مشاهده خبر

تعداد بازدید:36

«مهاجر» حاتمی‌کیا به شبکه پنج می‌آید

شبکه پنج سیما در آخرین هفته تابستان فیلم‌های «اینجا دلتنگی نیست»، «مهاجر»، «سرزمین بارانی» و «آذر» را روانه آنتن می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج؛ فیلم تلویزیونی «اینجا دلتنگی نیست» به کارگردانی «مهیار عبدالملکی»، یک‌‌شنبه 26 شهریور ماه ساعت 10 از شبکه پنج پخش می‌شود.
اين فيلم به گوشه‌اي از زندگی دختر دانشجویی می پردازد که با پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی می کند و در حادثه ای پدر و مادر خود را از دست داده است. وی به اصرار پدربزرگ خود به مشهد می آید و در مشهد زندگی او دچار اتفاقاتی می گردد که ... ماریه ماشااللهی، پیام اسکندری، حشمت آرمیده، امیر بارانلویی و وانا همتی در فیلم تلویزیونی «اینجا دلتنگی نیست» بازی کرده‌اند.
فیلم سینمایی «مهاجر» به کارگردانی «ابراهیم حاتمی‌کیا»، ‌دوشنبه 27 شهریور ماه ساعت 10 از شبکه پنج تماشایی می‌شود. 
در این فیلم خواهید دید: هواپیماهای بدون سرنشین مهاجر که از روی زمین کنترل می‌شوند جهت انجام عملیاتی شناسایی در پشت خطوط دشمن به کار گرفته می‌شوند. به‌دلیل برد محدود دستگاه کنترل، خلبانان در دو ایستگاه مقابل، رودرروی هم و در خطوط دشمن مستقر می‌شوند. خلبانی که به خطوط دشمن نفوذ کرده، در حالی که با دشمن درگیر می‌شود، با مهارت عملیات شناسایی را انجام می‌دهد و هواپیما را در هوا تحویل خلبان دوم می‌دهد. در حالی که ... علیرضا حاتمی، علیرضا حیدری و ابراهیم اصغرزاده در فیلم سینمایی «مهاجر» ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «سرزمین بارانی» به کارگردانی «جواد مزدآبادی»، ‌سه شنبه 28 شهریور ماه ساعت 10 از شبکه پنج پخش می‌شود .در خلاصه این فیلم آمده: طوبی خانم و آقا محمد سال‌های سال است که با هم زندگی می‌کنند. آنها چندین فرزند دارند که هر کدام از آنها مشکلاتی دارند. به تازگی احمد پسر بزرگشان که با داماد خانواده شریک هستند دچار مشکل مالی شدیدی شده‌اند. آقا محمد تصمیم می‌گیرد که با طوبی خانم به خانه باغ که در روستاست بروند و در آنجا زندگی کنند و در عوض خانه را بفروشند که مشکلات مالی احمد و نادر مرتفع شود. این تصمیم مقارن است با دوران انتخابات ریاست جمهوری که همه بچه‌ها و طوبی خانم و آقا محمد در انتخابات شرکت می کنند و در مورد فروش خانه هم رای گیری می کنند که ...
احمد علامه دهر، فرهاد بشارتی، فریبا نادری، سوگل طهماسبی و عطیه غبیشاوی در فیلم تلویزیونی «سرزمین بارانی» بازی کرده‌اند.
فیلم تلویزیونی «آذر» به کارگردانی «فرزاد موتمن»، چهارشنبه 29 شهریور ماه ساعت 10 از شبکه پنج پخش می‌شود.
این فیلم ماجرای آذر زن بیوه‌ای است که یک پسر معلول ذهنی دارد و از راه تهیه سبزی خانگی گذران زندگی می‌کند. او قصد دارد که ازدواج کند، ولی معرفش به او گفته که از وجود پسرش چیزی به خواستگارش نگوید. او تمام طول روز را سعی می کند که پسرش را به کسی بسپارد ولی موفق نمی شود و در نهایت تصمیم نهایی اش را می گیرد که با پسرش به سر قرار ازدواج برود که ...
مهتاب کرامتی، ناهید مسلمی، گلاره عباسی، نیره فراهانی، سیامک ادیب، مالک پورسراج، سهی‌بانو ذوالقدر، مهدی بجستانی و فرخنده فرمانی‌زاده در این تله فیلم نقش‌آفرینی کرده اند.

آخرین اخبار

تماشای بدرقه باشکوه شهدای مدافعان حرم از قاب شبکه تهران حمله ببر وحشی به همکاران برنامه "دراستان" عملکرد مجلسی ها زیر ذره بین " تهران 20" تهرانگردی در روستای کشار علیا کن خط پایان اسرائیل در مستند "خراش" برنامه سازی در حوزه ورزش همگانی تماشای مستند" آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا" تدارک گسترده شبکه تهران سیما برای شب های بلند زمستان شتاب دهی به تحول با انتصابات جدید در شبکه تهران با "سدره" در سوگ زهرای مرضیه می نشینیم تغییر هدف در سینمایی "روزی جنایتکار بود" "خراشاد"روایتی از هنر توبافی فیروزکوه و دماوند به وقت پاییز یک زندگی باکیفیت دیگر در قاب برنامه «اصیل» واکاوی آینده یِ رژیمِ صهیونیستی در مستند "خراش" گشتی در حیات وحش آمریکای جنوبی با مستند «کوهستان آند» کوتاه از آثار جیم کری مترجم شازده کوچولو در شبکه تهران حمله اورکا به کوسه سفید نویسنده کتاب «تا پلاک ۱۴۰» مهمان استودیو «حوالی کتاب» تولید انیمیشن با هدف آموزش و کنترل ترافیک 50 مترمربع برای شبکه تهران "حوالی کتاب" میزبان یک نویسنده و منتقد ادبی می شود علت آلودگی هوای تهران روی میز "تهران 20" تماشای سریال "منو ترکم نکن" از قاب شبکه تهران خروش مقاومت مردم استان تهران در قاب شبکه تهران سیما پوشش تصویری مراسم راهپیمایی و تجمع جهانی حمایت از کودکان غزه ویژه برنامه "سدره" در شب ولادت حضرت زینب (س) از کربلا معلی قاب پاییزی تهران در تهرانگرد مردانی از شرق آسیا در مستند خراش

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها