مشاهده خبر

تعداد بازدید:24

«پرایان به پیش» شبکه تهران رفت

فیلم سینمایی «پرایان به پیش» محصول 2022 سینمای هند در ژانر درام کمدی جمعه 21 اردیبهشت ساعت 13:30 از قاب شبکه تهران تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این فیلم درباره پرایان، دکتری جوان است که نویسنده نیز هست؛ او آرزو دارد فیلمنامه‌اش ساخته شود اما روزی که با یک کارگردان مشهور قرار ملاقات دارد؛ کارهای زیادی برای انجام‌دادن پیش می‌آید. کارهایی که همه، در مسیر کمک به دیگران و خیرخواهانه است. پرایان قرار ملاقات را از دست می‌دهد اما نتیجه کارهای خوبش به او بر می‌گردد و با چاپ مقاله‌ای که یک زن در مورد او نوشته، کارگردان دوباره با او قرار ملاقات می‌گذارد.

«پرایان به پیش» اثری درام کمدی در مورد یک روز شلوغ کاری فردی خیرخواه است که البته برای او، روزی است مثل همه روزها. این مرد خَیِر که شخصیت اصلی اثر است برای دیگران می‌دود و خودش و زندگی شخصی‌اش را فراموش می‌کند. فیلم نگاهی معنوی نیز دارد و در انتها نشان می‌دهد که نتیجه اعمال خیر، به او بر می‌گردد.

مدیر دوبله این سینمایی مهسا عرفانی و صدابرداری آن به عهده سهیل عابدی است. ارغوان افراسیاب، مهوش افشاری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، فاطمه برزویی، محمد بهاریان، جواد پزشکیان، محمد تنهایی، محمدرضا حسینیان، شراره حضرتی، زویا خلیل آذر، مهرالملوک رفیعی طاری، شیرین روستایی، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، علیرضا شایگان، داود شعبانی نصر، محمد صادقیان، فاطمه صبا، بهروز علی محمدی، پویا فهیمی، کورش فهیمی، شروین قطعه ای، امیرصالح کسروی، ابوالقاسم محمدطاهر، ملیکا ملک نیا، علی همت مومیوند، بهمن هاشمی، علیرضا ناصحی، عباس نباتی، صنم نکواقبال، حسین نورعلی، رزیتا یاراحمدی و مهسا عرفانی صداپیشه های این اثر بوده اند.

آخرین اخبار

سلام تهرانی ها به مهمانی غدیر امنیت انتخابات روی میز تهران 20 با بهترین بابا به مهمونی غدیر می رویم تدارک یک مهمانی بزرگ در شبکه پایتخت نماینده پزشکیان در تهران امشب مهمان تهران 20 می‌شود «سرقت» از شبکه تهران روایت چالش های زندگی مادران جوان موفق در قاب مهربانو ستاره  محبوب هالیوود در "کمدین" تماشای "مهمونی غدیر" از قاب شبکه تهران روایتی از تولید و پرورش پسته در تهران نماینده سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امشب مهمان تهران 20 می شود روایت زندگی و مدیریت "آقاي وزير" روایت دو برادر در سینمایی "یک در میلیون" نماینده سعید جلیلی امشب در تهران ۲۰ "بهشت محافظت شده" دیدنی می شود بازپخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرواز «بادبادک» در آسمان پایتخت آنتن تماشایی شبکه تهران در عید قربان سفرهای دکتر دولیتل در کمدین نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری مهمان برنامه «تهران ۲۰» می شوند سفر تهرانگرد به شهرستان پردیس " شب شکار" در شبکه تهران روایت زندگی بزرگان دین در مستند «صحوری» دکترجبلی در آیین قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی نامزدهای ریاست‌جمهوری: هرگونه تخطی از اخلاق انتخاباتی می‌تواند شیرینی حضور و شور انتخاباتی را به تلخی بدل کند «خدمتکار برای انتقام» به شبکه تهران می‌رود دوستان آتش نشان در شبکه تهران چه می کند؟/ ماجراهای دوستان آتش نشان در شبکه تهران تماشای زمین در شب به صورت رنگی از شبکه تهران رئیس رسانه ملی در نخستین نشست‌خبری‌اش با اصحاب رسانه اعلام کرد بررسی چالش‌های ازدواج جوانان روی میز تهران ۲۰ به نام عشق" در شبکه تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها