مشاهده خبر

تعداد بازدید:102

استاندار تهران، مهمان تهران ۲۰ می‌شود/ بررسی دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایتخت

دکتر علیرضا فخاری، استاندار تهران امشب ساعت 20 در اولین برنامه تهران بیست پس از برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی به استودیو این برنامه می رود تا پیرامون موضوع انتخابات، برگزاری این رویداد مهم اجتماعی و سیاسی و نظم و امنیت انتخابات و ... با مردم گفتگو نماید.


 به گزارش روابط عمومی شبکه تهران سیما، مجتبی احمدی تهیه‌کننده برنامه تهران ۲۰ گفت: با توجه به برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایتخت، استاندار تهران امشب مهمان برنامه تهران 20 است تا پیرامون اقدامات استانداری و برگزاری منظم مرحله دوم  انتخابات مجلس گفتگو نماید. 
احمدی ادامه داد: با توجه به مناسبت‌های هفته پیش رو، تلاش داریم که با مسئولان نمایشگاه کتاب نیز گفت‌وگو داشته باشیم و در یکی از روزهای هفته، موضوع نمایشگاه کتاب و اخبار و اتفاقات حوزه چاپ و نشر را نیز بررسی خواهیم کرد.

تهیه‌کننده برنامه تهران ۲۰ اضافه کرد: در هفته پیش رو، موضوع جوانی جمعیت نیز روی میز تهران ۲۰ خواهد بود که تلاش داریم با کارشناسان و متخصصان این حوزه و البته نمایندگان مجلس شورای اسلامی موضوع جوانی جمعیت را نیز بررسی و تحلیل نمائیم.

احمدی عنوان کرد: علاوه براین، برنامه تهران بیست با موضوعاتی نظیر: اقتصاد شهر، ساختمان‌های نا ایمن و ...  درهفته جاری میزبان خانه های مخاطبان خواهد بود و کارشناسان امر گفتگو های چالشی را خواهد داشت. 

برنامه تهران ۲۰ به تهیه‌کنندگی مجتبی احمدی هر شب از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۲۰ هر شب روی آنتن شبکه تهران سیما می‌رود.

آخرین اخبار

روایت چالش های زندگی مادران جوان موفق در قاب مهربانو ستاره  محبوب هالیوود در "کمدین" تماشای "مهمونی غدیر" از قاب شبکه تهران روایتی از تولید و پرورش پسته در تهران نماینده سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امشب مهمان تهران 20 می شود روایت زندگی و مدیریت "آقاي وزير" روایت دو برادر در سینمایی "یک در میلیون" نماینده سعید جلیلی امشب در تهران ۲۰ "بهشت محافظت شده" دیدنی می شود بازپخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرواز «بادبادک» در آسمان پایتخت آنتن تماشایی شبکه تهران در عید قربان سفرهای دکتر دولیتل در کمدین نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری مهمان برنامه «تهران ۲۰» می شوند سفر تهرانگرد به شهرستان پردیس " شب شکار" در شبکه تهران روایت زندگی بزرگان دین در مستند «صحوری» دکترجبلی در آیین قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی نامزدهای ریاست‌جمهوری: هرگونه تخطی از اخلاق انتخاباتی می‌تواند شیرینی حضور و شور انتخاباتی را به تلخی بدل کند «خدمتکار برای انتقام» به شبکه تهران می‌رود دوستان آتش نشان در شبکه تهران چه می کند؟/ ماجراهای دوستان آتش نشان در شبکه تهران تماشای زمین در شب به صورت رنگی از شبکه تهران رئیس رسانه ملی در نخستین نشست‌خبری‌اش با اصحاب رسانه اعلام کرد بررسی چالش‌های ازدواج جوانان روی میز تهران ۲۰ به نام عشق" در شبکه تهران جشن پیوند و عقد زوج تهرانی در استودیو سلام تهران تدارک شبکه تهران برای شهادت امام جواد (ع) پخش فیلم های ضد استعماری از شبکه تهران مستندهای شبکه تهران در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد زیبایی به وسعت یک دشت سرخ استخاره برای شبکه تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها