مشاهده خبر

تعداد بازدید:78

تماشای یاران موعود از شبکه پنج

فیلم " یاران موعود" به کارگردانی محمد باقر زنگنه سه شنبه 14 دیماه ساعت 22 از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

، این فیلم به قلم مصطفی زنگنه نوشته شده است و هنرمندانی همچون حسین گنج خانی، سید حسن زمانی، مصطفی زنگنه، پریا شکری، ایمان هنرکار، سید علی موسوی، ایمان پیرهادی و ... در آن نقش آفرینی کرده اند.
فیلم داستانی «یاران موعود» محصول سال 1396 است که به شهید مدافع حرم " محمود نریمانی  اختصاص دارد.
یاران موعد روایت گروگانگیری یک دختر در چنگال سرباز داعشی است که محمد سرباز مدافع حرم می خواهد او را نجات دهد. محمد سرباز را می کشد و داعشی ها او را زخمی می کنند. او فرار می کند و یک رزمنده دیگر به نام محمود نریمانی او را تا مقر ایرانی ها می رساند. وقتی محمد نجات می یابد به سراغ همراهش می رود و متوجه می شود که تنها به آنجا رسیده و اصلا محمود نریمانی شهید شده است.

آخرین اخبار

زوج هنری وسترن در قاب " کمدین" تجلیل از شبکه پنج سیما در مراسم ایران جوان شگفتی های حیات وحش در " جهان کوچک" بررسی عملکرد وزارت بهداشت در حوزه کنترل کرونا و واکسیناسیون عمومی در "برنامه تهران ۲۰" تا انتهای هفته نرخ گوشت قرمز به قیمت واقعی خود باز می گردد "کی میخواد میلیونر بشه" در قاب شبکه پنج تبیین ماموریت های قرارگاه رمضان در برنامه «سرچشمه» تماشای سینمایی" خانم راننده " تماشای هنرنمایی آمیتاباچان در "انتقام " استیو مارتین در قاب " کمدین" تقدیر از عوامل سریال مسافران شهر/ دیدار و گفت ‌و گو با ایثارگران برای هنرمندان الهام ‌بخش خواهد بود لزوم ورود صنایع بزرگ به حوزه دانش بنیان تبیین سیاست های تفرقه افکنی در قاب « مهره های وارونه» اضافه شدن چند بازیگر به "داستان یک شهر" واکاوی حج خونین سال‌ ۶۶ به روایت "سرچشمه" موانع توسعه اقتصاد دانش بنیان در برنامه «تهران ۲۰» "فرمانروای نقابدار" در شبکه پنج قاب سینمایی شبکه پنج در عید سعید فطر قاب رنگارنگ شبکه پنج در عید سعید فطر امیر تاجیک مهمان جشن رمضان می شود «از خواندن قطعه خلیج فارس بسیار مفتخرم» اجرای موسیقی‌های ماندگار در جشن رمضان روزجهانی قدس در شبکه پنج پدری که نام فرزند خود را به خاطر قطعه موسیقی تغییر داد عدم استعداد یابی موجب ایجاد تنبلی شدید در دانش‌آموزان می‌شود سفر پایانی مسافران شهر در اپیزود چهارم درک هدف زندگی انسان با خواندن دعای جوشن کبیر مومنی‌زاده:«مداحی بیش از آنکه شغل باشد عشق به اهل‌بیت است» تماشای " بلوگا" از قاب شبکه پنج پخش 3 اپیزود از داستان های «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» در شب‌های قدر

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها