مشاهده خبر

تعداد بازدید:6

نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری مهمان برنامه «تهران ۲۰» می شوند

برنامه تهران ۲۰ شبکه تهران در آستانه برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، میزبان نمایندگان هر یک از کاندیداهای ریاست جمهوری خواهد بود.

 

برنامه تهران ۲۰ شبکه تهران در آستانه برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، میزبان نمایندگان هر یک از کاندیداهای ریاست جمهوری خواهد بود. 
به گزارش روابط عمومی شبکه تهران، برنامه تهران۲۰، قرار است ۶ برنامه آتی خود را از امشب شنبه ۲۶ خرداد تا یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ به حضور نمایندگان ریاست جمهوری اختصاص دهد و این ۶ برنامه با محوریت تشریح و تبیین برنامه های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای شهروندان پایتخت و «زندگی در استان تهران و کلان شهر تهران» روی آنتن می‌رود.
همچنین معضلات و مشکلات ثابت کلانشهری چون تهران روی میز تهران بیست قرار دارد. ترافیک تهران، آلودگی هوا و محیط زیست، ساختمان‌های نا ایمن، قیمت و اجاره بهای مسکن در پایتخت، وضعیت آسیب‌های اجتماعی در پایتخت، طرح تعویض خودرو های فرسوده و... با حضور نمایندگان هر یک از کاندیدهای انتخابات ریاست جمهوری مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. 
عوامل برنامه تهران ۲۰ با اختصاص زمان و فرصت برابر به هر یک از نماینده نامزدها فرصتی ایجاد می کند تا مخاطبان با برنامه‌های هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری آشنا شوند.
«برنامه تهران ۲۰» ویژه انتخابات ریاست جمهوری به تهیه‌کنندگی مجتبی احمدی و اجرای علی مروی تا ۲ روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری روی آنتن شبکه تهران می‌رود.

آخرین اخبار

ماجرای یک «عشق گمشده» در شبکه تهران پیوند اهالی کتاب  و محرم در "سفیر حسین" "قصه خورشید" در شبکه تهران گشت و گذار "تهرانگرد" در شهرستان ری واکاوی سینمای تاریخی دینی در قاب "سینما ملت" همایش شیرخوارگان حسینی  از حرم عبدالعظیم حسنی( ع) روابط عمومی شبکه تهران برگزیده شد پیرغلامان حسینیه راویان حسینیه تهران می شوند تماشای مجموعه نمایشی "جرس" در دهه اول محرم از مجموعه جرس تا گزارش های درشهر برگزاری مراسم سخنرانی مذهبی در فاطمیه بزرگ تهران کنکور سراسری و پاسخ به ابهامات خانواده ها موضوع امشب" تهران 20" شبکه تهران به «گنج» رسید از خون جون تا عزاداری شیعیان نیجریه شبکه تهران با حسینیه تهران سیاه پوش می شود حضور ماندگار در پایتخت همدلی تحلیل سینمای ایران از دریچه " سینما ملت" شعرخوانی برای شهیدان خدمت جشن ازدواج نخبگان در شب فیروزه ای سیمای انتخابات در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری «جنگ زیرزمینی» در جبهه شبکه پایتخت سخنگوی ستاد انتخابات کشور امشب در تهران 20 تماشای مستند " آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا" ماجراهای لوک خوش شانس در شبکه تهران "پایتخت همدلی" قاب ماندگار چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سلام تهرانی ها به مهمانی غدیر امنیت انتخابات روی میز تهران 20 با بهترین بابا به مهمونی غدیر می رویم تدارک یک مهمانی بزرگ در شبکه پایتخت نماینده پزشکیان در تهران امشب مهمان تهران 20 می‌شود

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها