مشاهده خبر

تعداد بازدید:40

زیبایی به وسعت یک دشت سرخ

شهرستان ملارد غربی‌ترین شهرستان استان تهران، در بهار میزبان شقایق‌های خودرویی است که یک دشت را سرخ می‌کنند. دشت سرخ شقایق‌ها در صفادشت یکی از زیباترین جلوه‌های طبیعت است که دوربین تهرانگرد این هفته آن را به تصویر خواهد کشید.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران سیما، برنامه تهرانگرد که جمعه‌ها ساعت ۲۲ از شبکه تهران پخش می‌شود این هفته به ملارد سفر کرده و علاوه بر ثبت تصاویری زیبا از دشت شقایق، به یک گلخانه توت فرنگی هم سر می زند. گلخانه‌ای که توت فرنگی‌هایش را با روش هیدروپونیک کشت و به بازار عرضه می‌کند.
بخش دیگری از برنامه این هفته تهرانگرد به گلخانه آنتوریوم و ارکیده اختصاص پیدا کرده است. گل‌هایی که زیبایی وصف ناشدنی‌ اش زیبایی بخش منازل و محافل می‌شود.

تهرانگرد در گروه تهران و شهروندی شبکه تهران تولید و جمعه‌ها ساعت ۲۲ از این شبکه پخش می‌شود.

آخرین اخبار

انتصاب جدید در شبکه تهران سیما "حسینیه تهران" در دهه دوم محرم «خورشید روز سیزدهم» تماشای "ماجرای تایلند" تماشای 5 اپیزود از "قصه های تبیان" "حاج مرزوق"روایت عزادارها سنتی در ایران تاسوعا و عاشورای حسینی در قاب "حسینیه تهران" /  حسینیه ای به وسعت استان تهران ماجرای یک «عشق گمشده» در شبکه تهران پیوند اهالی کتاب  و محرم در "سفیر حسین" "قصه خورشید" در شبکه تهران گشت و گذار "تهرانگرد" در شهرستان ری واکاوی سینمای تاریخی دینی در قاب "سینما ملت" همایش شیرخوارگان حسینی  از حرم عبدالعظیم حسنی( ع) روابط عمومی شبکه تهران برگزیده شد پیرغلامان حسینیه راویان حسینیه تهران می شوند تماشای مجموعه نمایشی "جرس" در دهه اول محرم از مجموعه جرس تا گزارش های درشهر برگزاری مراسم سخنرانی مذهبی در فاطمیه بزرگ تهران کنکور سراسری و پاسخ به ابهامات خانواده ها موضوع امشب" تهران 20" شبکه تهران به «گنج» رسید از خون جون تا عزاداری شیعیان نیجریه شبکه تهران با حسینیه تهران سیاه پوش می شود حضور ماندگار در پایتخت همدلی تحلیل سینمای ایران از دریچه " سینما ملت" شعرخوانی برای شهیدان خدمت جشن ازدواج نخبگان در شب فیروزه ای سیمای انتخابات در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری «جنگ زیرزمینی» در جبهه شبکه پایتخت سخنگوی ستاد انتخابات کشور امشب در تهران 20 تماشای مستند " آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها