مشاهده خبر

تعداد بازدید:98

ویژه برنامه «انار» در شب نشینی یلدا 1400

ویژه برنامه ترکیبی «انار» به مناسبت شب یلدا از دوشنبه 29 آذرماه ساعت 21 مهمان خانه مخاطبان شبکه پنج سیما می شود.

این ویژه برنامه به تهیه کنندگی حسن نظری و با اجرای مصطفی امامی و همراهی علی مسعودی و حمیدرضا حافظ شجری به مدت دو شب دوشنبه و سه شنبه 29 و 30 آذرماه 1400 حوالی ساعت 21 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
این برنامه گپ و گفتی متفاوت و تماشایی با حضور هنرمندان تلویزیون و سینما و خوانندگان خواهد داشت.
اجرای ترانه های شاد ملی و بومی با حضور خوانندگان برجسته کشور عزیزمان ایران، فضایی شاد و ماندگار برای مخاطبان به ارمغان می آورد.
حافظ خوانی بخش دیگری از برنامه «انار» است که تقدیم نگاه مخاطبان شبکه پنج سیما می شود.
ویژه برنامه «انار» کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیماست که از عمارت تاریخی اتحادیه ( جایی در مرکز پایتخت) دوشنبه به مدت 110 دقیقه و سه شنبه به مدت 165 مهمان خانه مخاطبان می شود.

جشن یلدا در برنامه رنگین کمان
ویژه برنامه «رنگین کمان» دیگر برنامه گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیما است که با طراحی دکور با المان های زمستانی و برپایی کرسی شب یلدا به صورت ویژه روی آنتن می رود.
 در این ویژه برنامه بخش های مختلفی متناسب با موضوع شب یلدا برای کودکان طراحی شده است. یلدا خوانی، شاهنامه خوانی، تزیین کیک یلدا توسط کودکان در برنامه، گروه سرود و ... از جمله آیتم های این ویژه برنامه است.  
ویژه برنامه رنگین کمان به تهیه کنندگی فاطمه شیرازی مقدم سه شنبه 30 آذر ساعت 15:10 به مدت 50 دقیقه از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

قصه خوانی مسعود فروتن در برنامه «به خانه بر می گردیم»
برنامه عصرگاهی «به خانه بر می گردیم» روز سه شنبه 30 آذرماه ساعت 16 ویژه شب یلدا  از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.
 این ویژه برنامه به تهیه کنندگی مشترک میثم ماه انباری و سجاد مشحون با اجرای جمعی از مجریان برنامه به مدت 120 دقیقه روی آنتن می رود.
استاد مسعود فروتن در ابتدای این ویژه برنامه یکی از قصه های قدیمی را برای مخاطبان روایت خواهد کرد.
اجرای شاهنامه خوانی و حضور خوانندگان فولکلور از دیگر بخش های جذاب این ویژه برنامه است که تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد.
سفره آرایی، میوه آرایی و طبخ غذا یلدایی قطعا یکی از بخش های جذاب این ویژه برنامه است که در این برنامه آموزش داده می شود.
همچنین ویژه برنامه «به خانه برمی گردیم» در این روز از کارشناسان مطرح برنامه به همراه خانواده شان در جشن بزرگ یلدا دعوت خواهد کرد تا مهمان حضوری برنامه شوند.

برنامه صبحگاهی «سلام تهران» گروه اجتماعی شبکه پنج سیما نیز معطوف به شب یلدا روی آنتن می رود.

آخرین اخبار

زوج هنری وسترن در قاب " کمدین" تجلیل از شبکه پنج سیما در مراسم ایران جوان شگفتی های حیات وحش در " جهان کوچک" بررسی عملکرد وزارت بهداشت در حوزه کنترل کرونا و واکسیناسیون عمومی در "برنامه تهران ۲۰" تا انتهای هفته نرخ گوشت قرمز به قیمت واقعی خود باز می گردد "کی میخواد میلیونر بشه" در قاب شبکه پنج تبیین ماموریت های قرارگاه رمضان در برنامه «سرچشمه» تماشای سینمایی" خانم راننده " تماشای هنرنمایی آمیتاباچان در "انتقام " استیو مارتین در قاب " کمدین" تقدیر از عوامل سریال مسافران شهر/ دیدار و گفت ‌و گو با ایثارگران برای هنرمندان الهام ‌بخش خواهد بود لزوم ورود صنایع بزرگ به حوزه دانش بنیان تبیین سیاست های تفرقه افکنی در قاب « مهره های وارونه» اضافه شدن چند بازیگر به "داستان یک شهر" واکاوی حج خونین سال‌ ۶۶ به روایت "سرچشمه" موانع توسعه اقتصاد دانش بنیان در برنامه «تهران ۲۰» "فرمانروای نقابدار" در شبکه پنج قاب سینمایی شبکه پنج در عید سعید فطر قاب رنگارنگ شبکه پنج در عید سعید فطر امیر تاجیک مهمان جشن رمضان می شود «از خواندن قطعه خلیج فارس بسیار مفتخرم» اجرای موسیقی‌های ماندگار در جشن رمضان روزجهانی قدس در شبکه پنج پدری که نام فرزند خود را به خاطر قطعه موسیقی تغییر داد عدم استعداد یابی موجب ایجاد تنبلی شدید در دانش‌آموزان می‌شود سفر پایانی مسافران شهر در اپیزود چهارم درک هدف زندگی انسان با خواندن دعای جوشن کبیر مومنی‌زاده:«مداحی بیش از آنکه شغل باشد عشق به اهل‌بیت است» تماشای " بلوگا" از قاب شبکه پنج پخش 3 اپیزود از داستان های «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» در شب‌های قدر

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها