مشاهده خبر

تعداد بازدید:40

جشن پیوند و عقد زوج تهرانی در استودیو سلام تهران

ویژه برنامه سلام تهران به مناسبت فرارسیدن سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه الزهرا (س)، شنبه شب ساعت ۲۲ با برگزاری مراسم عقد یک زوج جوان از آنتن شبکه پایتخت تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران سیما، گروه اجتماعی شبکه تهران، در سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) ویژه برنامه عیدانه و شاد سلام تهران را به مدت 120 دقیقه روی آنتن تهرانی ها می برد.

این برنامه با تمرکز روی موضوع ازدواج و طراحی فضایی شاد و مفرح از میهمانان مختلفی میزبانی می کند. قرار است در سلام تهران عیدانه، گروه های هنری، خوانندگان و گروه های آیینی به اجرا بپردازند. همچنین با دعوت از یک مسئول گروه جهادی که در حوزه ازدواج فعالیت می کند موضوع ازدواج آسان، چگونگی تدارک جشن های ازدواج و ... نیز تبیین شود.

برپایی سفره عقد و برگزاری مراسم عقد یک زوج جوان با حضور خانواده های این زوج جوان، از دیگر تمهیدات سلام تهرانی ها برای این شب به یاد ماندنی است. 

سفره آرایی و تزئین سفره عقد نیز بخش دیگری از این برنامه است که به تهیه کنندگی ساسان گلستانه، اجرای ابوالفضل اینانلو، هومن ستوده و صاحبه عظیمی به همت گروه اجتماعی روی آنتن شبکه تهران سیما می رود.

آخرین اخبار

انتصاب جدید در شبکه تهران سیما "حسینیه تهران" در دهه دوم محرم «خورشید روز سیزدهم» تماشای "ماجرای تایلند" تماشای 5 اپیزود از "قصه های تبیان" "حاج مرزوق"روایت عزادارها سنتی در ایران تاسوعا و عاشورای حسینی در قاب "حسینیه تهران" /  حسینیه ای به وسعت استان تهران ماجرای یک «عشق گمشده» در شبکه تهران پیوند اهالی کتاب  و محرم در "سفیر حسین" "قصه خورشید" در شبکه تهران گشت و گذار "تهرانگرد" در شهرستان ری واکاوی سینمای تاریخی دینی در قاب "سینما ملت" همایش شیرخوارگان حسینی  از حرم عبدالعظیم حسنی( ع) روابط عمومی شبکه تهران برگزیده شد پیرغلامان حسینیه راویان حسینیه تهران می شوند تماشای مجموعه نمایشی "جرس" در دهه اول محرم از مجموعه جرس تا گزارش های درشهر برگزاری مراسم سخنرانی مذهبی در فاطمیه بزرگ تهران کنکور سراسری و پاسخ به ابهامات خانواده ها موضوع امشب" تهران 20" شبکه تهران به «گنج» رسید از خون جون تا عزاداری شیعیان نیجریه شبکه تهران با حسینیه تهران سیاه پوش می شود حضور ماندگار در پایتخت همدلی تحلیل سینمای ایران از دریچه " سینما ملت" شعرخوانی برای شهیدان خدمت جشن ازدواج نخبگان در شب فیروزه ای سیمای انتخابات در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری «جنگ زیرزمینی» در جبهه شبکه پایتخت سخنگوی ستاد انتخابات کشور امشب در تهران 20 تماشای مستند " آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها