مشاهده خبر

تعداد بازدید:23

شبکه تهران رو «لبه زمین» قرار گرفت

مستند «لبه زمین» با گویندگی ۶ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران سیما به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه ماجراجویی و ورزشی، محصول ۲۰۲۲ آمریکا است. 
مدیر دوبله این مستند داود نماینده و صدابردار آن مهدی پاینده است. محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، مونا خجسته، ابوالفضل شاه بهرامی، نسرین کوچک خانی و داود نماینده صداپیشه های این اثر بوده اند.

خلاصه روایت این مستند از این قرار است که چندین ورزشکار در رشته‌های مختلف ورزشی (قایق رانی، صخره نوردی، اسکی) عازم سفری چالش برانگیز می‌شوند تا رکوردی بیاد ماندنی از خود در رشته‌هایشان به جا بگذارند.
مجموعه مستندی بسیار هیجان انگیز و زیبا در مورد ورزش های مهیجی مانند قایق سواری در رودخانه، صخره نوردی و موج سواری که مطمئناً می تواند جذابیت های خاص خود را برای دوستداران ورزش و به ویژه رشته های ورزشی مذکور داشته باشد.
شبکه‌ی تهران، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

آخرین اخبار

سلام تهرانی ها به مهمانی غدیر امنیت انتخابات روی میز تهران 20 با بهترین بابا به مهمونی غدیر می رویم تدارک یک مهمانی بزرگ در شبکه پایتخت نماینده پزشکیان در تهران امشب مهمان تهران 20 می‌شود «سرقت» از شبکه تهران روایت چالش های زندگی مادران جوان موفق در قاب مهربانو ستاره  محبوب هالیوود در "کمدین" تماشای "مهمونی غدیر" از قاب شبکه تهران روایتی از تولید و پرورش پسته در تهران نماینده سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امشب مهمان تهران 20 می شود روایت زندگی و مدیریت "آقاي وزير" روایت دو برادر در سینمایی "یک در میلیون" نماینده سعید جلیلی امشب در تهران ۲۰ "بهشت محافظت شده" دیدنی می شود بازپخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرواز «بادبادک» در آسمان پایتخت آنتن تماشایی شبکه تهران در عید قربان سفرهای دکتر دولیتل در کمدین نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری مهمان برنامه «تهران ۲۰» می شوند سفر تهرانگرد به شهرستان پردیس " شب شکار" در شبکه تهران روایت زندگی بزرگان دین در مستند «صحوری» دکترجبلی در آیین قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی نامزدهای ریاست‌جمهوری: هرگونه تخطی از اخلاق انتخاباتی می‌تواند شیرینی حضور و شور انتخاباتی را به تلخی بدل کند «خدمتکار برای انتقام» به شبکه تهران می‌رود دوستان آتش نشان در شبکه تهران چه می کند؟/ ماجراهای دوستان آتش نشان در شبکه تهران تماشای زمین در شب به صورت رنگی از شبکه تهران رئیس رسانه ملی در نخستین نشست‌خبری‌اش با اصحاب رسانه اعلام کرد بررسی چالش‌های ازدواج جوانان روی میز تهران ۲۰ به نام عشق" در شبکه تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها