مشاهده خبر

تعداد بازدید:31

آخرین وعده دیدار با حاج قاسم سلیمانی

آخرین قسمت از مستند وعده دیدار به تهیه کنندگی مهدی صابر درویش و کارگردانی محمد رضا پارسا امشب 19 دیماه ساعت 22:45 از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سیزدهمین قسمت از مجموعه وعده دیدار روایتی از دیدار سردار حاج قاسم سلیمانی با خانواده شهید مدافع حرم محسن کمالی دهقان است که به مدت 25 دقیقه تماشایی می شود.

شهید کمالی دهقان از اولین شهدای مدافع حرم استان البرز است که ویژگی بارز ایشان شجاعت و مهربانی با مردم بود. وی ۲۷ فروردین ماه سال ۱۳۹۴ در شهر حلب سوریه در سن ۳۱ سالگی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

در این مستند ترکیبی از تصاویر بکر آرشیوی استفاده شده است. گفت‌وگو با خانواده و همرزمان شهید

از بخش‌های تماشایی این برنامه به شمار می‌رود. همچنین لحظاتی کوتاهی از دیدار های سردار سلیمانی در این مستند بازسازی شده است.

" وعده دیدار" عنوان برنامه ای از گروه معارف شبکه پنج سیما است که آخرین قسمت آن امشب تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

آخرین اخبار

ویژه برنامه جشن رمضان شبکه تهران تدارک شبکه تهران برای ماه مبارک از برنامه های معارفی تا سریالی با چاشنی طنز مژده لواسانی و مصطفی امامی مجریان ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج سریال استودیویی ماهچراغ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود در نوروز با کهکشان شبکه پنج سفر کنید ضد حمله سریال نوروزی و ماه مبارک شبکه پنج سیما پخش ۲۲ اثر جدید سینمایی و انیمیشن در نوروز ۱۴۰۲ پنج ستاره ویژه برنامه تحویل سال شبکه تهران شد به خانه بر می گردیم ویژه نوروز خواهری برای همه در شبکه پنج گمنام شصت و یک پخش سریال اکشن «باج» از امشب نشست صمیمی مدیر شبکه پنج سیما با مدیران، تهیه کنندگان و مجریان آنتن رنگارنگ شبکه تهران در روز ولادت منجی جشن محله ها در عید نیمه شعبان شبکه پنج، سال جدیدHD می شود قرار جوانی با ۳۰ زوج در شبکه پنج کشاورزی نوین در نزدیکی های پایتخت داستان عمو بشیر به روایت "آبروی کوچه ها" " تغییر چهره" دو افسر در شبکه پنج سلمان خان با تایگر به شبکه پنج می آید تماشای قلمروها شیرها از قاب شبکه پنج/ سسیل: میراث یک سلطان قرار با حاج همت در دوکوهه تهرانگرد به روستای خوشنام رسید قرار شبکه پنج در اعیاد شعبانیه از کربلا معلی زندگی کارمند نمونه به روایت "آبروی کوچه ها" چالش ایران با قدرت های سلط گر به روایت" پایان سلطه" یک قرار خانوادگی در مثل زندگی جشنواره فیلم های هندی شبکه پنج سیما خاص ترین مادران ایران در قاب" مهربانو "/ معرفی مادران موفق ایران به روایت"مهربانو"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها