مشاهده خبر

تعداد بازدید:45

در نشست مشترک مدیران شبکه تهران با مسوولین شهرداری های استان تهران تاکید شد شبکه پنج رابط بین مردم با مسئولین استان است/ برنامه سازی با هدف ایجاد شور نشاط در شهروندان

عصر روز چهارشنبه مدیران شبکه تهران سیما در نشستی مشترک با شهرداران شهرستان های استان تهران، روسای شورای شهر و مراکز شهرستان ها، نمایندگان مدیران عامل شهرهای جدید پرند و پردیس و شهرداری تهران، به گفتگو و تبادل نظر در حوزه برنامه سازی در ژانرهای گوناگون با هدف ایجاد شور نشاط در شهروندان، بررسی و رفع مشکلات مردم و نیز گزارش اقدامات درخور و شایسته در حوزه شهری پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران سیما، مهندس سعید اشناب مدیر شبکه پنج در این نشست ضمن قدردانی از زحمات مسئولین استان تهران در حوزه شهر و شهروندی تصریح کرد: شبکه پنج رسانه ی مردم و مسئولین استان تهران است. ما تلاش می کنیم انتقال دهنده مشکلات و درخواستهای مردم به مسئولین باشیم و همچنین تصویرگر زحمات و اقدامات خوب مسئولین برای مردم هستیم. 
اشناب افزود: در این شرایط سخت و پیچیده ی جنگ نرم که رسانه های معاند فارسی زبان درصدد ایجاد یاس، ناامیدی و همچنین ضعیف جلوه دادن و ناکارآمدی مسئولین هستند، رسانه ملی و شبکه پنج تلاش می کند اقدامات ارزشمند و اخبار خوب استان تهران را به بهترین شکل ممکن به گوش مردم عزیز برساند. 
مدیر شبکه تهران تصریح کرد: ما به عنوان رسانه تمام تلاشمان را می کنیم واقعیت های مهم جامعه به بهترین شکل ممکن به مردم انتقال دهیم. انتظار شبکه تهران از دستگاه های استانی تدبیر پیوست رسانه‌ای اقدامات مهم و اثربخش برای ارائه خوب به مردم است. 
وی افزود: منظور از ارائه خوب، به کارگیری صرفِ اعداد و ارقام نیست بلکه باید در ظرف های مختلف و قالب های متنوع اقدامات خوب و مطلوب را به سمع و نظر مردم عزیز ایران و تهران رساند تا حس اعتماد شهروندان به مسئولان را بیشتر کنیم.
در ادامه مهدی کریمی زارچی قائم مقام و مدیر گروه تهران شهروندی شبکه پنج سیما گزارشی کوتاه از اقدامات این شبکه در راستای همراهی و تعامل با دستگاه های تهرانی داد و اشاره کرد: در دوره تحول رسانه ملی، انتظار ریاست محترم صدا و سیما به شبکه پنج، تمرکز بیش از پیش بر استان تهران است. با این رویکرد، شبکه تهران ضمن ملی بودن، اهتمام استانی‌اش را در برنامه های زنده و تولیدی تقویت کرد. 
وی افزود: این شبکه به طور مستقیم برنامه های سلام تهران، تهران بیست، تهرانگرد، خبرنگاران مردمی، در شهر در استان، اینجا تهران است، شبهای فیروزه ای و ... خاصه استان تهران روی آنتن می برد و سایر برنامه های شبکه مثل به خانه بر می گردیم، مهمانی مامان، آبروی کوچه ها، رنگین کمان و ... به صورت غیر مستقیم در خدمت مسئولان، مردم و شهروندان است. 
مدیر گروه تهران شهروندی ضمن ابراز تمایل به حضور مسئولان شهری در برنامه های تهران بیست، سلام تهران و ... افزود: 
ما همواره در شبکه تهران تلاش می کنیم صدای مسئولین و مردم باشیم و از اینکه توسعه دهنده ی ارتباط مردم با مسئولان استان تهران باشیم، استقبال خواهیم کرد. 
در ادامه جلسه شهرداران شهرستان های استان تهران، روسای شورای شهر و مراکز شهرستان ها، نمایندگان مدیران عامل شهرهای جدید پرند و پردیس و شهرداری تهران به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و خواستار همکاری و تولید محتواهای جذاب برای شهروندان شدند.

آخرین اخبار

نگاهی به تلاش‌های مرزبانان در «زمین سنگ» «رنگ دفاع» در هفته دفاع مقدس "تنها" اما واقعی واکاوی تاکتیک‌های جنگ ترکیبی با محوریت اتفاقات 1401 در «عبور از غبار» آغاز فعالیت کاراگاه «هری وایلد» در شبکه پنج سفر به هندوستان سرزمین عجایب «مرگ تدریجی یک رویا» در شبکه تهران «مهاجر» حاتمی‌کیا به شبکه پنج می‌آید ویژه برنامه سلام تهران به مناسبت آغاز ماه ربیع‌الاول «قهرمان اکشن» در شبکه پنج بررسی نگاه داعیه‌دارانِ شعار زن، زندگی، آزادی به «زن» در شبکه پنج پخش زنده «سفرنامه تا نیایش» از حرم امام رضا (ع) تماشایی سینمایی " از نظر پلیس" دفتر کارآگاهی هنکا و کیویموتکا ماجراجویی «لونی تونز» در شبکه پنج تحلیل اغتشاشات 1401 در «مثبت سلام تهران» + تیزر با صدای شروین حاجی پور ترانه برای پشت پرده شکل‌گیری اغتشاشات 1401 در مستند «اختاپوس» "آفت" در شبکه پنج مستندهایی از طبیعت و حیات وحش در شبکه پنج سیما «عصر همایونی» در شبکه پنج آماده شدن ماشین جهنمی برای شبکه پنج از پولاد کیمیایی تا سام درخشانی در فیلم‌های این هفته شبکه پنج جاذبه‌های دماوند در قاب شبکه پنج انتظار داریم شهید پژوهی یکی از برنامه‌های رایج در مدارس متوسطه شود ارتباط تصویری پیاده‌روی اربعین « دلدادگان حسینی» در ویژه‌برنامه شبکه پنج تماشای « در اعماق قلب تگزاس» از قاب شبکه پنج مستندهای شبکه پنج سیما در اربعین حسینی(ع) تماشای «ابر زیر سقف»از قاب شبکه پنج ویژه‌برنامه مراسم پیاده‌روی «دلدادگان حسینی» روی آنتن شبکه پنج «خودم رو دوباره دور نمی اندازم»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها