مشاهده خبر

تعداد بازدید:12

فصل جدید "تانیایش" از حرم مطهر ضامن آهو

فصل جدید برنامه ظهرگاهی تا نیایش به تهیه کنندگی علیرضا هنرمند و محمد جوادی نژاد در دهه کرامت از حرم مطهر رضوی روی آنتن می رود.به گزارش روابط عمومی شبکه تهران، پخش سری جدید این برنامه در دهه کرامت و به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا (ع) آغاز شده است. این برنامه تا سه شنبه از مشهد مقدس تماشایی می شود و پس از آن از استودیوی صبا شبکه تهران روی آنتن می رود.
برنامه ظهرگاهی "تا نیایش" با محوریت سبک زندگی دینی با الگو پذیری از سیره ائمه به مدت 45 دقیقه با اجرای محبوبه عزیزی و دکتر احمد شفازاده تقدیم نگاه مخاطبان می شود. 
این برنامه دارای بخش های متنوعی از جمله گفتگو با کارشناس مذهبی، معرفی کتاب، روز شمار دفاع مقدس و انقلاب، آیتم تقدیم به شهدا و... است که هر روز بصورت زنده و مستقیم از شبکه تهران پخش می شود. 
فصل جدید برنامه "تا نیایش" بصورت زنده و با دعوت از کارشناسان مذهبی، موضوعات خانواده را در حوزه مسائل دینی بررسی و تحلیل می نماید.

آخرین اخبار

سلام تهرانی ها به مهمانی غدیر امنیت انتخابات روی میز تهران 20 با بهترین بابا به مهمونی غدیر می رویم تدارک یک مهمانی بزرگ در شبکه پایتخت نماینده پزشکیان در تهران امشب مهمان تهران 20 می‌شود «سرقت» از شبکه تهران روایت چالش های زندگی مادران جوان موفق در قاب مهربانو ستاره  محبوب هالیوود در "کمدین" تماشای "مهمونی غدیر" از قاب شبکه تهران روایتی از تولید و پرورش پسته در تهران نماینده سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امشب مهمان تهران 20 می شود روایت زندگی و مدیریت "آقاي وزير" روایت دو برادر در سینمایی "یک در میلیون" نماینده سعید جلیلی امشب در تهران ۲۰ "بهشت محافظت شده" دیدنی می شود بازپخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرواز «بادبادک» در آسمان پایتخت آنتن تماشایی شبکه تهران در عید قربان سفرهای دکتر دولیتل در کمدین نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری مهمان برنامه «تهران ۲۰» می شوند سفر تهرانگرد به شهرستان پردیس " شب شکار" در شبکه تهران روایت زندگی بزرگان دین در مستند «صحوری» دکترجبلی در آیین قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی نامزدهای ریاست‌جمهوری: هرگونه تخطی از اخلاق انتخاباتی می‌تواند شیرینی حضور و شور انتخاباتی را به تلخی بدل کند «خدمتکار برای انتقام» به شبکه تهران می‌رود دوستان آتش نشان در شبکه تهران چه می کند؟/ ماجراهای دوستان آتش نشان در شبکه تهران تماشای زمین در شب به صورت رنگی از شبکه تهران رئیس رسانه ملی در نخستین نشست‌خبری‌اش با اصحاب رسانه اعلام کرد بررسی چالش‌های ازدواج جوانان روی میز تهران ۲۰ به نام عشق" در شبکه تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها