مشاهده خبر

تعداد بازدید:87

حمایت از تیم ملی فوتبال در ویژه برنامه پرچم بالاست

اولین قسمت از برنامه ترکیبی"پرچم بالاست" با موضوع حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در بازیهای جام جهانی 2022 امشب ( یکشنبه 8 آبان ماه) ساعت 21 از قاب شبکه پنج تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه با رویکرد حمایت از تیم ملی فوتبال با اجرای هومن ستوده و سید مرتضی حسینی در 20 قسمت 50 دقیقه ای در مجموعه های ورزشی استان های تهران و البرز با حضور دانش آموزان تهیه و تولید می شود.

ویژه برنامه شاد و جذاب "پرچم بالاست" با دعوت از پیشکسوتان فوتبال، چهره های هنری، خوانندگان و... یک دورهمی پرنشاط ورزشی را پیش روی مخاطبان قرار می دهد.

این برنامه علاوه بر بخش های متنوع با برگزاری مسابقه برای دانش آموزان نشاط و شادابی را برای فرزندان این سرزمین بوجود می آورد.

پخش نماهنگ ها و موسیقی فاخر در راستای حمایت از تیم ملی در راه جام جهانی از قسمت های دیگر این برنامه است که تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

ویژه برنامه " پرچم بالاست" به تهیه کنندگی مشترک رضا حیدری و هومن ستوده کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از این هفته هر شب ( یکشنبه تا پنجشنبه) به مدت 50 دقیقه پخش می شود.

آخرین اخبار

سلام تهران ها در روز پدر به انقلاب سینما ملت و جشنواره فیلم فجر رنگین کمانی ها به باغ کتاب می روند/ دورهمی رنگین کمانی ها در باغ کتاب تماشای سری جدید هشدار برای کبرا ۱۱ عصر همایونی در شبکه پنج تماشای قاب های دیدنی از خاک پر گهر قاب تماشایی شبکه پنج در بهار انقلاب /  مرور رویدادهای جشنواره فجر در شبکه تهران تماشای ادامه برنامه به خانه بر می گردیم در تلوبیون جدال در توسکستان جان فدا به آنتن شبکه تهران رسید راوی کتاب دا به قرار شبکه تهران می آید سریال شهباز در بهار انقلاب به شبکه پنج می آید تماشای «پیدا و پنهان» از آنتن شبکه پنج تماشای سکانس های بود اسپنسر از قاب "کمدین" فساد مالی سازمان مجاهدین خلق به روایت "خیریه اشرف " / تماشای مستند خیریه اشرف از شبکه پنج تولید زعفران در پایتخت / تماشای مزرعه زعفران از قاب تهرانگرد پخش آثار برتر سینمای هند از شبکه تهران سیما ویژه برنامه "پرچم بالاست" در بهار انقلاب تماشای حیات پنهان دریاچه ها از قاب شبکه پنج جشن مادرانه در قاب به خانه بر می گردیم کاشت و برداشت توت فرنگی در قاب تهرانگرد شب آرزوها به روایت آبروی کوچه ها دیپلماسی آب در مستند بحران مدیریت آب آخرین وعده دیدار با حاج قاسم سلیمانی تماشای شگفتی های حیوانات از شبکه پنج داستان پهپادی ایران به روایت "صفر تا صد" بازگشت "لژیونر" به شبکه تهران گفتگو با نویسنده کتاب قاف در برنامه"سلام تهران " قرار شبکه پنج در گلزار شهدای کرمان/ قرار با سردار دلها در شبکه پنج بی صبرانه در شبکه پنج/ پخش سکانس های جذاب و تماشایی در بی صبرانه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها