مشاهده خبر

تعداد بازدید:22

روزجهانی قدس در شبکه پنج

شبکه پنج سیما، همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، 9 اردیبهشت ماه با پخش ویژه برنامه های مختلفی چون: همدلی، مستند اندکی صبر، سینمایی گذرگاه و... روز قدس را جشن می گیرد.

"همدلی" با قدس عزیز 
ویژه برنامه زنده "همدلی" شبکه پنج سیما، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، راهپیمایی مردم مومن و روزه دار را از استودیوی سیار این شبکه واقع درخیابان انقلاب تقاطع فلسطین به صورت زنده و مستقیم پوشش تصویری می دهد.
این برنامه به تهیه کنندگی شهرام  راد کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیما است که جمعه 9 اردیبهشت ماه از ساعت 9 صبح با اجرای جمعی از مجریان شبکه روی آنتن می رود و حضور پرشور و انقلابي شهروندان را از نخستین ساعت اولیه راهپیمایی روز جهانی قدس به تصویر می کشد.
گروه رنگین کمانی ها به همراه خاله نرگس و عروسک ها در استودیوی سیار شبکه پنج سیما حضور دارند و در کنار کودکان و نوجوانان این روز بزرگ را گرامی می دارند. 
همچنین در فواصل ویژه برنامه همدلی، از استودیوی پخش شبکه پنج سیما، گفتگوهای ویژه ای در قالب mc با حضور یکی از کارشناس مطرح حوزه سیاسی که موضوعاتی نظیر محور مقاومت، منافع ملی و قدرت منطقه ای را تبیین می کند، تماشایی خواهد شد.
اندکی صبر 
مستند دو قسمتی"اندکی صبر" به تهیه کنندگی"مصطفی مژدهی فر" کاری از گروه سیاسی شبکه پنج سیما، روز جمعه 9 اردیبهشت ماه در دو نوبت حوالی ساعت 8 صبح و 16 بعد از ظهر از قاب شبکه پنج سیما تقدیم نگاه مخاطبان می شود. مستند "اندکی صبر" به بررسی دو رویکرد جریان مقاومت و جریان سازش می پردازد.
 این مستند نشان می دهد که امریکا از ابتدای تشکیل رژیم صهیونیستی حامی شماره یک اسرائیل بوده است و در مقابل ایران هم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان بزرگترین حامی جریان مقاومت شناخته می شود. در این مستند تقابل این دو دیدگاه در حوزه سیاسی و نظامی بررسی خواهد شد.
همچنین در این مستند سعی شده است به اسناد دقیقی اشاره شود که نشان می دهد در چهار دهه گذشته چگونه جریان سازش و جریان مقاومت با یکدیگر درگیر شدند. در مستند "اندکی صبر" با دکتر احمد روح الله زاد مسئول سیاسی جمعیت حمایت از مردم فلسطین گفتگو شده است.

سینمایی گذرگاه 
سینمایی "گذرگاه" به کارگردانی شریف عرفه محصول 2019 مصر در ژانر حادثه ای بیوگرافی جمعه 9 اردیبهشت ماه ساعت 8:20 برای مخاطبان تماشایی می شود. این سینمایی روایتگر دفاع ارتش مصر در کانال سوئز در برابر اسرائیل است که به دلیل کمبود نیرو مجبور به عقب نشینی می شود و به خاطر این عقب نشینی مورد انتقاد مردم قرار می گیرند. انور یکی از فرماندهان به همراه تعدادی از افراد متعهد و مبارز برای ماموریتی جدید علیه اسرائیل متحد می شوند و از حضور تعدادی از نیروهایی که اسیر اسرائیلی ها هستند مطلع می شوند. آنها موقعیت مقر اسرائیلی ها را شناسایی می کنند و برای مقابله به پا می خیزند و ...
گروه اجتماعی شبکه پنج سیما نیز برنامه های هیوا و جشن رمضان را پنج شنبه 8 اردیبهشت ماه، معطوف به این مناسبت روی آنتن می برد.

آخرین اخبار

زندگی شهیده شیرین ابوعاقله در قاب تصویر جدال با آتش در سینمایی " تونل" شب نشینی جعفر دهقان و حامد طاها در «شب فیروزه ای» شب فیروزه ای با فریبا کوثری سلمان خان با " بی باک" به شبکه پنج می آید هلیا امامی مهمان "به خانه بر می گردیم" می شود "داریوش ارجمند" مهمان شب فیروزه ای می شود/ " شب فیروزه ای" در شبکه پنج " 33 روز"در شبکه پنج بزرگراه آزادگان، ناایمن ترین بزرگراه است رونمایی ازدکور جدید به خانه برمی گردیم در سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه ( س) بی قرار برای شهادت دی دی با استیو مارتین به شبکه پنج می روند نمیتونیم نفس بکشیم جدول پخش رنگارنگ شبکه تهران «موسیقی نوای مهر» در قاب شبکه پنج «قصه ابراهیم» نماینده ایران در ABU شد قیمت کالاها در تاریخ ۳۱ اردیبهشت؛ مبنای قیمت‌گذاری است از عوامل تهیه برنامه چراغ شبکه پنج تقدیر شد همزمان با پخش سریال "داستان یک شهر" "انتفاضه شعبانیه" عراق به روایت "سرچشمه" تبیین حوادث ترافیکی کودکان و نوجوانان در برنامه "شهر امن" فصل جدید برنامه "شهر امن" با اجرای محمودرضا قدیریان تماشای"پسر بد دوست داشتنی" از شبکه پنج ناگفته های حادثه هفتم تیر از زبان معاون اسبق رییس جمهور "هشت سال و سه روز" تماشای مستند"پگاسوس"از امشب روی آنتن شبکه پنج/پشت پرده بدافزار جاسوسی " پگاسوس" از قاب شبکه پنج آمیتاباچان با انتقام به شبکه پنج می آید "متولد 65" در شبکه پنج "فجایع مهندسی" به روایت تصویر تماشای بازجویی در کافه تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها