مشاهده خبر

تعداد بازدید:9

معرفی جاذبه های گردشگری استان زنجان در برنامه " به‌ خانه بر میگردیم"

برنامه عصرگاهی به خانه بر میگردیم پنجشنبه ۳ آذرماه میزبان استان زنجان خواهد بود تا مخاطبان را با جاذبه های استان زنجان آشنا کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه به خانه برمیگردیم که روزهای پنجشنبه میزبان اقوام مختلف ایرانی است امروز با هدف آشنایی مخاطبان با استان زنجان، به معرفی صنایع دستی این استان، آداب و رسوم ،جاذبه های گردشگری و آشنایی با چهرها و نخبگان این استان می پردازد. این برنامهدر هفته های گذشته میزبان استان های لرستان و گیلان، قزوین و همدان در استودیو نرگس برنامه به خانه بر می گردیم بود.این برنامه امروز، در بخش آشپزی میزبان خدیجه فیروزی آشپز نمونه استان زنجان خواهد بود تا غذای مخصوص این استان را به مخاطبان آموزش دهد. همچنین میز آشپزخانه مخاطبان را با دیگر غذاها و شیرینی های سنتی این استان آشنا خواهد کرد. لیلا طارمچی از هنرمندان استان زنجان که به عنوان کارآفرین برتر این استان شناخته شده است، به آموزش هنر میناکاری روی مس خواهد پرداخت و به منظور اشنایی مردم با هنرهای دستی این استان به معرفی دیگر صنایع مربوط به این استان نیز خواهد پرداخت. شهباز فتحی از خوانندگان برجسته این استان نیز قطعات زیبایی را در وصف استان زنجان و همینطور در وصف کشور ایران با زبان آذری تقدیم بینندگان می کند. دکتر حکیمه تیموری نیا پژوهشگر پسا دکتری بنیاد ملی نخبگان دانشگاه زنجان نیز مهمان ویژه این قسمت از برنامه خواهد بود تا از راه های کسب موفقیت خود برای مخاطبان سخن بگوید.
در فواصل برنامه نیز آیتم های معرفی استان زنجان و نماهنگ هایی با تصاویر این استان زیبا تقدیم مخاطبان می شود.
دکتر راحله علیمرادزاده متخصص طب سالمندی نیز مهمان بخش پزشکی برنامه خواهد بود تا نکات حائز اهمیتی را پیرامون مراقبت از سالمندان در فصل سرما تقدیم مخاطبان کنند.
این برنامه کاری از گروه خانواده و‌کودک است که به تهیه کنندگی زهرا خردمندنیک و با اجرای ینب پور ابراهیم و حسین مولایی پنجشنبه ساعت ۱۶:۳۰ به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

آخرین اخبار

سلام تهران ها در روز پدر به انقلاب سینما ملت و جشنواره فیلم فجر رنگین کمانی ها به باغ کتاب می روند/ دورهمی رنگین کمانی ها در باغ کتاب تماشای سری جدید هشدار برای کبرا ۱۱ عصر همایونی در شبکه پنج تماشای قاب های دیدنی از خاک پر گهر قاب تماشایی شبکه پنج در بهار انقلاب /  مرور رویدادهای جشنواره فجر در شبکه تهران تماشای ادامه برنامه به خانه بر می گردیم در تلوبیون جدال در توسکستان جان فدا به آنتن شبکه تهران رسید راوی کتاب دا به قرار شبکه تهران می آید سریال شهباز در بهار انقلاب به شبکه پنج می آید تماشای «پیدا و پنهان» از آنتن شبکه پنج تماشای سکانس های بود اسپنسر از قاب "کمدین" فساد مالی سازمان مجاهدین خلق به روایت "خیریه اشرف " / تماشای مستند خیریه اشرف از شبکه پنج تولید زعفران در پایتخت / تماشای مزرعه زعفران از قاب تهرانگرد پخش آثار برتر سینمای هند از شبکه تهران سیما ویژه برنامه "پرچم بالاست" در بهار انقلاب تماشای حیات پنهان دریاچه ها از قاب شبکه پنج جشن مادرانه در قاب به خانه بر می گردیم کاشت و برداشت توت فرنگی در قاب تهرانگرد شب آرزوها به روایت آبروی کوچه ها دیپلماسی آب در مستند بحران مدیریت آب آخرین وعده دیدار با حاج قاسم سلیمانی تماشای شگفتی های حیوانات از شبکه پنج داستان پهپادی ایران به روایت "صفر تا صد" بازگشت "لژیونر" به شبکه تهران گفتگو با نویسنده کتاب قاف در برنامه"سلام تهران " قرار شبکه پنج در گلزار شهدای کرمان/ قرار با سردار دلها در شبکه پنج بی صبرانه در شبکه پنج/ پخش سکانس های جذاب و تماشایی در بی صبرانه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها