مشاهده خبر

تعداد بازدید:29

بزرگداشت مقام معلم در شبکه پنج سیما

شبکه تهران سیما به مناسبت فرارسیدن شهادت استاد مرتضی مطهری و روز و هفته بزرگداشت مقام معلم، ویژه برنامه هایی چون: جشن روز معلم، به خانه بر می گردیم، سلام تهران، تهران بیست، مستند مهربانو، مستند شهید مطهری، گزارش های در شهر و در استان و ... را روانه آنتن می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، ویژه برنامه "جشن روز معلم" به همت گروه معارف و آموزش و پرورش شهرستانهای تهران و با اجرای حسین مولایی روز جمعه از ساعت 16:30 تماشایی می شود. 
گفتگو با تعدادی از معلم های شهرستانهای استان تهران در خصوص بزرگداشت مقام معلم و شغل شریف این قشر از هموطنان بخشی از این برنامه است. همچنین تجلیل و تکریم از معلمان نمونه توسط آموزش و پرورش و نمایش برنامه های جنبی از دیگر بخش های تماشایی برنامه جشن روز معلم است. یادآور می شود مهمان های ویژه ی دیگری چون: هنرمندان، خوانندگان و مسئولین در این برنامه حضور خواهند داشت. 
برنامه "به خانه بر می گردیم" از روز سه شنبه تا پنجشنبه حوالی ساعت 16:20 با محوریت بزرگداشت روز معلم روی آنتن 
می رود. در این برنامه نیز مهمان هایی حضور خواهند داشت و بخش های متنوعی با موضوع معلم تصویر می شود.  
برنامه "سلام تهران"، "تهران بیست" و "در شهر در استان" نیز به مناسبت بزرگداشت مقام شامخ معلم تماشایی خواهد شد.  
سلام تهران از سه شنبه تا پنجشنبه ساعت 7:30 صبح معطوف به این مناسبت خواهد بود و با دعوت از معلم های استان تهران، مسئولین آموزش و پرورش و ... این هفته مبارک را گرامی می دارد. 
همچنین تهران بیست هر شب ساعت 20 با هدف بررسی و پیگیری دغدغه های معلمان مثل نظام رتبه بندی، استخدام و... در هفته جاری از مسئولین آموزش و پرورش میزبانی خواهد کرد. 
پخش گزارش های ویژه از شهر و استان تهران با موضوع گرامی داشت روز معلم از آیتم های ویژه ای است که در برنامه های در شهر و در استان تقدیم نگاه مهربان شما مخاطبان همراه خواهد شد. 
برنامه "مهربانو" نیز در گفتگو های مختلف با مادران معلم در این ایام حوالی ساعت 15:45 تماشایی می شود.
پخش نماهنگ، موسیقی تصویر، وله و آیتم های کوتاه با موضوع معلم، از دیگر بخش هایی است که در ساعت های مختلف و در فواصل برنامه های این شبکه تماشایی می شود.

آخرین اخبار

خاطرات ناب فرماندهان دفاع مقدس در مجموعه "ل ۲۷" پخش زنده ویژه‌ برنامه "سدره" به مناسبت شهادت امام حسن عسگری(ع) از سامرا نگاهی به تلاش‌های مرزبانان در «زمین سنگ» «رنگ دفاع» در هفته دفاع مقدس "تنها" اما واقعی واکاوی تاکتیک‌های جنگ ترکیبی با محوریت اتفاقات 1401 در «عبور از غبار» آغاز فعالیت کاراگاه «هری وایلد» در شبکه پنج سفر به هندوستان سرزمین عجایب «مرگ تدریجی یک رویا» در شبکه تهران «مهاجر» حاتمی‌کیا به شبکه پنج می‌آید ویژه برنامه سلام تهران به مناسبت آغاز ماه ربیع‌الاول «قهرمان اکشن» در شبکه پنج بررسی نگاه داعیه‌دارانِ شعار زن، زندگی، آزادی به «زن» در شبکه پنج پخش زنده «سفرنامه تا نیایش» از حرم امام رضا (ع) تماشایی سینمایی " از نظر پلیس" دفتر کارآگاهی هنکا و کیویموتکا ماجراجویی «لونی تونز» در شبکه پنج تحلیل اغتشاشات 1401 در «مثبت سلام تهران» + تیزر با صدای شروین حاجی پور ترانه برای پشت پرده شکل‌گیری اغتشاشات 1401 در مستند «اختاپوس» "آفت" در شبکه پنج مستندهایی از طبیعت و حیات وحش در شبکه پنج سیما «عصر همایونی» در شبکه پنج آماده شدن ماشین جهنمی برای شبکه پنج از پولاد کیمیایی تا سام درخشانی در فیلم‌های این هفته شبکه پنج جاذبه‌های دماوند در قاب شبکه پنج انتظار داریم شهید پژوهی یکی از برنامه‌های رایج در مدارس متوسطه شود ارتباط تصویری پیاده‌روی اربعین « دلدادگان حسینی» در ویژه‌برنامه شبکه پنج تماشای « در اعماق قلب تگزاس» از قاب شبکه پنج مستندهای شبکه پنج سیما در اربعین حسینی(ع) تماشای «ابر زیر سقف»از قاب شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها