مشاهده خبر

تعداد بازدید:41

آماده شدن ماشین جهنمی برای شبکه پنج

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، فیلم سینمایی «ماشین جهنمی» با گویندگی 15 نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

 

 

 این سینمایی در گونه رازآمیز و هیجانی محصول پرتغال، انگلستان و آمریکا در سال 2022، قرار است از شبکه پنج سیما پخش شود. مدیر دوبله این سینمایی علیرضا باشکندی است.
ابک اشبکوس، علی جلیلی باله، حسین خدادادبیگی، نفیسه زاجکانیها، منوچهر زنده دل، حسین سرآبادانی، زهرا سوهانی، پریا شفیعیان، پویا فهیمی، اردشیر منظم، مهرتاش اسفندیار، حسین نورعلی، مونا همایی پور، آزیتا یاراحمدی و علیرضا باشکندی صداپیشه های این فیلم سینمایی بوده اند.

خلاصه روایت این اثر از این قرار است که: شخصی در گذشته نزد یک استاد به آموختن نویسندگی مشغول بوده و در طی آن دوره اثر قابل توجهی می‌نویسد. اما استاد وی، کتاب را به اسم خود چاپ و منتشر می‌نماید. پس از آن تمام آثار وی به نام استادش چاپ می‌شود. حال فردی به این آثار علاقمند شده و تحت تاثیر قرار گرفته و به دنبال این استاد نویسندگی است.

این فیلم اثری بسیار خاص و غیر معمول است که از همان ابتدا مخاطب را درگیر می کند و سپس با چرخش های داستانی تا پایان با خود می کشاند در حالی که ساخت آن هم قابل توجه بوده و در عین حال گای پیرس در نقش اصلی آن بازی درخشانی از خود ارائه کرده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه پنج، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی پنج، برای مخاطبان پخش شود.

آخرین اخبار

تماشای بدرقه باشکوه شهدای مدافعان حرم از قاب شبکه تهران حمله ببر وحشی به همکاران برنامه "دراستان" عملکرد مجلسی ها زیر ذره بین " تهران 20" تهرانگردی در روستای کشار علیا کن خط پایان اسرائیل در مستند "خراش" برنامه سازی در حوزه ورزش همگانی تماشای مستند" آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا" تدارک گسترده شبکه تهران سیما برای شب های بلند زمستان شتاب دهی به تحول با انتصابات جدید در شبکه تهران با "سدره" در سوگ زهرای مرضیه می نشینیم تغییر هدف در سینمایی "روزی جنایتکار بود" "خراشاد"روایتی از هنر توبافی فیروزکوه و دماوند به وقت پاییز یک زندگی باکیفیت دیگر در قاب برنامه «اصیل» واکاوی آینده یِ رژیمِ صهیونیستی در مستند "خراش" گشتی در حیات وحش آمریکای جنوبی با مستند «کوهستان آند» کوتاه از آثار جیم کری مترجم شازده کوچولو در شبکه تهران حمله اورکا به کوسه سفید نویسنده کتاب «تا پلاک ۱۴۰» مهمان استودیو «حوالی کتاب» تولید انیمیشن با هدف آموزش و کنترل ترافیک 50 مترمربع برای شبکه تهران "حوالی کتاب" میزبان یک نویسنده و منتقد ادبی می شود علت آلودگی هوای تهران روی میز "تهران 20" تماشای سریال "منو ترکم نکن" از قاب شبکه تهران خروش مقاومت مردم استان تهران در قاب شبکه تهران سیما پوشش تصویری مراسم راهپیمایی و تجمع جهانی حمایت از کودکان غزه ویژه برنامه "سدره" در شب ولادت حضرت زینب (س) از کربلا معلی قاب پاییزی تهران در تهرانگرد مردانی از شرق آسیا در مستند خراش

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها