی از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

آخرین اخبار

ویژه برنامه جشن رمضان شبکه تهران تدارک شبکه تهران برای ماه مبارک از برنامه های معارفی تا سریالی با چاشنی طنز مژده لواسانی و مصطفی امامی مجریان ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج سریال استودیویی ماهچراغ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود در نوروز با کهکشان شبکه پنج سفر کنید ضد حمله سریال نوروزی و ماه مبارک شبکه پنج سیما پخش ۲۲ اثر جدید سینمایی و انیمیشن در نوروز ۱۴۰۲ پنج ستاره ویژه برنامه تحویل سال شبکه تهران شد به خانه بر می گردیم ویژه نوروز خواهری برای همه در شبکه پنج گمنام شصت و یک پخش سریال اکشن «باج» از امشب نشست صمیمی مدیر شبکه پنج سیما با مدیران، تهیه کنندگان و مجریان آنتن رنگارنگ شبکه تهران در روز ولادت منجی جشن محله ها در عید نیمه شعبان شبکه پنج، سال جدیدHD می شود قرار جوانی با ۳۰ زوج در شبکه پنج کشاورزی نوین در نزدیکی های پایتخت داستان عمو بشیر به روایت "آبروی کوچه ها" " تغییر چهره" دو افسر در شبکه پنج سلمان خان با تایگر به شبکه پنج می آید تماشای قلمروها شیرها از قاب شبکه پنج/ سسیل: میراث یک سلطان قرار با حاج همت در دوکوهه تهرانگرد به روستای خوشنام رسید قرار شبکه پنج در اعیاد شعبانیه از کربلا معلی زندگی کارمند نمونه به روایت "آبروی کوچه ها" چالش ایران با قدرت های سلط گر به روایت" پایان سلطه" یک قرار خانوادگی در مثل زندگی جشنواره فیلم های هندی شبکه پنج سیما خاص ترین مادران ایران در قاب" مهربانو "/ معرفی مادران موفق ایران به روایت"مهربانو"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها