مشاهده خبر

تعداد بازدید:30

روایت قصص صحابه سید الشهدا (ع) در عقیق

برنامه عقیق شبکه پنج سیما هر بامداد ساعت 1 به روایت قصه هایی از اصحاب امام حسین (ع) می پردازد و فردا شب ساعت 21 بازپخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما این برنامه با اجرای مصطفی امامی و تهیه کنندگی حسین فرزندی به صورت زنده روی آنتن می رود.
عقیق ضمن روایت قصص اصحاب سید الشهدا (ع) پیام امام حسین (ع) را در روز عاشورا تبیین خواهد کرد. عقیق همچنین از افرادی که به تازگی مسلمان و شیعه شده اند میزبانی می کند. 
گفتگو با مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و سید محمد مهدی کشفیان "کارشناس مذهبی" از دیگر بخش های جذاب و تماشایی عقیق است که ضمن شکل گرفتن این گفتگو ها، مادحین حاضر در برنامه دقایقی را به صورت زنده به ذکر مصیبت و واقعه عاشورا می پردازند. 
پخش آیتم های کوتاه و متنوع با موضوع دهه اول محرم، کربلا، عاشورا و ... از دیگر بخش های تماشایی عقیق است که در گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما تهیه، تولید و پخش می شود.

آخرین اخبار

جویندگان طلا در شبکه پنج بازپخش «آتش در گلستان» در شب های پاییز تماشای "دلبرونه" در پاییز غائله کردستان به روایت «سرچشمه» روایتی شنیدنی از زندگی شهدا در مستند «آبروی کوچه ها» میزبانی دستخط از زنان نویسنده ادبیات پایداری دلبرونه های کودکانه معجزات امام مهربانی ها به روایت " قرار" تماشای تله فیلم پلیسی "لارو" از شبکه پنج ویزیت رایگان ۳۸۰ نفر در موکب برنامه به خانه بر می گردیم /توزیع ۱۲۰۰ غذای گرم و ۲ هزار بسته دارویی به نیازمندان شب آخر در روزهای پایانی صفر "چسب زخم" سریال جدید شبکه پنج "کنترل" در شبکه پنج مستند "ماما نزیهه" از قاب شبکه پنج به مناسبت اربعین حسینی درمان رایگان مردم توسط پزشکان برنامه به خانه بر میگردیم تشریح تمهیدات ترافیکی راهپیمایی اربعین در برنامه "شهر امن" 72 کمک هزینه سفر به کربلا در سفرنامه "تا نیایش" فیلیپ ساپرکین و یوفی تیان به" شهباز" پیوستند تماشای کارتون بچه های ایران بازگشایی مدارس و دانشگاهها موضوع امشب "تهران 20" دوربین شبکه پنج در مسیر اربعین روشن شد اربعین حسینی در " تکیه گاه" بررسی تدابیر حمل و نقل جاده ای برای انتقال زائران اربعین صبحی که نزدیک است ماهچراغ" در قاب شبکه پنج نشست روایت "سربند" در پیاده روی اربعین همراه با "دلدادگان" حسینی در اربعین/ لبیک به دلدادگان حسینی در اربعین شرایط تمدید اعتبار گذرنامه و برگ تردد اربعین در برنامه " تهران 20" قیمت قطعی بلیت اربعین ۶ میلیون است تماشای " کوک نغمه گمشده" از آنتن شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها