مشاهده خبر

تعداد بازدید:11

فقر فروش در شبکه پنج

مجموعه "فقرفروش" با روایتی دقیق از تهاجم همه جانبه اقتصادی آمریکا علیه مردم ایران و ملت های محور مقاومت در قالب موشن¬گرافی از روز شنبه 8 مرداد ماه حوالی ساعت 16 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران، این برنامه در ابتدا با بررسی چگونگی تغییر رویکرد خصمانه آمریکا، از شیوه سخت به شیوه های دیگر سخن می گوید و سپس ورود آمریکا به جنگ نرم با رویکرد اقتصادی در قالب تحریم های کمرشکن علیه ایران و کشورهای محور مقاومت را برای مخاطب تصویر خواهد کرد. 
در ادامه نحوه عملکرد این جنگ اقتصادی در بخشهای مختلف ایران و دیگر کشورهای همسو با ایران در دوران ریاست جمهوری اوباما، ترامپ و بایدن تحلیل و بررسی خواهد شد. 
همچنین با بررسی عملکرد هر یک از آنها در این زمینه به مخاطبان نشان داده می شود که چگونه آنها در قالب یک جنگ منظم و واحد به جنگ با مردم ایران پرداخته اند و همه آنها قطعات یک پازل هستند.
در بخش های مختلف این برنامه از بیانات روشنگرانه رهبر انقلاب در زمینه تشریح و تبیین این تهاجم و راهکارهای مقابله با آن نیز بهره خواهیم برد. 
این مجموعه ده قسمتی در دفتر مقاومت اسلامی نجبا تولید شده، و قرار است به کوشش گروه اجتماعی، از شنبه هشتم مرداد ماه حوالی ساعت 16:00 از شبکه پنج سیما پخش شود.

آخرین اخبار

جویندگان طلا در شبکه پنج بازپخش «آتش در گلستان» در شب های پاییز تماشای "دلبرونه" در پاییز غائله کردستان به روایت «سرچشمه» روایتی شنیدنی از زندگی شهدا در مستند «آبروی کوچه ها» میزبانی دستخط از زنان نویسنده ادبیات پایداری دلبرونه های کودکانه معجزات امام مهربانی ها به روایت " قرار" تماشای تله فیلم پلیسی "لارو" از شبکه پنج ویزیت رایگان ۳۸۰ نفر در موکب برنامه به خانه بر می گردیم /توزیع ۱۲۰۰ غذای گرم و ۲ هزار بسته دارویی به نیازمندان شب آخر در روزهای پایانی صفر "چسب زخم" سریال جدید شبکه پنج "کنترل" در شبکه پنج مستند "ماما نزیهه" از قاب شبکه پنج به مناسبت اربعین حسینی درمان رایگان مردم توسط پزشکان برنامه به خانه بر میگردیم تشریح تمهیدات ترافیکی راهپیمایی اربعین در برنامه "شهر امن" 72 کمک هزینه سفر به کربلا در سفرنامه "تا نیایش" فیلیپ ساپرکین و یوفی تیان به" شهباز" پیوستند تماشای کارتون بچه های ایران بازگشایی مدارس و دانشگاهها موضوع امشب "تهران 20" دوربین شبکه پنج در مسیر اربعین روشن شد اربعین حسینی در " تکیه گاه" بررسی تدابیر حمل و نقل جاده ای برای انتقال زائران اربعین صبحی که نزدیک است ماهچراغ" در قاب شبکه پنج نشست روایت "سربند" در پیاده روی اربعین همراه با "دلدادگان" حسینی در اربعین/ لبیک به دلدادگان حسینی در اربعین شرایط تمدید اعتبار گذرنامه و برگ تردد اربعین در برنامه " تهران 20" قیمت قطعی بلیت اربعین ۶ میلیون است تماشای " کوک نغمه گمشده" از آنتن شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها