مشاهده خبر

تعداد بازدید:10

تماشای "خشت خصم"

مستند سیاسی "خشت خصم"به تهیه کنندگی مصطفی مژدهی فر و نویسندگی مجید موغاری چهارشنبه 5 مردادماه ساعت 22:15 از قاب شبکه پنج تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند نگاهی به نقش ستون پنجم و سازمان مجاهدين خلق در جبهه مقابل مردم ايران در هشت سال جنگ تحميلي دارد. 
مستند تاریخی" خشت خصم" بخش هایی ناگفته از عملیات و اقدامات اعضای گروهک تروریستی منافقین اعم از اقدامات مسلحانه، عمليات رواني و تبليغاتي از جمله شنود، ايجاد اختلاف در جبهه و پشت جبهه از طريق شايعه سازي و خرابكاري و... را به تصویر کشیده است. 
بنا بر گزارش، در مستند "خشت خصم" زمينه ها و بسترهاي تاريخي تاسيس سازمان مجاهدين خلق و اقدامات اخير اين گروهك هم در ايجاد جنگ رواني اقتصادي روايت شده است.

آخرین اخبار

جویندگان طلا در شبکه پنج بازپخش «آتش در گلستان» در شب های پاییز تماشای "دلبرونه" در پاییز غائله کردستان به روایت «سرچشمه» روایتی شنیدنی از زندگی شهدا در مستند «آبروی کوچه ها» میزبانی دستخط از زنان نویسنده ادبیات پایداری دلبرونه های کودکانه معجزات امام مهربانی ها به روایت " قرار" تماشای تله فیلم پلیسی "لارو" از شبکه پنج ویزیت رایگان ۳۸۰ نفر در موکب برنامه به خانه بر می گردیم /توزیع ۱۲۰۰ غذای گرم و ۲ هزار بسته دارویی به نیازمندان شب آخر در روزهای پایانی صفر "چسب زخم" سریال جدید شبکه پنج "کنترل" در شبکه پنج مستند "ماما نزیهه" از قاب شبکه پنج به مناسبت اربعین حسینی درمان رایگان مردم توسط پزشکان برنامه به خانه بر میگردیم تشریح تمهیدات ترافیکی راهپیمایی اربعین در برنامه "شهر امن" 72 کمک هزینه سفر به کربلا در سفرنامه "تا نیایش" فیلیپ ساپرکین و یوفی تیان به" شهباز" پیوستند تماشای کارتون بچه های ایران بازگشایی مدارس و دانشگاهها موضوع امشب "تهران 20" دوربین شبکه پنج در مسیر اربعین روشن شد اربعین حسینی در " تکیه گاه" بررسی تدابیر حمل و نقل جاده ای برای انتقال زائران اربعین صبحی که نزدیک است ماهچراغ" در قاب شبکه پنج نشست روایت "سربند" در پیاده روی اربعین همراه با "دلدادگان" حسینی در اربعین/ لبیک به دلدادگان حسینی در اربعین شرایط تمدید اعتبار گذرنامه و برگ تردد اربعین در برنامه " تهران 20" قیمت قطعی بلیت اربعین ۶ میلیون است تماشای " کوک نغمه گمشده" از آنتن شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها