مشاهده خبر

تعداد بازدید:70

نمایش فعالیت اجتماعی شهدا در قاب " آبروی کوچه ها" / فصل جدید آبروی کوچه ها در شبکه پنج

فصل جدید مستند ترکیبی " آبروی کوچه ها" به تهیه کنندگی رضا محمدنیا، جمعه 6 آبان ماه ساعت 22:30 از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، رضا محمدنیا تهیه کننده مستند " آبروی کوچه ها" درباره فصل جدید این برنامه تلویزیونی گفت: این برنامه با محوریت معرفی شهدای استان تهران (شهرری، شهریار، قرچک، ورامین و...) در 26 قسمت 25 دقیقه ای تهیه و تولید شده است.وی ادامه داد: ما در این فصل به سراغ معرفی شهدایی رفتیم که علاوه بر صفات بارز آنها همچون شجاعت و ایثار، در دوران حیات شان فعالیت های اجتماعی تاثیرگذاری انجام داده اند که باید به تصویر کشیده شود. برای مثال شهیدی که دروان زندگی اش به کودکان کار توجه می کرد یا برای ایتام جهیزیه تهیه می کرد.محمدنیا اضافه کرد: در هر قسمت از مستند ترکیبی " آبروی کوچه ها" ما چهار اپیزود داریم. در اپیزود یک به سراغ خانواده شهید بزرگوار، دوستان، همرزمان و آشنایان می رویم و با آنها گفتگو می کنیم. در اپیزود دوم فعالیت و مسئولیت اجتماعی شهید را رصد می کنیم و با افرادیی گفتگو می کنیم که اقدامات این شهید بزرگوار را از نزدیک دیده اند و در اپیزود پایانی در آن محله استیج برگزار می‌کنیم. در این استیج یادمانی برای این شهید برگزار می کنیم که جشن امضا داریم. همین طور پلاکی مزین به عکس شهید بر سر در خانه شهید نصب می شود. تهیه کننده مستند " آبروی کوچه ها" یادآور شد: ما در این مستند ترکیبی آیتم نمایشی و نقاشی را وارد مستند کردیم. به‌جای این‌که پلاتوی مجری را داشته باشیم. قصه یا داستانی در ابتدای برنامه خواهیم داشت که جلال محبی و دلارام لرستانی آن را به صورت نمایشنامه رادیویی برای مخاطب روایت می کنند. همچنین در این مستند از هنر نقاشی برای به تصویر کشیدن بهره گرفته ایم. مستند " آبروی کوچه ها" کاری از گروه معارف اسلامی شبکه پنج سیماست که بصورت هفتگی جمعه شب ها مهمان خانه مخاطبان می شود.

آخرین اخبار

سلام تهران ها در روز پدر به انقلاب سینما ملت و جشنواره فیلم فجر رنگین کمانی ها به باغ کتاب می روند/ دورهمی رنگین کمانی ها در باغ کتاب تماشای سری جدید هشدار برای کبرا ۱۱ عصر همایونی در شبکه پنج تماشای قاب های دیدنی از خاک پر گهر قاب تماشایی شبکه پنج در بهار انقلاب /  مرور رویدادهای جشنواره فجر در شبکه تهران تماشای ادامه برنامه به خانه بر می گردیم در تلوبیون جدال در توسکستان جان فدا به آنتن شبکه تهران رسید راوی کتاب دا به قرار شبکه تهران می آید سریال شهباز در بهار انقلاب به شبکه پنج می آید تماشای «پیدا و پنهان» از آنتن شبکه پنج تماشای سکانس های بود اسپنسر از قاب "کمدین" فساد مالی سازمان مجاهدین خلق به روایت "خیریه اشرف " / تماشای مستند خیریه اشرف از شبکه پنج تولید زعفران در پایتخت / تماشای مزرعه زعفران از قاب تهرانگرد پخش آثار برتر سینمای هند از شبکه تهران سیما ویژه برنامه "پرچم بالاست" در بهار انقلاب تماشای حیات پنهان دریاچه ها از قاب شبکه پنج جشن مادرانه در قاب به خانه بر می گردیم کاشت و برداشت توت فرنگی در قاب تهرانگرد شب آرزوها به روایت آبروی کوچه ها دیپلماسی آب در مستند بحران مدیریت آب آخرین وعده دیدار با حاج قاسم سلیمانی تماشای شگفتی های حیوانات از شبکه پنج داستان پهپادی ایران به روایت "صفر تا صد" بازگشت "لژیونر" به شبکه تهران گفتگو با نویسنده کتاب قاف در برنامه"سلام تهران " قرار شبکه پنج در گلزار شهدای کرمان/ قرار با سردار دلها در شبکه پنج بی صبرانه در شبکه پنج/ پخش سکانس های جذاب و تماشایی در بی صبرانه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها