مشاهده خبر

تعداد بازدید:75

حضور رنگین کمانی ها در هشتمین نمایشگاه نوشت افزار ایرانی

برنامه"رنگین کمان" شبکه پنج سیما، پنج شنبه 10 شهریورماه از هشتمین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی تقدیم نگاه کودکان و مخاطبان می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، گروه "رنگین کمان" این هفته به نمایشگاه نوشت افزار ایرانی واقع در خیابان حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می رود و از آنجا برنامه را برای کودکان و مخاطبان اجرای می کند.

رنگین کمان بخش های متنوعی همچون مسابقه، شعر، گروه سرود و ... برای حاضران خواهد داشت و محمد خوارزمی آیتم بازی با بچه ها را اجرا می کند.

برنامه قدیمی و پرمخاطب "رنگین کمان" کاری از گروه خانواده و کودک در فصل تابستان روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه حوالی ساعت ۱۵ از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

آخرین اخبار

مجموعه نمایشی «فانوس» در قاب شبکه پنج خاطرات ناب فرماندهان دفاع مقدس در مجموعه "ل ۲۷" پخش زنده ویژه‌ برنامه "سدره" به مناسبت شهادت امام حسن عسگری(ع) از سامرا نگاهی به تلاش‌های مرزبانان در «زمین سنگ» «رنگ دفاع» در هفته دفاع مقدس "تنها" اما واقعی واکاوی تاکتیک‌های جنگ ترکیبی با محوریت اتفاقات 1401 در «عبور از غبار» آغاز فعالیت کاراگاه «هری وایلد» در شبکه پنج سفر به هندوستان سرزمین عجایب «مرگ تدریجی یک رویا» در شبکه تهران «مهاجر» حاتمی‌کیا به شبکه پنج می‌آید ویژه برنامه سلام تهران به مناسبت آغاز ماه ربیع‌الاول «قهرمان اکشن» در شبکه پنج بررسی نگاه داعیه‌دارانِ شعار زن، زندگی، آزادی به «زن» در شبکه پنج پخش زنده «سفرنامه تا نیایش» از حرم امام رضا (ع) تماشایی سینمایی " از نظر پلیس" دفتر کارآگاهی هنکا و کیویموتکا ماجراجویی «لونی تونز» در شبکه پنج تحلیل اغتشاشات 1401 در «مثبت سلام تهران» + تیزر با صدای شروین حاجی پور ترانه برای پشت پرده شکل‌گیری اغتشاشات 1401 در مستند «اختاپوس» "آفت" در شبکه پنج مستندهایی از طبیعت و حیات وحش در شبکه پنج سیما «عصر همایونی» در شبکه پنج آماده شدن ماشین جهنمی برای شبکه پنج از پولاد کیمیایی تا سام درخشانی در فیلم‌های این هفته شبکه پنج جاذبه‌های دماوند در قاب شبکه پنج انتظار داریم شهید پژوهی یکی از برنامه‌های رایج در مدارس متوسطه شود ارتباط تصویری پیاده‌روی اربعین « دلدادگان حسینی» در ویژه‌برنامه شبکه پنج تماشای « در اعماق قلب تگزاس» از قاب شبکه پنج مستندهای شبکه پنج سیما در اربعین حسینی(ع)

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها