مشاهده خبر

تعداد بازدید:19

«جنگجوی بزرگ» به شبکه تهران رفت

فیلم سینمایی «جنگجوی بزرگ» با گویندگی ۲۸ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران سیما به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما،این سینمایی در گونه اکشن، کمدی و درام محصول هند در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه تهران پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی ناهید امیریان و صدابرداری آن به عهده فرشید فرجی است. مهناز آبادیان، رضا الماسی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، محمد بهاریان، کریم بیانی، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، امیر حکیمی، شیرین روستایی، حسین سرآبادانی، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، محمد صادقیان، بهروز علیمحمدی، کوروش فهیمی، پویا فهیمی، حسن کاخی، امیربهرام کاویانپور، مریم معینیان، علی منصوری راد، علی همت مومیوند، نازنین یاری و ناهید امیریان صداپیشه های این اثر بوده اند.

این فیلم درباره یک طراح کتاب های مصور به نام ساتیا است که به صورت اتفاقی از ساختمان پایین می افتد و بعد از آن صدایی از درون ذهنش او را کنترل می کند و به او قدرتی می دهد که از این طریق با مردی مبارزه کند که مسئول ساخت ساختمانی است که کیفیت نامرغوب آن باعث به خطر افتادن جان مردم شده است و در نهایت موفق می شود بر او غلبه کند.

«جنگجوی بزرگ» هم اثری خوش ساخت و هنرمندانه است که نگاهی به مسائل و مضامین اجتماعی و روانشناختی نیز دارد و هم سرگرم کننده و می تواند برای عموم مخاطبان جذابیت داشته باشد. فیلم در هند با استقبال مخاطبان روبه رو شده و در گیشه نیز پرفروش بوده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی تهران، برای مخاطبان پخش شود.

آخرین اخبار

انتصاب جدید در شبکه تهران سیما "حسینیه تهران" در دهه دوم محرم «خورشید روز سیزدهم» تماشای "ماجرای تایلند" تماشای 5 اپیزود از "قصه های تبیان" "حاج مرزوق"روایت عزادارها سنتی در ایران تاسوعا و عاشورای حسینی در قاب "حسینیه تهران" /  حسینیه ای به وسعت استان تهران ماجرای یک «عشق گمشده» در شبکه تهران پیوند اهالی کتاب  و محرم در "سفیر حسین" "قصه خورشید" در شبکه تهران گشت و گذار "تهرانگرد" در شهرستان ری واکاوی سینمای تاریخی دینی در قاب "سینما ملت" همایش شیرخوارگان حسینی  از حرم عبدالعظیم حسنی( ع) روابط عمومی شبکه تهران برگزیده شد پیرغلامان حسینیه راویان حسینیه تهران می شوند تماشای مجموعه نمایشی "جرس" در دهه اول محرم از مجموعه جرس تا گزارش های درشهر برگزاری مراسم سخنرانی مذهبی در فاطمیه بزرگ تهران کنکور سراسری و پاسخ به ابهامات خانواده ها موضوع امشب" تهران 20" شبکه تهران به «گنج» رسید از خون جون تا عزاداری شیعیان نیجریه شبکه تهران با حسینیه تهران سیاه پوش می شود حضور ماندگار در پایتخت همدلی تحلیل سینمای ایران از دریچه " سینما ملت" شعرخوانی برای شهیدان خدمت جشن ازدواج نخبگان در شب فیروزه ای سیمای انتخابات در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری «جنگ زیرزمینی» در جبهه شبکه پایتخت سخنگوی ستاد انتخابات کشور امشب در تهران 20 تماشای مستند " آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها