مشاهده خبر

تعداد بازدید:258

ویژه برنامه های شبکه پنج در یلدا 1401

شبکه پنج سیما، در بلندترین شب سال شب یلدا با ویژه برنامه های شاد و جذاب نظیر سلام تهران، مسابقه پنج ستاره، به خانه بر می گردیم، رنگین کمان، تله فیلم آتاناز و... به استقبال یلدا می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه "سلام تهران" گروه تهران و شهروندی چهارشنبه 30 آذرماه از ساعت 22 تا پاسی از شب مهمان خانه مخاطبان می شود. این ویژه برنامه با تدارک بخش های متنوع و جذاب این شب را جشن می گیرد."سلام تهران" با اجرای مصطفی امامی قرار است شب یلدا متفاوتی را پیش روی مخاطبان قرار دهد.

تماشای پنج ستاره در دورهمی شب یلدا

مسابقه تلویزیونی پنج ستاره به تهیه کنندگی فرهاد مختاری و اجرای حسین رفیعی در آستانه شب یلدا در دو قسمت سه شنبه و چهارشنبه 29 و 30 آذرماه ساعت 20 به مدت 105 دقیقه از قاب شبکه پنج تماشایی می شود. این ویژه برنامه میزبان هنرمندان خواهد بود. در این ویژه برنامه، مجید شهریاری و دو خواهر زاده اش با ساناز سماواتی و همسر و پسرش رقابت می‌کنند و در برنامه دیگر شهاب عباسی، سیاوش مفیدی، امیر غفارمنش و پسرش با مسعول، منصور و شهرام به همراه حامد وکیلی در نقش پدر مسعول مسابقه می دهند. تم مسابقه و بازی در این ویژه برنامه همانند برنامه های قبلی مسابقه پنج ستاره است و علاوه بر به آن خوانندگان محلی از اقوام ایرانی همچون کرد، لر، بلوچ، آذری، جنوبی و... در این برنامه حضور دارند. تردستی، شاهنامه خوانی و حافظ خوانی از دیگر بخش های این ویژه برنامه است که تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

حافظ خوانی استاد بهروز رضوی در به خانه بر میگردیم

برنامه"به خانه برمی گردیم" گروه خانواده و کودک، چهارشنبه ۳۰ آذرماه ویژه برنامه ای شاد و متنوعی را به مناسبت شب یلدا از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸ تقدیم نگاه مخاطبان خواهد کرد. این ویژه برنامه با هدف ایجاد فضایی شاد و مطلوب برای خانواده ها و ارائه آموزش های مهم و کاربردی برای داشتن شب یلدایی متفاوت روی آنتن می رود. ایجاد همدلی و شور و نشاط میان اعضای خانواده از دیگر اهداف این ویژه برنامه خواهد بود.

حافظ خوانی استاد بهروز رضوی پیشکسوت رادیو و تلویزیون و رونمایی از اثر جدید مرکز موسیقی سازمان صدا و سیما به مناسبت شب یلدا از جمله بخش های این برنامه است که در فواصل زمانی برنامه تقدیم می شود.

نقالی، خاطره گویی، حضور مادر سه شهید دفاع مقدس و دعوت از هنرمندان از دیگر بخش های برنامه است.

نصرالله حدادی پژوهشگر و تاریخ شناس نیز در این برنامه درباره فلسفه شب یلدا برای مخاطبان صحبت خواهد کرد.

همچنین مستند گزارشی از مرزبانان کشور پیرامون فعالیت هایشان در راستای حفظ امنیت کشور تهیه شده که در فواصل برنامه تقدیم مخاطبان خواهد شد.

آموزش طبخ کیک شب یلدا در بخش آشپزی و آموزش چیدمان یلدایی و هنردستی با موضوع یلدا در میز هنری از آیتم های این ویژه برنامه است.

این ویژه برنامه با اجرای دکتر محمد نظری و محدثه صارمی و به تهیه کنندگی زهرا خردمندنیک تقدیم مخاطبان ارجمند خواهد شد.

رنگین کمان ها دور کرسی

ویژه برنامه «رنگین کمان» برنامه دیگر گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیما است که با طراحی دکور با المان های زمستانی و برپایی کرسی شب یلدا به صورت ویژه روی آنتن می رود.

در این ویژه برنامه بخش های مختلفی متناسب با موضوع شب یلدا برای کودکان طراحی شده است. حافظ خوانی و شاهنامه خوانی با اجرای کودکان، کار دستی گروهی و نقاشی،گروه سرود و ... از جمله آیتم های این ویژه برنامه است.

ویژه برنامه رنگین کمان به تهیه کنندگی فاطمه شیرازی مقدم چهار شنبه 30 آذر ساعت 14:30 به مدت 50 دقیقه از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

تله فیلم آتاناز

تله فیلم آتاناز به کارگردانی قربانعلی طاهرفر در ژانر خانوادگی پنج شنبه 1 دی ماه ساعت 1بامداد از شبکه پنج سیما تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

این تله فیلم روایت یک کفاش دست دوز به نام استاد نوبوی است که سالهاست محصولات خود را به بازار می دهد. ولی بعد از ازدواج دخترش لعیا با ناصر که شاگرد اوست به دلیل مخالفت با این ازدواج، شاگردش را از مغازه بیرون می کند و دیگر نمی تواند مثل سابق برند خود را حفظ کند. پسرانشان نیز( فریبرز و فرهاد) هر کدام به فکر کار و تولید ایرانی نیستند و فقط به افزایش سرمایه فکر می کنند. لعیا بعد از دوسال متوجه می شود، پدرش سکته کرده و به خانه پدری می آید و سعی می کند ...

پخش میان برنامه های زمستانی، وله، نماهنگ، موسیقی تصویر و ... نیز در این روز ویژه از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

آخرین اخبار

ویژه برنامه جشن رمضان شبکه تهران تدارک شبکه تهران برای ماه مبارک از برنامه های معارفی تا سریالی با چاشنی طنز مژده لواسانی و مصطفی امامی مجریان ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج سریال استودیویی ماهچراغ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود در نوروز با کهکشان شبکه پنج سفر کنید ضد حمله سریال نوروزی و ماه مبارک شبکه پنج سیما پخش ۲۲ اثر جدید سینمایی و انیمیشن در نوروز ۱۴۰۲ پنج ستاره ویژه برنامه تحویل سال شبکه تهران شد به خانه بر می گردیم ویژه نوروز خواهری برای همه در شبکه پنج گمنام شصت و یک پخش سریال اکشن «باج» از امشب نشست صمیمی مدیر شبکه پنج سیما با مدیران، تهیه کنندگان و مجریان آنتن رنگارنگ شبکه تهران در روز ولادت منجی جشن محله ها در عید نیمه شعبان شبکه پنج، سال جدیدHD می شود قرار جوانی با ۳۰ زوج در شبکه پنج کشاورزی نوین در نزدیکی های پایتخت داستان عمو بشیر به روایت "آبروی کوچه ها" " تغییر چهره" دو افسر در شبکه پنج سلمان خان با تایگر به شبکه پنج می آید تماشای قلمروها شیرها از قاب شبکه پنج/ سسیل: میراث یک سلطان قرار با حاج همت در دوکوهه تهرانگرد به روستای خوشنام رسید قرار شبکه پنج در اعیاد شعبانیه از کربلا معلی زندگی کارمند نمونه به روایت "آبروی کوچه ها" چالش ایران با قدرت های سلط گر به روایت" پایان سلطه" یک قرار خانوادگی در مثل زندگی جشنواره فیلم های هندی شبکه پنج سیما خاص ترین مادران ایران در قاب" مهربانو "/ معرفی مادران موفق ایران به روایت"مهربانو"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها