مشاهده خبر

تعداد بازدید:118

حمایت از تیم ملی فوتبال در ویژه برنامه پرچم بالاست

اولین قسمت از برنامه ترکیبی"پرچم بالاست" با موضوع حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در بازیهای جام جهانی 2022 امشب ( یکشنبه 8 آبان ماه) ساعت 21 از قاب شبکه پنج تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه با رویکرد حمایت از تیم ملی فوتبال با اجرای هومن ستوده و سید مرتضی حسینی در 20 قسمت 50 دقیقه ای در مجموعه های ورزشی استان های تهران و البرز با حضور دانش آموزان تهیه و تولید می شود.

ویژه برنامه شاد و جذاب "پرچم بالاست" با دعوت از پیشکسوتان فوتبال، چهره های هنری، خوانندگان و... یک دورهمی پرنشاط ورزشی را پیش روی مخاطبان قرار می دهد.

این برنامه علاوه بر بخش های متنوع با برگزاری مسابقه برای دانش آموزان نشاط و شادابی را برای فرزندان این سرزمین بوجود می آورد.

پخش نماهنگ ها و موسیقی فاخر در راستای حمایت از تیم ملی در راه جام جهانی از قسمت های دیگر این برنامه است که تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

ویژه برنامه " پرچم بالاست" به تهیه کنندگی مشترک رضا حیدری و هومن ستوده کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از این هفته هر شب ( یکشنبه تا پنجشنبه) به مدت 50 دقیقه پخش می شود.

آخرین اخبار

ملکوتیان در شبکه تهران آغاز فصل جدید «تهران بیست» از امشب مستند "در امتداد مرز" از قاب شبکه تهران اسرار" تنهاترین نهنگ، در جستجوی نهنگ 52" از قاب شبکه تهران تماشای 4 سینمایی از شبکه تهران نمایی از گوشه ی ابروی ماه جشن شبکه تهران در عید بندگی مهمانان آخر هفته شبکه تهران هفته سینمایی شبکه تهران تا عید سعید فطر تماشای آخرین قسمت "اعتبار" و بازگشت "دهن لق" به شبکه تهران شب زنده داری در شب بیست و سوم لشگر قدس از شبکه تهران عبور می‌کند «ندایی از درون غزه» به شبکه تهران رسید سوگ رمضان در شب های قدر اعتبار روی آنتن شبکه تهران دیدار نوروزی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با مدیر شبکه تهران سیما شب زنده داری در شبکه تهران جشنواره سینمایی شبکه تهران در نوروز 1403 شبکه تهران برای «یورش به منطقه مرگ» آماده شد بفرمایید دورهمی خانوادگی در شب فیروزه ای شبکه تهران تماشای بهترین انیمیشن های روز دنیا در نوروز 1403 از قاب شبکه تهران سیما "بهار جان" وِیژه برنامه تحویل سال شبکه تهران شد «بچه های جاسوس» «آرماگدون» را به شبکه تهران بردند «پایمردی» به سبک هندی در شبکه تهران «آلبرت و سرقت الماس» از شبکه تهران یادگار و امین امام به روایت "برگی از تاریخ" یک «موفقیت بزرگ» برای شبکه تهران دهن لق سریال نوروزی شبکه تهران شد سدره برنامه افطار شبکه تهران سیما شهید حادثه چهارشنبه سوری به روایت "فدائیان امنیت "

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها