مشاهده خبر

تعداد بازدید:20

از تپه های تاریخی تا مزرعه گیاهان دارویی در قاب تهرانگرد

برنامه تهرانگرد این هفته جمعه 11 خرداد ساعت 22 به شهرستان اسلامشهر می رود تا مخاطبان را با آثار تاریخی، مناطق گردشگری مذهبی و طبیعی این شهرستان آشنا نماید.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران، شهرستان اسلامشهر با آثاری تاریخی مثل تپه مافین که مربوط به هزاره ۵ و ۴ قبل میلاد است، یکی از مناطق باقدمت تهران و البته ایران به شمار می‌رود.
تعدد آثار تاریخی مثل تپه چیچکلو و  واوان در این شهرستان، آن را به یکی از مناطق مورد علاقه گردشگران و به خصوص علاقه‌مندان به تاریخ تبدیل کرده است.
علاوه بر این آثار تاریخی، مزرعه گیاهان دارویی یکی از جاذبه کشاورزی در شهرستان اسلامشهر است. مزرعه‌ای مملو از گیاهانی که هرکدامشان علاوه بر زیبایی ظاهری خواص درمانی را هم در خود جای داده‌اند.
صنعت اسلامشهر هم از نگاه دوربین تهرانگرد دور نمانده و در بخش دیگری از برنامه تصاویری از کارخانه بسته بندی مواد غذایی به نمایش در خواهد آمد و بخش آخر برنامه هم به یک مجموعه تولید آکواریوم و ماهی‌های زینتی اختصاص پیدا کرده است.
برنامه تهرانگرد کاری از گروه شهرستان ها به تهیه کنندگی سجاد مشحون است که  جمعه‌ ساعت ۲۲ از شبکه تهران پخش خواهد شد.

آخرین اخبار

انتصاب جدید در شبکه تهران سیما "حسینیه تهران" در دهه دوم محرم «خورشید روز سیزدهم» تماشای "ماجرای تایلند" تماشای 5 اپیزود از "قصه های تبیان" "حاج مرزوق"روایت عزادارها سنتی در ایران تاسوعا و عاشورای حسینی در قاب "حسینیه تهران" /  حسینیه ای به وسعت استان تهران ماجرای یک «عشق گمشده» در شبکه تهران پیوند اهالی کتاب  و محرم در "سفیر حسین" "قصه خورشید" در شبکه تهران گشت و گذار "تهرانگرد" در شهرستان ری واکاوی سینمای تاریخی دینی در قاب "سینما ملت" همایش شیرخوارگان حسینی  از حرم عبدالعظیم حسنی( ع) روابط عمومی شبکه تهران برگزیده شد پیرغلامان حسینیه راویان حسینیه تهران می شوند تماشای مجموعه نمایشی "جرس" در دهه اول محرم از مجموعه جرس تا گزارش های درشهر برگزاری مراسم سخنرانی مذهبی در فاطمیه بزرگ تهران کنکور سراسری و پاسخ به ابهامات خانواده ها موضوع امشب" تهران 20" شبکه تهران به «گنج» رسید از خون جون تا عزاداری شیعیان نیجریه شبکه تهران با حسینیه تهران سیاه پوش می شود حضور ماندگار در پایتخت همدلی تحلیل سینمای ایران از دریچه " سینما ملت" شعرخوانی برای شهیدان خدمت جشن ازدواج نخبگان در شب فیروزه ای سیمای انتخابات در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری «جنگ زیرزمینی» در جبهه شبکه پایتخت سخنگوی ستاد انتخابات کشور امشب در تهران 20 تماشای مستند " آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها