مشاهده خبر

تعداد بازدید:74

تراژدی ریچارد

مستند سیاسی «تراژدی ریچاد» کاری از امور بین الملل دفتر لندن، امشب (شنبه 23 مهرماه) ساعت 21 از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند، بیوگرافی و زندگینامه شخصیتی به نام "ریچارد ژان" هموطن مسیحی و ایرانی را به تصویر می کشد. ژان حدود ۲۰ سال است که به جرم آنچه مردم آزاری و یا تهدید علیه مقامات شهرداری خوانده می شود در زندان‌ های انگلیس به سر می‌برد.

در این مستند با مادر و دوست صمیمی ریچارد درباره وضعیت وی در زندان بعد از گذشت دو دهه گفتگو می شود. پس از گذشت تقریبا بیست سال، هنوز مجازات شش سال زندان ریچارد ژان ایرانی به پایان نرسیده است و گویی پایانی هم ندارد.

هنوز روشن نیست ریچارد، ابتدا دچار اختلال روانی شده و سپس دست به مردم آزاری زده است یا به علت مشکلاتی که در جریان رسیدگی به وضعیت شغلی و رفتار اجتماعی وی پدید آوردند، دچار مشکل روانی شده است. در هر حال اکنون به جای درمان، در زندانی در انگلیس به سر می‌برد.

تراژدی ریچارد را امشب ساعت 21 از شبکه تهران سیما بیننده باشید.

# تراژدی # شبکه _پنج # زندان 

آخرین اخبار

تهرانگردی در روستای کشار علیا کن خط پایان اسرائیل در مستند "خراش" برنامه سازی در حوزه ورزش همگانی تماشای مستند" آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا" تدارک گسترده شبکه تهران سیما برای شب های بلند زمستان شتاب دهی به تحول با انتصابات جدید در شبکه تهران با "سدره" در سوگ زهرای مرضیه می نشینیم تغییر هدف در سینمایی "روزی جنایتکار بود" "خراشاد"روایتی از هنر توبافی فیروزکوه و دماوند به وقت پاییز یک زندگی باکیفیت دیگر در قاب برنامه «اصیل» واکاوی آینده یِ رژیمِ صهیونیستی در مستند "خراش" گشتی در حیات وحش آمریکای جنوبی با مستند «کوهستان آند» کوتاه از آثار جیم کری مترجم شازده کوچولو در شبکه تهران حمله اورکا به کوسه سفید نویسنده کتاب «تا پلاک ۱۴۰» مهمان استودیو «حوالی کتاب» تولید انیمیشن با هدف آموزش و کنترل ترافیک 50 مترمربع برای شبکه تهران "حوالی کتاب" میزبان یک نویسنده و منتقد ادبی می شود علت آلودگی هوای تهران روی میز "تهران 20" تماشای سریال "منو ترکم نکن" از قاب شبکه تهران خروش مقاومت مردم استان تهران در قاب شبکه تهران سیما پوشش تصویری مراسم راهپیمایی و تجمع جهانی حمایت از کودکان غزه ویژه برنامه "سدره" در شب ولادت حضرت زینب (س) از کربلا معلی قاب پاییزی تهران در تهرانگرد مردانی از شرق آسیا در مستند خراش «شهباز» جایگزین «مخمصه» می‌شود "همسفرمن" میزبان خانواده شهدای غزه می شود تماشای"سرگذشت پلنگ نوجوان" از شبکه تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها