مشاهده خبر

تعداد بازدید:20

رصد تخلفات راکبان موتور سیکلت در برنامه "شهر امن"

برنامه تلویزیونی "شهر امن" به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی دوشنبه 7 آذرماه به تبیین و بررسی تخلفات موتور سواران در تردد های درون شهری کلانشهر تهران می پردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سرهنگ حمید طریقت، فرمانده یگان عملیات پلیس راهور تهران بزرگ با حضور در استودیو شهرامن پیرامون تخلفات موتورسیکلت سواران تهرانی گفتگو می نماید.

بنا براین گزارش، متاسفانه بخش زیادی از تصادفات فوتی پایتخت به تردد و تخلف موتور سواران مرتبط می شود که در این برنامه انواع تخلفات منجر به حادثه بررسی و اقدامات و برخورد پلیس نیز در این زمینه تبین می شود.

همچنین سرهنگ طریقت در برنامه "شهر امن" درباره اجرای طرح موتوریار توسط پلیس راهور تهران بزرگ و میزان اجرای این طرح در کاهش تخلفات راکبین موتورسیکلت برای مخاطبان صحبت خواهد کرد. برخورد پلیس با موتورهای دودزا و فاقد معاینه از دیگر محورهای این برنامه است که مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد.

"شهر امن" کاری از گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیماست که با اجرای محمودرضا قدیریان روزهای زوج هر هفته حوالی ساعت 6:30 تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

آخرین اخبار

سلام تهران ها در روز پدر به انقلاب سینما ملت و جشنواره فیلم فجر رنگین کمانی ها به باغ کتاب می روند/ دورهمی رنگین کمانی ها در باغ کتاب تماشای سری جدید هشدار برای کبرا ۱۱ عصر همایونی در شبکه پنج تماشای قاب های دیدنی از خاک پر گهر قاب تماشایی شبکه پنج در بهار انقلاب /  مرور رویدادهای جشنواره فجر در شبکه تهران تماشای ادامه برنامه به خانه بر می گردیم در تلوبیون جدال در توسکستان جان فدا به آنتن شبکه تهران رسید راوی کتاب دا به قرار شبکه تهران می آید سریال شهباز در بهار انقلاب به شبکه پنج می آید تماشای «پیدا و پنهان» از آنتن شبکه پنج تماشای سکانس های بود اسپنسر از قاب "کمدین" فساد مالی سازمان مجاهدین خلق به روایت "خیریه اشرف " / تماشای مستند خیریه اشرف از شبکه پنج تولید زعفران در پایتخت / تماشای مزرعه زعفران از قاب تهرانگرد پخش آثار برتر سینمای هند از شبکه تهران سیما ویژه برنامه "پرچم بالاست" در بهار انقلاب تماشای حیات پنهان دریاچه ها از قاب شبکه پنج جشن مادرانه در قاب به خانه بر می گردیم کاشت و برداشت توت فرنگی در قاب تهرانگرد شب آرزوها به روایت آبروی کوچه ها دیپلماسی آب در مستند بحران مدیریت آب آخرین وعده دیدار با حاج قاسم سلیمانی تماشای شگفتی های حیوانات از شبکه پنج داستان پهپادی ایران به روایت "صفر تا صد" بازگشت "لژیونر" به شبکه تهران گفتگو با نویسنده کتاب قاف در برنامه"سلام تهران " قرار شبکه پنج در گلزار شهدای کرمان/ قرار با سردار دلها در شبکه پنج بی صبرانه در شبکه پنج/ پخش سکانس های جذاب و تماشایی در بی صبرانه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها