مشاهده خبر

تعداد بازدید:31

" قرار" شبکه پنج درتاسوعا و عاشورای حسینی (ع)

شبکه پنج سیما در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) با ویژه برنامه زنده ی" قرار" همراه عاشقان و ارادتمندان امام حسین (ع) می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این ویژه برنامه که از گروه معارف شبکه پنج سیما تقدیم نگاه مردم ایران می شود، در روز تاسوعای حسینی(ع) از ساعت 9:30 صبح تا 13:30 با اجرای احمد شفازاده تماشایی می شود. 
دوربین های "قرار" شبکه پنج سیما در روز تاسوعا مراسم عزاداری سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) را بصورت زنده و مستقیم از اماکن مذهبی شهر تهران پوشش تصویری می دهد و در فواصل برنامه نیز ارتباط زنده با مراکز استانها نیز برقرار می کند. این ویژه برنامه روز تاسوعای حسینی نماز ظهر و عصر را از حرم مطهر عبدالعظیم الحسنی (ع) پوشش خواهد داد. 
همچنین" قرار" در تاسوعای حسینی (ع) یکشنبه 16 مرداد ماه ساعت 17:10 به پوشش تصویری اجتماع هیئت های مذهبی و عزاداران حسینی شهر ورامین می پردازد. 
در عاشورای حسینی (ع) نیز ویژه برنامه "قرار"، دوشنبه 17 مرداد ماه از ساعت 9:30 صبح روی آنتن خواهد رفت. این ویژه برنامه در این روز به پوشش تصویری زنده و مستقیم مراسم عزاداری ظهر عاشورا در مکان های مختلف شهر تهران مثل بازار تهران و اماکن مذهبی خواهد پرداخت و نماز ظهر عاشورا را از دانشگاه تهران تقدیم نگاه مردم عزیز خواهد کرد. پوشش تصویری عزاداری هموطنان عزیز  از سایر مراکز استان و همچنین استان تهران از دیگر بخش های برنامه قرار است.
پوشش تصویری مراسم خطبه خوانی شب عاشورا از حرم مطهر رضوی (ع) یکشنبه 16 مرداد ماه ساعت 20:40 به همراه مداحی سید امیر حسینی و حاج حسین سازور از دیگر بخش های تماشایی برنامه قرار در روز عاشورا خواهد بود. 
ویژه برنامه ترکیبی و گفتگو محور "واحه" در شب عاشورا یکشنبه 16 مرداد ماه ساعت 21 میزبان مادر شهید سردار احدی خواهد بود. در برنامه "واحه "زینب پور ابراهیم مجری برنامه، گفتگویی متفاوت و شنیدنی با خانم قریشی مادر این شهید بزرگوار خواهد داشت که از ارادت ایشان به امام حسین (ع)، خاطرات زندگی شخصی ایشان پیرامون ایثار و شهادت و مراسم عزاداری در شهر زنجان برای مخاطبان روایت می کند.

آخرین اخبار

جویندگان طلا در شبکه پنج بازپخش «آتش در گلستان» در شب های پاییز تماشای "دلبرونه" در پاییز غائله کردستان به روایت «سرچشمه» روایتی شنیدنی از زندگی شهدا در مستند «آبروی کوچه ها» میزبانی دستخط از زنان نویسنده ادبیات پایداری دلبرونه های کودکانه معجزات امام مهربانی ها به روایت " قرار" تماشای تله فیلم پلیسی "لارو" از شبکه پنج ویزیت رایگان ۳۸۰ نفر در موکب برنامه به خانه بر می گردیم /توزیع ۱۲۰۰ غذای گرم و ۲ هزار بسته دارویی به نیازمندان شب آخر در روزهای پایانی صفر "چسب زخم" سریال جدید شبکه پنج "کنترل" در شبکه پنج مستند "ماما نزیهه" از قاب شبکه پنج به مناسبت اربعین حسینی درمان رایگان مردم توسط پزشکان برنامه به خانه بر میگردیم تشریح تمهیدات ترافیکی راهپیمایی اربعین در برنامه "شهر امن" 72 کمک هزینه سفر به کربلا در سفرنامه "تا نیایش" فیلیپ ساپرکین و یوفی تیان به" شهباز" پیوستند تماشای کارتون بچه های ایران بازگشایی مدارس و دانشگاهها موضوع امشب "تهران 20" دوربین شبکه پنج در مسیر اربعین روشن شد اربعین حسینی در " تکیه گاه" بررسی تدابیر حمل و نقل جاده ای برای انتقال زائران اربعین صبحی که نزدیک است ماهچراغ" در قاب شبکه پنج نشست روایت "سربند" در پیاده روی اربعین همراه با "دلدادگان" حسینی در اربعین/ لبیک به دلدادگان حسینی در اربعین شرایط تمدید اعتبار گذرنامه و برگ تردد اربعین در برنامه " تهران 20" قیمت قطعی بلیت اربعین ۶ میلیون است تماشای " کوک نغمه گمشده" از آنتن شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها