مشاهده خبر

تعداد بازدید:86

اعتبار روی آنتن شبکه تهران

مجموعه نمایشی «اعتبار» با هنرنمایی رضا توکلی، نیما شاهرخ شاهی، افسانه ناصری، غلامرضا اوصانلو و... از جمعه شب ساعت ۱۹ پخش و همان شب ساعت ۲۳ و روز بعد ساعت ۱۰:۴۰ بازپخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران سیما این سریال کوتاه ۶ قسمتی محصول ۱۴۰۱ به تهیه کنندگی و کارگردانی هادی رحیمی در شب های قدر روی آنتن می رود. 

در خلاصه داستان این سریال آمده است: امین تاجیک مرد میانسال و معتمد محل است که کارخانه فرش دارد و در خیریه ای که مخصوص آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد است فعالیت می‌کند.

تمام پول هایی که برای خیریه جمع می شود به حساب امین تاجیک واریز می شود و در روزی که باید زندانیان را آزاد کند حساب هایش بلوکه می شود و خودش هم به اتهام فساد مالی به زندان می افتد. 

امین در زندان با جوانی به نام سعید آشنا می شود که قبلا پدرش بارها برای آزادی او اقدام کرده اما هر دفعه امین به جای او یکی دیگر را در لیست اضافه می کرد و... 

مجموعه نمایشی اعتبار را شب‌های قدر از شبکه تهران سیما بیننده باشید.

آخرین اخبار

خودروهای برقی و ناوگان حمل و نقل پایتخت سفر به «اسکاندیناوی وحشی» به خرج شبکه تهران عملکرد مجلس یازدهم و بازگشایی مجلس دوازدهم زیر ذره بین تهران بیست زندگی پنهان گربه سانان از قاب شبکه تهران تماشای جابه جایی هیجان انگیز محمدباقر اعلمی «دبیر ستاد انتخابات ریاست جمهوری سیما» شد وداع تماشایی تهرانی ها با شهید جمهور از لحظه سانحه تا اعلام خبر شهادتِ شهیدان خدمت بازار مسکن از اجاره تا خرید روی میز "تهران ۲۰ " پلان های ماندگار از صحن انقلاب حرم رضوی در "کرامت رضوی" فصل جدید "تانیایش" از حرم مطهر ضامن آهو جشن بزرگ امام رضایی ها از قاب شبکه تهران دنیای ماهی ها در قاب تلویزیونی پایتخت شبکه تهران رو «لبه زمین» قرار گرفت پوشش تصویری کنگره شهدای استان تهران از شبکه تهران "بهترین معلم دنیا" به شبکه تهران آمد "پابه پای خورشید" در شبکه تهران استاندار تهران، مهمان تهران ۲۰ می‌شود/ بررسی دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایتخت سکانس های تماشایی از جنگل فیلستان طنین صدای ماندگار رادیو در پرنیان صدا پایتخت همدلی در قاب تصویر شبکه تهران جدول پخش برنامه‌های انتخاباتی شبکه تهران 19 اردیبهشت شناسایی سوژه های بکر برای تولید آثار نمایشی/ تمرکز روی آسیب های تهران جدول پخش برنامه‌های انتخاباتی شبکه تهران برای روز سه شنبه 18 اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ فصل جدید "برکرانه نور" در دهه کرامت آنتن رنگارنگ شبکه تهران برای نمایشگاه کتاب «پرایان به پیش» شبکه تهران رفت تماشای "آقای دیدز" از قاب کمدین جدول پخش برنامه‌های انتخاباتی شبکه تهران پخش 4 فیلم ضد سیاست های آمریکا در قاب شبکه تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها