مشاهده خبر

تعداد بازدید:49

تراژدی ریچارد

مستند سیاسی «تراژدی ریچاد» کاری از امور بین الملل دفتر لندن، امشب (شنبه 23 مهرماه) ساعت 21 از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند، بیوگرافی و زندگینامه شخصیتی به نام "ریچارد ژان" هموطن مسیحی و ایرانی را به تصویر می کشد. ژان حدود ۲۰ سال است که به جرم آنچه مردم آزاری و یا تهدید علیه مقامات شهرداری خوانده می شود در زندان‌ های انگلیس به سر می‌برد.

در این مستند با مادر و دوست صمیمی ریچارد درباره وضعیت وی در زندان بعد از گذشت دو دهه گفتگو می شود. پس از گذشت تقریبا بیست سال، هنوز مجازات شش سال زندان ریچارد ژان ایرانی به پایان نرسیده است و گویی پایانی هم ندارد.

هنوز روشن نیست ریچارد، ابتدا دچار اختلال روانی شده و سپس دست به مردم آزاری زده است یا به علت مشکلاتی که در جریان رسیدگی به وضعیت شغلی و رفتار اجتماعی وی پدید آوردند، دچار مشکل روانی شده است. در هر حال اکنون به جای درمان، در زندانی در انگلیس به سر می‌برد.

تراژدی ریچارد را امشب ساعت 21 از شبکه تهران سیما بیننده باشید.

# تراژدی # شبکه _پنج # زندان 

آخرین اخبار

سلام تهران ها در روز پدر به انقلاب سینما ملت و جشنواره فیلم فجر رنگین کمانی ها به باغ کتاب می روند/ دورهمی رنگین کمانی ها در باغ کتاب تماشای سری جدید هشدار برای کبرا ۱۱ عصر همایونی در شبکه پنج تماشای قاب های دیدنی از خاک پر گهر قاب تماشایی شبکه پنج در بهار انقلاب /  مرور رویدادهای جشنواره فجر در شبکه تهران تماشای ادامه برنامه به خانه بر می گردیم در تلوبیون جدال در توسکستان جان فدا به آنتن شبکه تهران رسید راوی کتاب دا به قرار شبکه تهران می آید سریال شهباز در بهار انقلاب به شبکه پنج می آید تماشای «پیدا و پنهان» از آنتن شبکه پنج تماشای سکانس های بود اسپنسر از قاب "کمدین" فساد مالی سازمان مجاهدین خلق به روایت "خیریه اشرف " / تماشای مستند خیریه اشرف از شبکه پنج تولید زعفران در پایتخت / تماشای مزرعه زعفران از قاب تهرانگرد پخش آثار برتر سینمای هند از شبکه تهران سیما ویژه برنامه "پرچم بالاست" در بهار انقلاب تماشای حیات پنهان دریاچه ها از قاب شبکه پنج جشن مادرانه در قاب به خانه بر می گردیم کاشت و برداشت توت فرنگی در قاب تهرانگرد شب آرزوها به روایت آبروی کوچه ها دیپلماسی آب در مستند بحران مدیریت آب آخرین وعده دیدار با حاج قاسم سلیمانی تماشای شگفتی های حیوانات از شبکه پنج داستان پهپادی ایران به روایت "صفر تا صد" بازگشت "لژیونر" به شبکه تهران گفتگو با نویسنده کتاب قاف در برنامه"سلام تهران " قرار شبکه پنج در گلزار شهدای کرمان/ قرار با سردار دلها در شبکه پنج بی صبرانه در شبکه پنج/ پخش سکانس های جذاب و تماشایی در بی صبرانه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها