مشاهده خبر

تعداد بازدید:68

بی صبرانه در شبکه پنج/ پخش سکانس های جذاب و تماشایی در بی صبرانه

اولین قسمت از مستند ترکیبی"بی صبرانه" با محوریت برگزیده هایی از مستندهای درخواستی مخاطبان امشب (یکشنبه 11 دیماه) ساعت 21 تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، "بی صبرانه"مجله تصویری و منتخب از مستند های پخش شده شبکه پنج سیماست که توسط مخاطبان پخش مجدد آن درخواست شده است. واحد تامین برنامه این شبکه، سکانس های جذاب و دیدنی این مستند ها را در قالب آیتم های کوتاه جمع آوری و گلچین کرده است.

بنا بر این گزارش، مستند بی صبرانه در 20 قسمت 50 دقیقه ای تهیه و تولید شده است و محتوای آن شامل مستند 5، انیمیشن کوتاه، دیدنیها، تهرانگرد، حوادث و... است که از قاب این برنامه تماشایی می شود.

این مستند تامینی یکشنبه هر هفته به مدت 50 دقیقه از قاب شبکه پنج تقدیم نگاه مخاطبان می شود و مخاطبان می توانند پیشنهادات و نظرات خود را به شماره 30000162 پیامک کنند.

آخرین اخبار

ویژه برنامه جشن رمضان شبکه تهران تدارک شبکه تهران برای ماه مبارک از برنامه های معارفی تا سریالی با چاشنی طنز مژده لواسانی و مصطفی امامی مجریان ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج سریال استودیویی ماهچراغ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود در نوروز با کهکشان شبکه پنج سفر کنید ضد حمله سریال نوروزی و ماه مبارک شبکه پنج سیما پخش ۲۲ اثر جدید سینمایی و انیمیشن در نوروز ۱۴۰۲ پنج ستاره ویژه برنامه تحویل سال شبکه تهران شد به خانه بر می گردیم ویژه نوروز خواهری برای همه در شبکه پنج گمنام شصت و یک پخش سریال اکشن «باج» از امشب نشست صمیمی مدیر شبکه پنج سیما با مدیران، تهیه کنندگان و مجریان آنتن رنگارنگ شبکه تهران در روز ولادت منجی جشن محله ها در عید نیمه شعبان شبکه پنج، سال جدیدHD می شود قرار جوانی با ۳۰ زوج در شبکه پنج کشاورزی نوین در نزدیکی های پایتخت داستان عمو بشیر به روایت "آبروی کوچه ها" " تغییر چهره" دو افسر در شبکه پنج سلمان خان با تایگر به شبکه پنج می آید تماشای قلمروها شیرها از قاب شبکه پنج/ سسیل: میراث یک سلطان قرار با حاج همت در دوکوهه تهرانگرد به روستای خوشنام رسید قرار شبکه پنج در اعیاد شعبانیه از کربلا معلی زندگی کارمند نمونه به روایت "آبروی کوچه ها" چالش ایران با قدرت های سلط گر به روایت" پایان سلطه" یک قرار خانوادگی در مثل زندگی جشنواره فیلم های هندی شبکه پنج سیما خاص ترین مادران ایران در قاب" مهربانو "/ معرفی مادران موفق ایران به روایت"مهربانو"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها