مشاهده خبر

تعداد بازدید:11

با بهترین بابا به مهمونی غدیر می رویم

"بهترین بابا" عنوان ویژه برنامه ی زنده شبکه تهران با حضور عوامل برنامه شاد رنگین کمان و برنامه به خانه بر میگردیم در جشن بزرگ "مهمونی 10 کیلومتری غدیر" است که از ساعت 19 تا 22 بصورت زنده و مستقیم از قاب شبکه پایتخت تماشایی می شود.


 به گزارش روابط عمومی شبکه تهران سیما این ویژه برنامه به مناسبت عید غدیر خم و با هدف ایجاد فضای شاد برای خانواده های تهرانی همراه با کودکانشان تدارک دیده شده است. 
بنابراین گزارش، برنامه "بهترین بابا" با اجرای مریم وطن پور و زینب پور ابراهیم به تهیه کنندگی احمد بندری تقدیم نگاه مخاطبان می شود. 
نقالی و شاهنامه خوانی در مدح حضرت علی (ع)، شعر خوانی، مداحی، گروه سرود، برگزاری قرعه کشی پویش یا علی بگو و... بخش های شاد و سرگرم کننده این ویژه برنامه است که تقدیم نگاه حاضران و مخاطبان شبکه تهران می شود. 
گروه رنگین کمان با استقرار پایگاهی در خیابان آزادی تقاطع نواب در  مسیر جشن بزرگ مهمونی 10 کیلومتر غدیر با کودکان و خانواده ها همراه می شود.                                                                          
ویژه برنامه "بهترین بابا" کاری از گروه خانواده شبکه تهران است که در عید غدیر خم به مدت 170 دقیقه تماشایی می شود.

آخرین اخبار

ماجرای یک «عشق گمشده» در شبکه تهران پیوند اهالی کتاب  و محرم در "سفیر حسین" "قصه خورشید" در شبکه تهران گشت و گذار "تهرانگرد" در شهرستان ری واکاوی سینمای تاریخی دینی در قاب "سینما ملت" همایش شیرخوارگان حسینی  از حرم عبدالعظیم حسنی( ع) روابط عمومی شبکه تهران برگزیده شد پیرغلامان حسینیه راویان حسینیه تهران می شوند تماشای مجموعه نمایشی "جرس" در دهه اول محرم از مجموعه جرس تا گزارش های درشهر برگزاری مراسم سخنرانی مذهبی در فاطمیه بزرگ تهران کنکور سراسری و پاسخ به ابهامات خانواده ها موضوع امشب" تهران 20" شبکه تهران به «گنج» رسید از خون جون تا عزاداری شیعیان نیجریه شبکه تهران با حسینیه تهران سیاه پوش می شود حضور ماندگار در پایتخت همدلی تحلیل سینمای ایران از دریچه " سینما ملت" شعرخوانی برای شهیدان خدمت جشن ازدواج نخبگان در شب فیروزه ای سیمای انتخابات در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری «جنگ زیرزمینی» در جبهه شبکه پایتخت سخنگوی ستاد انتخابات کشور امشب در تهران 20 تماشای مستند " آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا" ماجراهای لوک خوش شانس در شبکه تهران "پایتخت همدلی" قاب ماندگار چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سلام تهرانی ها به مهمانی غدیر امنیت انتخابات روی میز تهران 20 با بهترین بابا به مهمونی غدیر می رویم تدارک یک مهمانی بزرگ در شبکه پایتخت نماینده پزشکیان در تهران امشب مهمان تهران 20 می‌شود

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها