مشاهده خبر

تعداد بازدید:39

تماشای شگفتی های حیوانات از شبکه پنج

مستند حیات وحش "شگفتی های حیوانات " به کارگردانی آرون پال (aaron paul ) روزهای زوج ساعت 7 صبح از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.


به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند در ژانر حیات وحش  به واکاوی پدیده های خارق العاده، عجیب و جذاب حیوانات کمتر دیده شده، می پردازد.
بنا بر این گزارش، کره زمین دارای میلیون ها گونه متفاوت موجود زنده است ولی فقط تعدادی از آنها خاص و منحصر به فرد هستند. 
 در این مستند خلقت حیوانات از نزدیک و به طور دقیق بررسی و مورد کنکاش قرار می گیرد تا ویژگی های حیوانات را به طور خاص و عجیب معرفی کند. علاوه بر آن کشفیات جدیدی که دانشمندان و محققان درباره رفتار های برخی از گونه های جانوری و شگفتی های دنیای حیوانات دست آورده اند، نیز تبیین می شود. 
مستند تامینی " شگفتی های حیوانات " در 12 قسمت 25دقیقه ای روزهای زوج هر هفته از قاب شبکه پنج سیما تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

آخرین اخبار

ویژه برنامه جشن رمضان شبکه تهران تدارک شبکه تهران برای ماه مبارک از برنامه های معارفی تا سریالی با چاشنی طنز مژده لواسانی و مصطفی امامی مجریان ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج سریال استودیویی ماهچراغ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود در نوروز با کهکشان شبکه پنج سفر کنید ضد حمله سریال نوروزی و ماه مبارک شبکه پنج سیما پخش ۲۲ اثر جدید سینمایی و انیمیشن در نوروز ۱۴۰۲ پنج ستاره ویژه برنامه تحویل سال شبکه تهران شد به خانه بر می گردیم ویژه نوروز خواهری برای همه در شبکه پنج گمنام شصت و یک پخش سریال اکشن «باج» از امشب نشست صمیمی مدیر شبکه پنج سیما با مدیران، تهیه کنندگان و مجریان آنتن رنگارنگ شبکه تهران در روز ولادت منجی جشن محله ها در عید نیمه شعبان شبکه پنج، سال جدیدHD می شود قرار جوانی با ۳۰ زوج در شبکه پنج کشاورزی نوین در نزدیکی های پایتخت داستان عمو بشیر به روایت "آبروی کوچه ها" " تغییر چهره" دو افسر در شبکه پنج سلمان خان با تایگر به شبکه پنج می آید تماشای قلمروها شیرها از قاب شبکه پنج/ سسیل: میراث یک سلطان قرار با حاج همت در دوکوهه تهرانگرد به روستای خوشنام رسید قرار شبکه پنج در اعیاد شعبانیه از کربلا معلی زندگی کارمند نمونه به روایت "آبروی کوچه ها" چالش ایران با قدرت های سلط گر به روایت" پایان سلطه" یک قرار خانوادگی در مثل زندگی جشنواره فیلم های هندی شبکه پنج سیما خاص ترین مادران ایران در قاب" مهربانو "/ معرفی مادران موفق ایران به روایت"مهربانو"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها