مشاهده خبر

تعداد بازدید:21

دیپلماسی آب در مستند بحران مدیریت آب

قسمت آخر از مستند "بحران مدیریت آب" به تهیه کنندگی محمد حسین اشکپور و کارگردانی و نویسندگی محمد امین متین چهارشنبه 21 دیماه ساعت 15:30 از شبکه پنج تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، در این قسمت از برنامه، موضوع مهم رودخانه های مرزی و دیپلماسی آب مطرح می شود و این چالش از منظر کارشناسان و مسئولان بررسی و تحلیل خواهد شد.

بنا بر این گزارش، آبرسانی و محدودیت کشورهای همسایه مرزی همانند ترکیه و افغانستان در بحث رودخانه مرزی سرفصل اصلی این برنامه است.

مستند تحلیلی "بحران مدیریت آب" سعی دارد معضلات بحران مدیریت آب از گذشته تا آینده را عنوان کرده و به دنبال آن راهکارهای علمی و مقرون به صرفه برای حل آن را مطرح نماید.

مستند "بحران مدیریت آب" کاری از گروه سیاسی شبکه پنج سیماست که به مدت 25 دقیقه پخش می شود.

آخرین اخبار

شگفتی های دنیای زیر آب افریقا در قاب شبکه تهران پخش سریال ترکیه ای از شبکه تهران پرمخاطب‌ترین‌ برنامه‌های نوروز و ماه مبارک رمضان اعلام شد/ «نون خ» و «محفل» در صدر ارائه پیشنهاد ساخت مسجد در پارک قیطریه توسط یک نیکوکار در شرایط کنونی کدام رسانه‌ها قابل اعتماد هستند؟/ اهمیت برخورداری از سواد عاطفی در مواجهه با اخبار کذب تماشای گربه های وحشی هندوستان از قاب شبکه تهران زندگی " سید رضا" در قاب تصویر تمرکز بر استان تهران ماموریت شبکه تهران امید آفرینی به جوان ایرانی قرارگیری رژیم صهیونیستی در سراشیبی نابودی / هیمنه رژیم کودک کش چگونه شکست؟ سیلی محکم تیم ملی کشتی ایران به رژیم صهیونیستی در مسابقات جهانی سال ۱۹۸۳ ویژه برنامه وعده صادق ملکوتیان در شبکه تهران آغاز فصل جدید «تهران بیست» از امشب مستند "در امتداد مرز" از قاب شبکه تهران اسرار" تنهاترین نهنگ، در جستجوی نهنگ 52" از قاب شبکه تهران تماشای 4 سینمایی از شبکه تهران نمایی از گوشه ی ابروی ماه جشن شبکه تهران در عید بندگی مهمانان آخر هفته شبکه تهران هفته سینمایی شبکه تهران تا عید سعید فطر تماشای آخرین قسمت "اعتبار" و بازگشت "دهن لق" به شبکه تهران شب زنده داری در شب بیست و سوم لشگر قدس از شبکه تهران عبور می‌کند «ندایی از درون غزه» به شبکه تهران رسید سوگ رمضان در شب های قدر اعتبار روی آنتن شبکه تهران دیدار نوروزی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با مدیر شبکه تهران سیما شب زنده داری در شبکه تهران جشنواره سینمایی شبکه تهران در نوروز 1403

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها