مشاهده خبر

تعداد بازدید:10

"قرار" شبکه پنج در حرم حضرت معصومه (س)

برنامه ترکیبی زنده "قرار" ویژه شب وفات حضرت معصومه (س) جمعه ۱۳ آبان ماه ساعت 22 از حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها به تهیه کنندگی مهسا محمدی از قاب شبکه پنج تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این ویژه برنامه با اجرای زینب پور ابراهیم به مدت ۵۰ دقیقه تماشایی می شود. ویژه برنامه " قرار"میزبان سکینه غفاری خادم حرم حضرت معصومه (س) است که در ایام کرونا در بیمارستان‌ها خدمت کرده و در کنار آن امداد رسانی‌ به بیماران ،فعالیت های خیرخواهانه دیگری مانند تهیه ماسک، غذا انجام داده است. همچنین خانم عاطفه خرمی شاعر دیگر مهمان برنامه خواهد بودپخش میان برنامه های ویژه این مناسبت، معرفی کتاب و... از دیگر بخش های این برنامه است که در فواصل زمانی مختلف پخش می شود. ویژه برنامه " قرار" کاری از گروه معارف شبکه پنج سیماست که به مدت ۵۰دقیقه پخش می شود.

آخرین اخبار

سلام تهران ها در روز پدر به انقلاب سینما ملت و جشنواره فیلم فجر رنگین کمانی ها به باغ کتاب می روند/ دورهمی رنگین کمانی ها در باغ کتاب تماشای سری جدید هشدار برای کبرا ۱۱ عصر همایونی در شبکه پنج تماشای قاب های دیدنی از خاک پر گهر قاب تماشایی شبکه پنج در بهار انقلاب /  مرور رویدادهای جشنواره فجر در شبکه تهران تماشای ادامه برنامه به خانه بر می گردیم در تلوبیون جدال در توسکستان جان فدا به آنتن شبکه تهران رسید راوی کتاب دا به قرار شبکه تهران می آید سریال شهباز در بهار انقلاب به شبکه پنج می آید تماشای «پیدا و پنهان» از آنتن شبکه پنج تماشای سکانس های بود اسپنسر از قاب "کمدین" فساد مالی سازمان مجاهدین خلق به روایت "خیریه اشرف " / تماشای مستند خیریه اشرف از شبکه پنج تولید زعفران در پایتخت / تماشای مزرعه زعفران از قاب تهرانگرد پخش آثار برتر سینمای هند از شبکه تهران سیما ویژه برنامه "پرچم بالاست" در بهار انقلاب تماشای حیات پنهان دریاچه ها از قاب شبکه پنج جشن مادرانه در قاب به خانه بر می گردیم کاشت و برداشت توت فرنگی در قاب تهرانگرد شب آرزوها به روایت آبروی کوچه ها دیپلماسی آب در مستند بحران مدیریت آب آخرین وعده دیدار با حاج قاسم سلیمانی تماشای شگفتی های حیوانات از شبکه پنج داستان پهپادی ایران به روایت "صفر تا صد" بازگشت "لژیونر" به شبکه تهران گفتگو با نویسنده کتاب قاف در برنامه"سلام تهران " قرار شبکه پنج در گلزار شهدای کرمان/ قرار با سردار دلها در شبکه پنج بی صبرانه در شبکه پنج/ پخش سکانس های جذاب و تماشایی در بی صبرانه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها