مشاهده خبر

تعداد بازدید:31

تماشای تله تئاتر "اتوبان خاطره"

تله تئاتر "اتوبان خاطره" در آستانه سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی هر شب ساعت 15دقیقه بامداد از قاب شبکه پنج تماشایی می شود.


به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این تله تئاتر به نویسندگی و کارگردانی سید علی موسویان و تهیه کنندگی علی قربانی در ۱۰ قسمت ۲۵ دقیقه ای تقدیم نگاه مخاطبان می شود.  
تله‌تئاتر «اتوبان خاطره» داستان زندگی زن و شوهر نقاشی به نام‌های طوبی و حافظ است که پس از  ۵ سال زندگی مشترک با مشکلاتی روبرو می شوند. در بزنگاه و اوج مشکلاتشان پیشنهادی برای  نقاشی سردار سلیمانی روی دیوار مجاور بزرگراه شهید سلیمانی دریافت می کنند.
طوبی که عازم خارج از کشور بود، سفرش را به مدت ۱۰ روز به تعویق می‌اندازد تا این پروژه انجام شود اما در حین کشیدن نقاشی سردار دل‌ها اتفاقاتی رخ می‌دهد ...
«اتوبان خاطره» یک واکاوی اجتماعی از زندگی سردار سلیمانی است و به موضوع رزم‌ آوری ایشان نپرداخته است. در واقع این قصه مجموعه‌ای از ۱۰ داستان مستقل است که به بهانه فرا رسیدن سالگرد شهادت سردار دل‌ها تعدادی از دغدغه های اجتماعی مردم را دنبال می‌کند.

آخرین اخبار

ویژه برنامه جشن رمضان شبکه تهران تدارک شبکه تهران برای ماه مبارک از برنامه های معارفی تا سریالی با چاشنی طنز مژده لواسانی و مصطفی امامی مجریان ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج سریال استودیویی ماهچراغ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود در نوروز با کهکشان شبکه پنج سفر کنید ضد حمله سریال نوروزی و ماه مبارک شبکه پنج سیما پخش ۲۲ اثر جدید سینمایی و انیمیشن در نوروز ۱۴۰۲ پنج ستاره ویژه برنامه تحویل سال شبکه تهران شد به خانه بر می گردیم ویژه نوروز خواهری برای همه در شبکه پنج گمنام شصت و یک پخش سریال اکشن «باج» از امشب نشست صمیمی مدیر شبکه پنج سیما با مدیران، تهیه کنندگان و مجریان آنتن رنگارنگ شبکه تهران در روز ولادت منجی جشن محله ها در عید نیمه شعبان شبکه پنج، سال جدیدHD می شود قرار جوانی با ۳۰ زوج در شبکه پنج کشاورزی نوین در نزدیکی های پایتخت داستان عمو بشیر به روایت "آبروی کوچه ها" " تغییر چهره" دو افسر در شبکه پنج سلمان خان با تایگر به شبکه پنج می آید تماشای قلمروها شیرها از قاب شبکه پنج/ سسیل: میراث یک سلطان قرار با حاج همت در دوکوهه تهرانگرد به روستای خوشنام رسید قرار شبکه پنج در اعیاد شعبانیه از کربلا معلی زندگی کارمند نمونه به روایت "آبروی کوچه ها" چالش ایران با قدرت های سلط گر به روایت" پایان سلطه" یک قرار خانوادگی در مثل زندگی جشنواره فیلم های هندی شبکه پنج سیما خاص ترین مادران ایران در قاب" مهربانو "/ معرفی مادران موفق ایران به روایت"مهربانو"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها