مشاهده خبر

تعداد بازدید:19

" شب شکار" در شبکه تهران

اپيزود «شب شكار» از مجموعه «شايدبراي شما هم اتفاق بيافتد» به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان پنجشنبه 24 خرداد ساعت 21 از شبکه تهران تماشایی می شود.


به گزارش روابط عمومی شبکه تهران، این اپیزود به نویسندگی تهمینه محمدی نگارش شده و هنرمندانی همچون علي‌رام نورايي، هاله ميرهادي، رضا آحادي، حنا پيران، مهسا ميراحمدي، مهوش وقاري، پندار اكبري، حميدرضا مرادي و... در آن نقش آفرینی کرده اند.
داستان اپیزود "شب شکار" روایت زندگی منصور است. منصور علاقه زیادی به شکار پرندگان دارد، اما بهمن او را مرتب به خاطر شکار پرندگان سرزنش می کند.
برادر ناهید، همسر منصور نیز با ناهید تماس گرفته و درخواست می کند زمینی را که به او ارث رسیده به پرورشگاه واگذار کند و ...

آخرین اخبار

انتصاب جدید در شبکه تهران سیما "حسینیه تهران" در دهه دوم محرم «خورشید روز سیزدهم» تماشای "ماجرای تایلند" تماشای 5 اپیزود از "قصه های تبیان" "حاج مرزوق"روایت عزادارها سنتی در ایران تاسوعا و عاشورای حسینی در قاب "حسینیه تهران" /  حسینیه ای به وسعت استان تهران ماجرای یک «عشق گمشده» در شبکه تهران پیوند اهالی کتاب  و محرم در "سفیر حسین" "قصه خورشید" در شبکه تهران گشت و گذار "تهرانگرد" در شهرستان ری واکاوی سینمای تاریخی دینی در قاب "سینما ملت" همایش شیرخوارگان حسینی  از حرم عبدالعظیم حسنی( ع) روابط عمومی شبکه تهران برگزیده شد پیرغلامان حسینیه راویان حسینیه تهران می شوند تماشای مجموعه نمایشی "جرس" در دهه اول محرم از مجموعه جرس تا گزارش های درشهر برگزاری مراسم سخنرانی مذهبی در فاطمیه بزرگ تهران کنکور سراسری و پاسخ به ابهامات خانواده ها موضوع امشب" تهران 20" شبکه تهران به «گنج» رسید از خون جون تا عزاداری شیعیان نیجریه شبکه تهران با حسینیه تهران سیاه پوش می شود حضور ماندگار در پایتخت همدلی تحلیل سینمای ایران از دریچه " سینما ملت" شعرخوانی برای شهیدان خدمت جشن ازدواج نخبگان در شب فیروزه ای سیمای انتخابات در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری «جنگ زیرزمینی» در جبهه شبکه پایتخت سخنگوی ستاد انتخابات کشور امشب در تهران 20 تماشای مستند " آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها