مشاهده خبر

تعداد بازدید:21

سیلی محکم تیم ملی کشتی ایران به رژیم صهیونیستی در مسابقات جهانی سال ۱۹۸۳

الله مراد زرینی پیشکسوت کشتی ایران با حضور در برنامه سلام تهران از‌‌ استقامت کشتی‌گیران ایرانی در برابر رژیم صهیونیستی گفت:

مردان غیور ما در سپاه پاسداران درسی بزرگ به رژیم صهیونیستی دادند تا دیگر از حد خود فراتر نرود. این رژیم به نوعی عمل کرده که اندکی وجدان برای محکوم کردن آن‌ توسط هر شخص کافی است. در سال‌هایی که ما درگیر جنگ تحمیلی بودیم، من عضو تیم ملی بودم. در آن شرایط اکثر مسابقات تحریم می‌شد.

وی افزود: من اهل کرمانشاه هستم. بسیاری از دوستان من در طی ۸ سال جنگ تحمیلی در آن‌جا شهید شدند. از جمله آن‌ها می‌توان به شهید محمود شهبازی و عباس رضایی اشاره کرد. من و دوستانم به اینکه به جبهه برویم علاقه‌مند بودیم. با این حال سردار ایوانی جلودار ما می‌شد، چرا که باور داشت ما کار خود را در قالب افتخارآفرینی برای کشورمان انجام می‌دهیم و نیازی به دخیل شدن مستقیم ما در جنگ نیست. 

زرینی اظهار کرد: در مسابقات جهانی ۱۹۸۳ که در کی‌یف شوروی برگزار شد، ما تیم بسیار خوبی داشتیم و آماده شرکت بودیم. با دستور مستقیم حضرت امام، زمانی که متوجه شدند در آنجا تیم کشتی رژیم صهیونیستی نیز حضور دارد، ما برگشتیم و در مسابقات شرکت نکردیم. با این کار ما ضربه‌ای به آن‌ها وارد کردیم چرا که عدم حضور تیم ایران، سطح مسابقات را پایین آورد. در واقع ما قید مدال طلا را زدیم تا این سیلی را به رژیم صهیونیستی بزنیم. 

وی در ادامه گفت: جوانان این مرز و بوم باید در جریان باشند که از همان ابتدا تلاش ما مبنی بر حفظ غرور ملی بوده است. ما باید قدر شهدایی که خود را فدای این نظام کرده‌اند بدانیم و راه آن‌ها را ادامه دهیم. در همین راستا ما می‌توانیم برای کشور خود افتخارآفرینی کنیم. 

زرینی در مورد هدف قرار گرفتن اسرائیل اظهار داشت: در پی اقدامات سپاه پاسداران در شب گذشته، من به عنوان بخشی از مردم احساس غرور کردم. هیجان من برای این موضوع به قدری بود که نتوانستم چشم روی هم بگذارم و دیشب به کل بیدار بودم. ما شاهد وحشتی بارز بودیم که اعضای این رژیم را فرا گرفته بود. 

وی در مورد ذات پلید نتانیاهو اظهار کرد: هر کسی که ذره‌ای انصاف داشته باشد و به شرایط غزه نگاه کند، می‌بیند که نتانیاهو چگونه نسل‌کشی کرده است. ما شاهد این هستیم که آمریکا از طرفی در ظاهر خود را مخالف جنگ نشان داده و از طرفی دیگر به اسرائیل چراغ سبز می‌دهد. با این حال ما باید با همین قدرت به ضربه‌ زدن به رژیم صهیونیستی ادامه دهیم.

آخرین اخبار

خودروهای برقی و ناوگان حمل و نقل پایتخت سفر به «اسکاندیناوی وحشی» به خرج شبکه تهران عملکرد مجلس یازدهم و بازگشایی مجلس دوازدهم زیر ذره بین تهران بیست زندگی پنهان گربه سانان از قاب شبکه تهران تماشای جابه جایی هیجان انگیز محمدباقر اعلمی «دبیر ستاد انتخابات ریاست جمهوری سیما» شد وداع تماشایی تهرانی ها با شهید جمهور از لحظه سانحه تا اعلام خبر شهادتِ شهیدان خدمت بازار مسکن از اجاره تا خرید روی میز "تهران ۲۰ " پلان های ماندگار از صحن انقلاب حرم رضوی در "کرامت رضوی" فصل جدید "تانیایش" از حرم مطهر ضامن آهو جشن بزرگ امام رضایی ها از قاب شبکه تهران دنیای ماهی ها در قاب تلویزیونی پایتخت شبکه تهران رو «لبه زمین» قرار گرفت پوشش تصویری کنگره شهدای استان تهران از شبکه تهران "بهترین معلم دنیا" به شبکه تهران آمد "پابه پای خورشید" در شبکه تهران استاندار تهران، مهمان تهران ۲۰ می‌شود/ بررسی دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایتخت سکانس های تماشایی از جنگل فیلستان طنین صدای ماندگار رادیو در پرنیان صدا پایتخت همدلی در قاب تصویر شبکه تهران جدول پخش برنامه‌های انتخاباتی شبکه تهران 19 اردیبهشت شناسایی سوژه های بکر برای تولید آثار نمایشی/ تمرکز روی آسیب های تهران جدول پخش برنامه‌های انتخاباتی شبکه تهران برای روز سه شنبه 18 اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ فصل جدید "برکرانه نور" در دهه کرامت آنتن رنگارنگ شبکه تهران برای نمایشگاه کتاب «پرایان به پیش» شبکه تهران رفت تماشای "آقای دیدز" از قاب کمدین جدول پخش برنامه‌های انتخاباتی شبکه تهران پخش 4 فیلم ضد سیاست های آمریکا در قاب شبکه تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها