مشاهده خبر

تعداد بازدید:78

تهرانگردی در روستای کشار علیا کن

برنامه تهرانگرد، این هفته جمعه 10 آذرماه ساعت 22 مخاطبان شبکه تهران را با جاذبه های گردشگری شمال غرب کلانشهر تهران آشنا می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران، عوامل برنامه تهرانگرد، این هفته به روستای "کشار علیا" کن سفر می کنند تا ضمن گپ و گفت صمیمانه با اهالی روستا، جاذبه های گردشگری و طبیعی آن را به مخاطبان معرفی نمایند. 
بنا بر این گزارش، کوچه باغ ها، آبشار سکوت یزدان، باغ های خرمالو و... بخشی از طبیعت زیبا و پاییزی این روستاست که هر هفته مقصد گردشگران و دوستداران طیبعت است.  
کشار بالا یا کشار علیا روستای از دهستان سولقان توابع بخش کن شهرستان تهران است و زبان رایج مردم این روستا تاتی است. خرمالو، گردو، عسل و ... از محصولات تولیدی مهم این روستا به شمار می رود. 
این برنامه که به گردشگری در استان تهران اختصاص دارد در گروه شهرستان های شبکه تهران سیما تولید می‌شود و هر هفته جمعه‌ها ساعت ۲۲ از شبکه تهران تماشایی می شود.

آخرین اخبار

نماینده سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امشب مهمان تهران 20 می شود روایت زندگی و مدیریت "آقاي وزير" روایت دو برادر در سینمایی "یک در میلیون" نماینده سعید جلیلی امشب در تهران ۲۰ "بهشت محافظت شده" دیدنی می شود بازپخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرواز «بادبادک» در آسمان پایتخت آنتن تماشایی شبکه تهران در عید قربان سفرهای دکتر دولیتل در کمدین نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری مهمان برنامه «تهران ۲۰» می شوند سفر تهرانگرد به شهرستان پردیس " شب شکار" در شبکه تهران روایت زندگی بزرگان دین در مستند «صحوری» دکترجبلی در آیین قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی نامزدهای ریاست‌جمهوری: هرگونه تخطی از اخلاق انتخاباتی می‌تواند شیرینی حضور و شور انتخاباتی را به تلخی بدل کند «خدمتکار برای انتقام» به شبکه تهران می‌رود دوستان آتش نشان در شبکه تهران چه می کند؟/ ماجراهای دوستان آتش نشان در شبکه تهران تماشای زمین در شب به صورت رنگی از شبکه تهران رئیس رسانه ملی در نخستین نشست‌خبری‌اش با اصحاب رسانه اعلام کرد بررسی چالش‌های ازدواج جوانان روی میز تهران ۲۰ به نام عشق" در شبکه تهران جشن پیوند و عقد زوج تهرانی در استودیو سلام تهران تدارک شبکه تهران برای شهادت امام جواد (ع) پخش فیلم های ضد استعماری از شبکه تهران مستندهای شبکه تهران در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد زیبایی به وسعت یک دشت سرخ استخاره برای شبکه تهران تماشای اپیزود ضامن از قصه های تبیان تشییع بزرگ و تاریخی عیسای خمینی بیشتر بشناسید ضیاءالدین مهمان شبکه تهران می شود

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها