مشاهده خبر

تعداد بازدید:36

پایتخت همدلی در قاب تصویر شبکه تهران

ویژه برنامه انتخاباتی پایتخت همدلی از پنجشنبه شب ساعت 22 آغاز و تا روز جمعه حوالی ساعت 22 ادامه دارد. این ویژه برنامه به مناسبت فرارسیدن دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی و میلاد با سر سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران سیما بخش اول برنامه "پایتخت همدلی" در شب ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، پنجشنبه ساعت 22 به مدت 120 دقیقه روی آنتن می رود. این برنامه به همت گروه اجتماعی و عوامل برنامه صبحگاهی سلام تهران به صورت زنده و مستقیم با اجرای هومن ستوده، محمد رضا سلمانی و صاحبه عظیمی در شب و روز ولادت حضرت معصومه (س) و دومین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تماشایی می شود. 
همچنین روز جمعه همزمان با آغاز دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، برنامه پایتخت همدلی از ساعت 7:30 صبح آغاز خواهد شد و در بخش ها و ساعت های متنوع تا ساعت 22 روی آنتن می رود. این برنامه تلاش می کند به بررسی اهمیت جایگاه قوه مقننه و نقش آن در جمهوری اسلامی ایران و همچنین اهمیت انتخابات در ایران بپردازد و در بخش های مختلف از کارشناسان، مسئولین استانی و مهیمانان ویژه نیز میزبانی می کند. حضور چهره های مطرح ورزشی، هنری، سیاسی، خانواده های شهدا، دختران رای اولی و ... در برنامه پایتخت همدلی از جمله بخش های متنوع آن به شمار می رود. 
 بخش دیگر برنامه پایتخت همدلی به صورت MC، با اجرای حسین مولایی از استودیو پخش شبکه تهران سیما روی آنتن می رود. این برنامه نیز با هدف برقراری ارتباط زنده با عوامل برنامه پایتخت همدلی در سطح استان تهران پخش خواهد شد. 
قرار است در روز جمعه برای انعکاس حال و هوای انتخاباتی استان تهران، ارتباط های متعدد و زنده با سطح استان تهران و شهرستان های استان مثل ورامین، قرچک و پیشوا، مسجد حضرت رسول اکرم (ص) در نازی آباد و همچنین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برقرار شود. همچنین تیم گزارشی در شهر گروه شهرستان های شبکه تهران با حضور در محله های مختلف شهر تهران گزارش های ویژه ای را در روز انتخابات به صورت زنده و مستقیم تقدیم نگاه مخاطبان خواهد کرد.
زینب پور ابراهیم و محدثه صارمی مجریان پایتخت همدلی در مسجد حضرت رسول اکرم (ص) نازی آباد هستند. فربد شکرایی و یاسین خوش آمدزهی اجرای برنامه پایتخت همدلی از نمایشگاه بین المللی کتاب را بر عهده دارند. گزارشگران و مجریان برنامه در شهر در استان نیز از مردم شهر و استان تهران در بخش های مختلف برنامه پایتخت همدلی میزبانی
 می کنند. 
یاد آور می شود ویژه برنامه "پایتخت همدلی" از پنجشنبه شب حوالی ساعت 22 آغاز و تا روز جمعه ساعت 22 شب ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار

سلام تهرانی ها به مهمانی غدیر امنیت انتخابات روی میز تهران 20 با بهترین بابا به مهمونی غدیر می رویم تدارک یک مهمانی بزرگ در شبکه پایتخت نماینده پزشکیان در تهران امشب مهمان تهران 20 می‌شود «سرقت» از شبکه تهران روایت چالش های زندگی مادران جوان موفق در قاب مهربانو ستاره  محبوب هالیوود در "کمدین" تماشای "مهمونی غدیر" از قاب شبکه تهران روایتی از تولید و پرورش پسته در تهران نماینده سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امشب مهمان تهران 20 می شود روایت زندگی و مدیریت "آقاي وزير" روایت دو برادر در سینمایی "یک در میلیون" نماینده سعید جلیلی امشب در تهران ۲۰ "بهشت محافظت شده" دیدنی می شود بازپخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرواز «بادبادک» در آسمان پایتخت آنتن تماشایی شبکه تهران در عید قربان سفرهای دکتر دولیتل در کمدین نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری مهمان برنامه «تهران ۲۰» می شوند سفر تهرانگرد به شهرستان پردیس " شب شکار" در شبکه تهران روایت زندگی بزرگان دین در مستند «صحوری» دکترجبلی در آیین قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی نامزدهای ریاست‌جمهوری: هرگونه تخطی از اخلاق انتخاباتی می‌تواند شیرینی حضور و شور انتخاباتی را به تلخی بدل کند «خدمتکار برای انتقام» به شبکه تهران می‌رود دوستان آتش نشان در شبکه تهران چه می کند؟/ ماجراهای دوستان آتش نشان در شبکه تهران تماشای زمین در شب به صورت رنگی از شبکه تهران رئیس رسانه ملی در نخستین نشست‌خبری‌اش با اصحاب رسانه اعلام کرد بررسی چالش‌های ازدواج جوانان روی میز تهران ۲۰ به نام عشق" در شبکه تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها