مشاهده خبر

تعداد بازدید:19

تخصیص ارز ترجیحی برای نهاده های طیور ادامه خواهد داشت

برنامه " تهران 20"، بیست و پنجم دی ماه، با حضور دکتر" حسین دماوندی نژاد" معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی و همچنین دکتر" محمدجواد عسکری" رئیس کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی و دکتر" ناصر نبی پورشیری" رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخمگذار استان تهران از طریق تماس تصویری به بررسی وضعیت تولید مرغ و تخم مرغ پرداختند.

دکتر" حسین دماوندی نژاد" اظهار داشت: در بخش طیور پایش با دقت کامل به صورت روزانه انجام می شود که در 32 استان هر روز همکاران ما فعالیت دارند به طوری که ما از 45 روز جلوتر می دانیم که شرایط در 45 روز آینده چگونه خواهد بود.

وی افزود: قیمت مرغ به صورت مصوب 31 هزار تومان می باشد که با قیمت های فراتر و پایین تر از این نرخ به صورت قانونی برخورد خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: ریاست جمهور و وزیر جهاد تاکید داشته اند که تغییری در ارائه خدمات به مرغداران صورت نگیرد. به این معنا که تخصیص ارز ترجیحی برای نهاده طیور ادامه خواهد داشت.

در ادامه طی ارتباط تصویری با رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخمگذار استان تهران در خصوص مشکلات مرغداران گفتگو شد.

دکتر"ناصر نبی پورشیری" گفت: وضعیت نهاده ها، حذف مرغ چربی دار، نبود کشتارگاه و سردخانه از مشکلات عمده مرغداران است.
در همین خصوص طی تماس تلفنی با دکتر" محمدجواد عسکری" رئیس کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفتگو شد.

نماینده استان فارس با انتقاد از نحوه توزیع نهاده های دامی گفت: بارها تولیدکنندگان مرغ گوشتی و تخم مرغ به ما انتقال داده اند که توزیع نهاده های دامی منطقی نیست، که بررسی های ما نیز نشان می دهد گلایه تولیدکنندگان عزیز درست و بر حق است.

دکتر" محمدجواد عسکری" افزود: اگر نهاده ها به موقع به دست تولیدکنندگان برسد حتما بازار آرامش پیدا خواهد کرد.

همچنین در این برنامه طی ارتباط تصویری با مهندس "حسن محمدحسن زاده" مديرعامل سازمان املاك و مستغلات شهرداري تهران در خصوص گزارشات ارسالی مردم با مضمون عدم بهره برداری از زیرگذر مواصلاتی واقع در اتوبان شهید باقری گفتگو شد.

مهندس "حسن محمدحسن زاده" توضیح داد: زمین مربوطه دارای مالک است اما متصرف دارد که درحال حاضر کارشناسانی معین شده اند تا قیمت گذاری آن صورت بگیرد. برآورد آن است که بین سه الی چهار ماه توافقات اولیه ادامه دار باشد چرا که اراضی متعلق به ارتش است و نیاز به اخذ مجوز از ستادکل نیروهای مسلح دارد.

آخرین اخبار

کمترین میزان بهره وری در حوزه های مرتبط با نفت و گاز خرمشهر جمعیت 80 میلیون نفر خودرویی مناسب واردات است که انحصار خودروسازهای داخلی را بشکند تقدیر از سریال مسافران شهر در "جشن نفس" ناگفته های عملیات مرصاد به روایت " سرچشمه " رونمایی از کتاب مجریان"تهران 20" در نمایشگاه کتاب تماشای " چای سرد" در شبکه پنج زوج هنری وسترن در قاب " کمدین" تجلیل از شبکه پنج سیما در مراسم ایران جوان شگفتی های حیات وحش در " جهان کوچک" بررسی عملکرد وزارت بهداشت در حوزه کنترل کرونا و واکسیناسیون عمومی در "برنامه تهران ۲۰" تا انتهای هفته نرخ گوشت قرمز به قیمت واقعی خود باز می گردد "کی میخواد میلیونر بشه" در قاب شبکه پنج تبیین ماموریت های قرارگاه رمضان در برنامه «سرچشمه» تماشای سینمایی" خانم راننده " تماشای هنرنمایی آمیتاباچان در "انتقام " استیو مارتین در قاب " کمدین" تقدیر از عوامل سریال مسافران شهر/ دیدار و گفت ‌و گو با ایثارگران برای هنرمندان الهام ‌بخش خواهد بود لزوم ورود صنایع بزرگ به حوزه دانش بنیان تبیین سیاست های تفرقه افکنی در قاب « مهره های وارونه» اضافه شدن چند بازیگر به "داستان یک شهر" واکاوی حج خونین سال‌ ۶۶ به روایت "سرچشمه" موانع توسعه اقتصاد دانش بنیان در برنامه «تهران ۲۰» "فرمانروای نقابدار" در شبکه پنج قاب سینمایی شبکه پنج در عید سعید فطر قاب رنگارنگ شبکه پنج در عید سعید فطر امیر تاجیک مهمان جشن رمضان می شود «از خواندن قطعه خلیج فارس بسیار مفتخرم» اجرای موسیقی‌های ماندگار در جشن رمضان روزجهانی قدس در شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها