مشاهده خبر

تعداد بازدید:102

4 ایپزود از شاید برای شما هم اتفاق بیفتد در نیمه خرداد

اپیزود های کنترل، تنهایی، تا آرام گیرد و آخر خط از مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد در روزهای 14 و 15 خردادماه از شبکه تهران تقدیم نگاه مخاطبان می شود.


به گزارش روابط عمومی شبکه تهران، اپیزود "کنترل" از مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان دوشنبه 14 خرداد ساعت 8 صبح از قاب شبکه تهران سیما تماشایی می شود. 
 این اپیزود به قلم طلا معتضدی نگارش شده و هنرمندانی همچون پوریا سیار، ارسطو خوش رزم، خشایار راد، یلدا قشقایی، مرتضی کاظمی، فربد تجویدی و.. در آن نقش آفرینی کرده اند. 
اپیزود" کنترل" روایتی از زندگی پدری  به نام عزتی است که آرش پسرش را مدام کنترل می کند. آرش از این رفتار پدرش عصبی است و به توصیه دوست خلافکارش از مغازه او دزدی می کند. پلیس آنها را دستگیر می کند و عزتی برای آزادی پسرش به پلیس مراجعه می کند و تصمیم می گیرد که از این بعد ...  
اپیزود «تنهایی» به کارگردانی محمود معظمی و نویسندگی طلا معتضدی دوشنبه 16:30 از شبکه پایتخت روی آنتن می رود. در این اپیزود هنرمندانی همچون ثریا قاسمی، فرداد صفاخو، لیلا عزیزی و ... نقش آفرینی کرده اند. 
این قسمت داستان زن و شوهر مسنی است که به دور از فرزندان‌شان زندگی می‌کنند. این دو برای رهایی از تنهایی سرپرستی مادر و فرزندی را بر عهده می‌گیرند و ....
اپیزود «تا آرام گیرد» به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی طلا معتضدی داستان مردی با مشکلات مالی است که این مشکلات باعث زندانی شدن همسرش می‌شود. در جریان تلاش‌های مرد برای تهیه پول با رخ دادن اتفاقاتی حال روحی او دگرگون می‌شود. رضا مولایی، بهار نوحیان، بهزاد رحیم‌خانی و ... از بازیگران این قسمت هستند. این اپیزود سه شنبه 15 خرداد ساعت 16:30 تقدیم نگاه مخاطبان می شود. 
«آخر خط» به کارگردانی امیرحسین ترابی و نویسندگی طلا معتضدی جمعه 18 خرداد ماه ساعت 17 روانه آنتن می شود. در این اپیزود بازیگرانی چون آزاده ریاضی، افشین کتانچی، محمدپارسا قراخانلو و... ایفای نقش می‌کنند. این قسمت از مجموعه «شاید برای شما ...» داستان هدیه است که در جریان فروش طلاهایش با حمله ناگهانی سارقان به طلافروشی پسرش کشته می‌شود و...

آخرین اخبار

انتصاب جدید در شبکه تهران سیما "حسینیه تهران" در دهه دوم محرم «خورشید روز سیزدهم» تماشای "ماجرای تایلند" تماشای 5 اپیزود از "قصه های تبیان" "حاج مرزوق"روایت عزادارها سنتی در ایران تاسوعا و عاشورای حسینی در قاب "حسینیه تهران" /  حسینیه ای به وسعت استان تهران ماجرای یک «عشق گمشده» در شبکه تهران پیوند اهالی کتاب  و محرم در "سفیر حسین" "قصه خورشید" در شبکه تهران گشت و گذار "تهرانگرد" در شهرستان ری واکاوی سینمای تاریخی دینی در قاب "سینما ملت" همایش شیرخوارگان حسینی  از حرم عبدالعظیم حسنی( ع) روابط عمومی شبکه تهران برگزیده شد پیرغلامان حسینیه راویان حسینیه تهران می شوند تماشای مجموعه نمایشی "جرس" در دهه اول محرم از مجموعه جرس تا گزارش های درشهر برگزاری مراسم سخنرانی مذهبی در فاطمیه بزرگ تهران کنکور سراسری و پاسخ به ابهامات خانواده ها موضوع امشب" تهران 20" شبکه تهران به «گنج» رسید از خون جون تا عزاداری شیعیان نیجریه شبکه تهران با حسینیه تهران سیاه پوش می شود حضور ماندگار در پایتخت همدلی تحلیل سینمای ایران از دریچه " سینما ملت" شعرخوانی برای شهیدان خدمت جشن ازدواج نخبگان در شب فیروزه ای سیمای انتخابات در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری «جنگ زیرزمینی» در جبهه شبکه پایتخت سخنگوی ستاد انتخابات کشور امشب در تهران 20 تماشای مستند " آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها