مشاهده خبر

تعداد بازدید:26

مرغ و تخم‌مرغ در چرخه تولید، در قاب «تهرانگرد»

برنامه «تهرانگرد» این هفته جمعه 22 اردیبهشت در بازدید از مجموعه پرورش مرغ و تولید تخم‌مرغ به روستای دولت‌آباد سفر می‌کند تا مخاطبان را با چرخه پرورش و تولید مرغ و تخم‌مرغ آشنا کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج؛ در این قسمت از برنامه بازدید از یک مجموعه پرورش مرغ تخم‌گذار و تولید تخم مر‌غ روانه آنتن می‌شود. مجموعه‌ای که با استفاده از دستگاه‌های هوشمند، تخم‌مرغ‌های با کیفیتی را روانه بازار می‌کند. 

این برنامه با اجرای محمد مصطفاییان ضمن معرفی ظرفیت‌های کشاورزی و گردشگری استان تهران تلاش دارد شهرستان‌های استان تهران را از زاویه نگاه اقتصادی نیز بررسی کند.

«تهرانگرد» در ۳۶ قسمت ۲۰ دقیقه‌ای، در گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما و با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تولید شده است. این برنامه به تهیه کنندگی سجاد مشحون  هر جمعه ساعت ۲۲ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود، تکرار «تهرانگرد» یک هفته بعد ساعت ۱۲:۳۰ روز جمعه خواهد بود.

آخرین اخبار

نگاهی به تلاش‌های مرزبانان در «زمین سنگ» «رنگ دفاع» در هفته دفاع مقدس "تنها" اما واقعی واکاوی تاکتیک‌های جنگ ترکیبی با محوریت اتفاقات 1401 در «عبور از غبار» آغاز فعالیت کاراگاه «هری وایلد» در شبکه پنج سفر به هندوستان سرزمین عجایب «مرگ تدریجی یک رویا» در شبکه تهران «مهاجر» حاتمی‌کیا به شبکه پنج می‌آید ویژه برنامه سلام تهران به مناسبت آغاز ماه ربیع‌الاول «قهرمان اکشن» در شبکه پنج بررسی نگاه داعیه‌دارانِ شعار زن، زندگی، آزادی به «زن» در شبکه پنج پخش زنده «سفرنامه تا نیایش» از حرم امام رضا (ع) تماشایی سینمایی " از نظر پلیس" دفتر کارآگاهی هنکا و کیویموتکا ماجراجویی «لونی تونز» در شبکه پنج تحلیل اغتشاشات 1401 در «مثبت سلام تهران» + تیزر با صدای شروین حاجی پور ترانه برای پشت پرده شکل‌گیری اغتشاشات 1401 در مستند «اختاپوس» "آفت" در شبکه پنج مستندهایی از طبیعت و حیات وحش در شبکه پنج سیما «عصر همایونی» در شبکه پنج آماده شدن ماشین جهنمی برای شبکه پنج از پولاد کیمیایی تا سام درخشانی در فیلم‌های این هفته شبکه پنج جاذبه‌های دماوند در قاب شبکه پنج انتظار داریم شهید پژوهی یکی از برنامه‌های رایج در مدارس متوسطه شود ارتباط تصویری پیاده‌روی اربعین « دلدادگان حسینی» در ویژه‌برنامه شبکه پنج تماشای « در اعماق قلب تگزاس» از قاب شبکه پنج مستندهای شبکه پنج سیما در اربعین حسینی(ع) تماشای «ابر زیر سقف»از قاب شبکه پنج ویژه‌برنامه مراسم پیاده‌روی «دلدادگان حسینی» روی آنتن شبکه پنج «خودم رو دوباره دور نمی اندازم»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها