مشاهده خبر

تعداد بازدید:10

امید آفرینی به جوان ایرانی

ویژه برنامه "فردای روشن" با محوریت شعار سال و تمرکز بر امید آفرینی به جوان ایرانی در حوزه کسب و کار هر روز ساعت 12:20 از قاب شبکه تهران تقدیم نگاه مخاطبان می شود.


به گزارش روابط عمومی شبکه تهران، حسین روزبهانی تهیه کننده ویژه برنامه «فردای روشن» گفت: این برنامه به نقاط مختلف کشور (شمال، جنوب ، شرق و غرب) سفر و با افراد موفق گفتگو می کند تا الگوی مناسبی برای جوان ایرانی که می خواهد وارد بازار کار شود باشد.
وی ادامه داد: رویکرد این برنامه حمایت از کسب و کارها در صنوف مختلف پیرامون شعار سال "جهش تولید با مشارکت مردم" است و تاکید آن امید آفرینی است. وجه تمایز این ویژه برنامه با سایر برنامه های مشابه آن، میدانی بودن آن است. فردای روشن به میان مجموعه ها می رود و ناگفته هایی از دل کارآفرینان، نقاط قوت و ضعف آنها را به تصویر می کشد.
روزبهانی تأکید کرد: افراد موفق در این برنامه به بیان قصه زندگی شان و سختی هایی که تا رسیدن به موفقیت داشتند، می پردازند. این برنامه الگویی است برای جوان ایرانی که امروز می خواهد وارد کسب و کار شود و ترس از شکست دارد.
وی خاطرنشان کرد: افراد موفقی که در این برنامه با آنها گفتگو می کنیم فراز و فرودهای زیادی در مسیر زندگی شان بوده که ثابت قدم ایستادند و توکل شان به خدا بوده و چالش هایی که در زندگی شان بوده را برطرف و امروز به موفقیت رسیدند.
برنامه" فردای روشن" کاری از گروه معارف شبکه تهران است که از ابتدای سال جدید به مدت 15 دقیقه روی آنتن رفته است و تا پایان سال نیز پخش آن ادامه دارد و مجید میرزایی کارشناس مجری آن است.

آخرین اخبار

خودروهای برقی و ناوگان حمل و نقل پایتخت سفر به «اسکاندیناوی وحشی» به خرج شبکه تهران عملکرد مجلس یازدهم و بازگشایی مجلس دوازدهم زیر ذره بین تهران بیست زندگی پنهان گربه سانان از قاب شبکه تهران تماشای جابه جایی هیجان انگیز محمدباقر اعلمی «دبیر ستاد انتخابات ریاست جمهوری سیما» شد وداع تماشایی تهرانی ها با شهید جمهور از لحظه سانحه تا اعلام خبر شهادتِ شهیدان خدمت بازار مسکن از اجاره تا خرید روی میز "تهران ۲۰ " پلان های ماندگار از صحن انقلاب حرم رضوی در "کرامت رضوی" فصل جدید "تانیایش" از حرم مطهر ضامن آهو جشن بزرگ امام رضایی ها از قاب شبکه تهران دنیای ماهی ها در قاب تلویزیونی پایتخت شبکه تهران رو «لبه زمین» قرار گرفت پوشش تصویری کنگره شهدای استان تهران از شبکه تهران "بهترین معلم دنیا" به شبکه تهران آمد "پابه پای خورشید" در شبکه تهران استاندار تهران، مهمان تهران ۲۰ می‌شود/ بررسی دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایتخت سکانس های تماشایی از جنگل فیلستان طنین صدای ماندگار رادیو در پرنیان صدا پایتخت همدلی در قاب تصویر شبکه تهران جدول پخش برنامه‌های انتخاباتی شبکه تهران 19 اردیبهشت شناسایی سوژه های بکر برای تولید آثار نمایشی/ تمرکز روی آسیب های تهران جدول پخش برنامه‌های انتخاباتی شبکه تهران برای روز سه شنبه 18 اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ فصل جدید "برکرانه نور" در دهه کرامت آنتن رنگارنگ شبکه تهران برای نمایشگاه کتاب «پرایان به پیش» شبکه تهران رفت تماشای "آقای دیدز" از قاب کمدین جدول پخش برنامه‌های انتخاباتی شبکه تهران پخش 4 فیلم ضد سیاست های آمریکا در قاب شبکه تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها