مشاهده خبر

تعداد بازدید:44

واکاوی تاکتیک‌های جنگ ترکیبی با محوریت اتفاقات 1401 در «عبور از غبار»

مستند «عبور از غبار» عنوان یکی از تازه‌های شبکه پنج سیماست که در دو قسمت 30 دقیقه‌ای به تاکتیک‌های جنگ هیبریدی و مهندسی ذهن‌ها با محوریت اتفاقات پاییز 1401 می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج؛ عبور از غبار، عنوانِ مستندیست که به موضوع «جنگ» می‌پردازد، اما نه جنگ به معنای همیشگی‌اش؛ جنگی که در ذهن‌ها، تلفن‌های همراه و تلویزیون‌ها در جریان است و کارشناسان آن را جنگ ترکیبی یا جنگ هیبریدی نامیده‌اند. گفتنی است در ایران بیشتر از چهار دهه است که جنگ ترکیبی با قدرت به کار گرفته شده. تحریم، فشارهای اقتصادی، رسانه‌ای، اطلاعاتی و دیپلماتیک در همه این سال‌ها وجود داشته، اما در یک برهه حساس این فشارها چند برابر می‌شود. به عنوان مثال پاییز 1401، یک اتفاق، سه ماه التهاب را در پی داشت و در این مدت انواع تاکتیک‌های جنگ هیبریدی قدم به قدم اجرا شد. مستند «عبور از غبار» کاریست از دفتر سیاسی شبکه پنج سیما که سه‌شنبه و چهارشنبه 28 و 29 شهریور حوالی ساعت 22:30 از شبکه پنج سیما روانه آنتن می‌شود.

آخرین اخبار

تماشای بدرقه باشکوه شهدای مدافعان حرم از قاب شبکه تهران حمله ببر وحشی به همکاران برنامه "دراستان" عملکرد مجلسی ها زیر ذره بین " تهران 20" تهرانگردی در روستای کشار علیا کن خط پایان اسرائیل در مستند "خراش" برنامه سازی در حوزه ورزش همگانی تماشای مستند" آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا" تدارک گسترده شبکه تهران سیما برای شب های بلند زمستان شتاب دهی به تحول با انتصابات جدید در شبکه تهران با "سدره" در سوگ زهرای مرضیه می نشینیم تغییر هدف در سینمایی "روزی جنایتکار بود" "خراشاد"روایتی از هنر توبافی فیروزکوه و دماوند به وقت پاییز یک زندگی باکیفیت دیگر در قاب برنامه «اصیل» واکاوی آینده یِ رژیمِ صهیونیستی در مستند "خراش" گشتی در حیات وحش آمریکای جنوبی با مستند «کوهستان آند» کوتاه از آثار جیم کری مترجم شازده کوچولو در شبکه تهران حمله اورکا به کوسه سفید نویسنده کتاب «تا پلاک ۱۴۰» مهمان استودیو «حوالی کتاب» تولید انیمیشن با هدف آموزش و کنترل ترافیک 50 مترمربع برای شبکه تهران "حوالی کتاب" میزبان یک نویسنده و منتقد ادبی می شود علت آلودگی هوای تهران روی میز "تهران 20" تماشای سریال "منو ترکم نکن" از قاب شبکه تهران خروش مقاومت مردم استان تهران در قاب شبکه تهران سیما پوشش تصویری مراسم راهپیمایی و تجمع جهانی حمایت از کودکان غزه ویژه برنامه "سدره" در شب ولادت حضرت زینب (س) از کربلا معلی قاب پاییزی تهران در تهرانگرد مردانی از شرق آسیا در مستند خراش

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها