مشاهده خبر

تعداد بازدید:19

اجرای موسیقی‌های ماندگار در جشن رمضان

تاثیر رفتار مثبت و منفی افراد بر خود و دیگران از موضوعات ویژه برنامه جشن رمضان شب گذشته بود.

تاثیر رفتار مثبت و منفی افراد بر خود و دیگران از موضوعات ویژه برنامه جشن رمضان شب گذشته بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج؛ محمدرضا عیوضی، خواننده مشهور سبک پاپ شب گذشته به برنامه جشن رمضان آمد. وی پس از اجرای فطعات «حس خوب» و «تلاطم» به گفت‌وگو با بابک افرا نشست. وی در این برنامه از تاثیر رفتار افراد بر دیگران سخت گفت و از شرایط فعلی مردم صحبت کرد.

عیوضی، خواننده محبوب کشور گفت: جهان هستی به گونه‌ای است که واکنش رفتارهای مثبت و منفی شما را به همان صورت به شما برمی‌گرداند. از آنجایی که انسان‌ها موجودات اجتماعی هستند باید بسیار از یکدیگر حمایت کنند تا همواره رفتارهای مثبت را انتقال دهند و جذب کنند. امیدوارم شرایط سخت این دوران هرچه زودتر بگذرد تا مردم بتوانند بیش از پیش حال یکدیگر را خوب کنند. خوشبختانه با وجود تمام سختی‌ها مردم توانستند خود را حفظ کنند و همیشه افراد شریفی باقی بمانند.

ویژه برنامه جشن رمضان که هر شب ساعت ۲۱:۴۰ به تهیه کنندگی  کاوه امیری جاوید از شبکه ۵ سیما پخش می شود، شب گذشته با حضور خواننده محبوب سبک پاپ کشور بر روی آنتن رفت. در این برنامه پس از پخش آیتم‌ها، نماهنگ و اجرای موسیقی ؛ قدسیه صالحی و بابک افرا با محمدرضا عیوضی به گفت و گو نشستند. در ادامه بینندگان جشن رمضان می‌توانند تصاویر، ویدئو‌ها و اطلاعات بیشتر این برنامه را در صفحه اینستاگرامی برنامه به آدرس @JashneRamezanTV5 مشاهده کنند.

آخرین اخبار

زندگی شهیده شیرین ابوعاقله در قاب تصویر جدال با آتش در سینمایی " تونل" شب نشینی جعفر دهقان و حامد طاها در «شب فیروزه ای» شب فیروزه ای با فریبا کوثری سلمان خان با " بی باک" به شبکه پنج می آید هلیا امامی مهمان "به خانه بر می گردیم" می شود "داریوش ارجمند" مهمان شب فیروزه ای می شود/ " شب فیروزه ای" در شبکه پنج " 33 روز"در شبکه پنج بزرگراه آزادگان، ناایمن ترین بزرگراه است رونمایی ازدکور جدید به خانه برمی گردیم در سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه ( س) بی قرار برای شهادت دی دی با استیو مارتین به شبکه پنج می روند نمیتونیم نفس بکشیم جدول پخش رنگارنگ شبکه تهران «موسیقی نوای مهر» در قاب شبکه پنج «قصه ابراهیم» نماینده ایران در ABU شد قیمت کالاها در تاریخ ۳۱ اردیبهشت؛ مبنای قیمت‌گذاری است از عوامل تهیه برنامه چراغ شبکه پنج تقدیر شد همزمان با پخش سریال "داستان یک شهر" "انتفاضه شعبانیه" عراق به روایت "سرچشمه" تبیین حوادث ترافیکی کودکان و نوجوانان در برنامه "شهر امن" فصل جدید برنامه "شهر امن" با اجرای محمودرضا قدیریان تماشای"پسر بد دوست داشتنی" از شبکه پنج ناگفته های حادثه هفتم تیر از زبان معاون اسبق رییس جمهور "هشت سال و سه روز" تماشای مستند"پگاسوس"از امشب روی آنتن شبکه پنج/پشت پرده بدافزار جاسوسی " پگاسوس" از قاب شبکه پنج آمیتاباچان با انتقام به شبکه پنج می آید "متولد 65" در شبکه پنج "فجایع مهندسی" به روایت تصویر تماشای بازجویی در کافه تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها